Butik Mağaza İçin Koku Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

koku makinaları var hocam onlardan alabilirsin biraz tuzludur ama birsüre sonra kokudan içerde duramaz hale gelirsin :)  nargile bile yaksan sorun çıkmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

https://www.scento.com.tr

Biraz pahalıdır. Zaman ayarlı istedigin aralıkda fis fis yapar :)

city kokusu iyidir. Beymende kullanılır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Hocam tampa.beyaz sabun yer yüzey sıvısı deneyin. Pahalıdır biraz muadillerine göre fakat inanılmaz bir beyaz sabun kokusu bırakıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

upp bana da lazım febreze falan çok işe yaramıyor ya.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

febrezeler hem geçici hem de kokuları kötü.

https://www.hepsiburada.com/glade-oda-parfumu-temiz-carsaf-ferahligi-269-ml-pm-HB00000NSSDY

şu üründen 3 tane al makinasıyla beraber köşelre konumlandır. Daha temiz bir koku pek yok ...

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Kokulu mumlar alınabilir.Gerek dekor gerek koku sürekli olacağı için deneyebilirsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Beyler hepimizin mesajlarını okudum, ürünler hakkında da araştırma yaptım iyi yada kötü yorumlara değerlendirmelere görüşlere de sahip oldum. 
    Ama kafamda ki tam olarak bu değil sanırım. 

Yarın gidicem şu dükkanı mükemmel kokan esnafa, ne kullanıyor neler oluyor öğrenmeye. O kadar fazla koku var ki içeri de sıçsak beş kişi bastırır kokusunu öyle bir kokuydu. 
    Boğmuyor am resmen farklı bir dünyaydı. 

Kaseler de sabunlar ve sıvı sular vardı bunu hatırlıyorum. İnternette buna benzer ürünler buldum. Bambu çubuğa batırıyorsun falan onlardan karşı dükkanlarda da vardı etkili değilmiş.
    Anca koyduğun masadan kokusunu alabileceğin ürünler olarak gözüküyorlar. 

Kendim sıkmamam lazım, duracak ve koku yayacak gibi düşünebiliriz. Tütsü var evde evde güzel kokuyorlar ama devamlılığı yok, o dükkanda ise adam kapatıyor gidiyor 1 ay gelme 1 ay o koku var. 
    Nedir ne değildir öğrenip buraya tavsiye paylaşacağım. Tabi bu sıra tavsiye verenlere teşekkürler hala değerlendirip bakıyorum araştırıyorum vereceklere de şimdiden teşekkürler 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Beyler hepimizin mesajlarını okudum, ürünler hakkında da araştırma yaptım iyi yada kötü yorumlara değerlendirmelere görüşlere de sahip oldum. 

Yarın gidicem şu dükkanı mükemmel kokan esnafa, ne kullanıyor neler oluyor öğrenmeye. O kadar fazla koku var ki içeri de sıçsak beş kişi bastırır kokusunu öyle bir kokuydu. 

Kaseler de sabunlar ve sıvı sular vardı bunu hatırlıyorum. İnternette buna benzer ürünler buldum. Bambu çubuğa batırıyorsun falan onlardan karşı dükkanlarda da vardı etkili değilmiş.

Kendim sıkmamam lazım, duracak ve koku yayacak gibi düşünebiliriz. Tütsü var evde evde güzel kokuyorlar ama devamlılığı yok, o dükkanda ise adam kapatıyor gidiyor 1 ay gelme 1 ay o koku var. 
    Nedir ne değildir öğrenip buraya tavsiye paylaşacağım. Tabi bu sıra tavsiye verenlere teşekkürler hala değerlendirip bakıyorum araştırıyorum vereceklere de şimdiden teşekkürler 

ben de koku makinesi öneririm bu ara betimlemeye koptum hocam .d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Öğrendiğinde buraya da yazmayı unutma

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 1766 Toplam Mesaj: 20
koku