folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bütün Öğretmenlerimiz Ayrımcımı?Yoksa Öğrencilerin Suçumu?

Bütün Öğretmenlerimiz Ayrımcımı?Yoksa Öğrencilerin Suçumu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı harbi diyorum öğretmenlerin yarısından çoğu ya*şak bana göre. Neden diye soracak olursan.. Lise'de 3 gelecek yere iki verdi ve bahanesi ise çözdüğüm soruyu nasıl çözdüümü anlatmamam olarak söyledi. İkinci dönemde karneme 3 gelecekken 1 verdi. Bir diğeri ise tarih öğretmenim, kadın sürekli bana ve yanımdaki kankama kızardı millet vekilinin oğlu wardı hemen önümüzde akp'de millet vekili babası olan bi çocuk wardı ona öyle bir yalakalık çekiyodu ki anlatamam. Daha doğrusu bütün hocalar ona çooook daha yumuşak davranıyolardı.. Yine lise1'de bilgisayar öğretmenim namık .bnesi dersin başında sınıfa bilgisayar bilenler şu tarafa geçsin dedi ve bende o tarafa geçtim. Sınıfta bilgisayardan benden iyi anlayan yoktu buna garanti verebilirim. Ama adam o kadar kişinin içinde bana tuttu sen bilgisayar biliyonmu lan.. İki kere iki kaç yapıo die dalga geçti.. O gün bugündür o hocanın anasını awradını saygıyla anarım. Daha doğrusu bütün hocalarımın anasını avradını saygıyla anıyorum orası ayrı.. Abime gelince, abim üniversite'de burslu bilgisayar mühendisliği okuyor. AutoCad programını bilmeyen yoktur heralde, abim bu programda  özel dersinden tutunda çok büyük projeler çizmeye kadar herşeyi yapar, bilir, ama gel gelelim 3 senedir AutoCad dersinden kaldı. En sonunda üçüncü seferde kaldığında canına tak etti ve itiraz etti hocası tarafından okunan  aynı kağıtta ilk okumada 07 alan abim kurul okuduğu zaman aynı kağıttan 97 almıştır... Artık size kalmış öğretmenlerin çoğunun nasıl bir insan yavrusu olduğu..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

bu nasıl konu başlıgı dostum silsin adminlerden biri şunu saçma sapan başlık yazmayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Erkek

bazı öğretmenler için başlık gerçekten doğru..

2.48 den sorumlu geçiyorum yok böyle birşey :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

profession exam sınavında mehmet ali ağcadan bahsettim diye ilk profession exam da bıraktılar ardından yapılan büt de de bıraktılar.Öğrenci adamız neyi yaptığımızı neyi yapamadığımızı biliyoruz hele 2. sınav daha iyiydi yaptıklarımdan %100 eminim ama yine bıraktılar.Sağolsunlar inglizce bölüm seçemeyecem :'(  ben şimdi kime isyan edeyim?????üniversite lise gibi değil lisede hakkımı yinenin burnundan getirirdim ama üniversitede olmuyo o işler :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

angelofhope bunu yazdı:
    -----------------------------

2.49 dan okuldan atılmış biri olarak kimseye sövmeye hakkın yok daha çok çalışsa idin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

hocam tamam bazı öğretmenler yapar doğrudurda notu düşük olan bütün öğrenciler öğretmenlere sövüyo.yok onun yüzünden yok bunun yüzünden yok ordan bıraktı sanki süper öğrenciydiniz... tamam ayrımcılık yapanı şerefsizide vardır da çok küfür yiyolar bence ... onlarda ekmeğinin peşinde en nihayetinde... birazda kendinizi onların yerine koyun.not düşürmek ayrımcılık tamam ama yükseltmekte ayrımcılık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

hocam tamam bazı öğretmenler yapar doğrudurda notu düşük olan bütün öğrenciler öğretmenlere sövüyo.yok onun yüzünden yok bunun yüzünden yok ordan bıraktı sanki süper öğrenciydiniz... tamam ayrımcılık yapanı şerefsizide vardır da çok küfür yiyolar bence ... onlarda ekmeğinin peşinde en nihayetinde... birazda kendinizi onların yerine koyun.not düşürmek ayrımcılık tamam ama yükseltmekte ayrımcılık

Valla kanka kendimi onların yerine koyunca kendi kendime küfür ettim bidaha da koymam şerefsizim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

kim sövüyo diyenlere

ben sövüyom hemde çok pis hemde okul sözlüğüne ve hocalrda görüyor ama kim olduğunu bilmiyorlar...

snn gidişatını s.kim ben doğru cvp ama yöntem isteği gibi değilmiş tak kır 8 puanı walla çok yaşadım bıktım artk...

sonrada yalwarsakta geçirmez bazı oçlar... sanki geçmicez ne uğraştırıon yazın aq...

bu arada hocaların sevdiği öğrencilerine yazılı ve sözlülerde extradan puan verdiği salt bir gerçektir bu yüzden, testt rulez

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

angelofhope bunu yazdı:

2.49 dan okuldan atılmış biri olarak kimseye sövmeye hakkın yok daha çok çalışsa idin.

hocam saçmalığa bak  43 geldi dil anlatım , 2 yazılıdan birinden 1 soru fazla yapsaydım direk geçiyodum sınıfı şimdi yazın gidicem sınıvlara . Sınıfta dil anlatımı benden düşük olan üç kişiyi geçirdi hoca 36 , 37 ve 37 ortalamaları vardı. Gerisini sen düşün

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

üniversitede bölüm hocama eşek deyince 2 sene süründürdü orospu :)

huyum kurusun ağızıma geleni söylüyorum :)

Toplam Hit: 3491 Toplam Mesaj: 40