folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyücü Hacı İle Aramda Geçen Komik Hikaye

Büyücü Hacı İle Aramda Geçen Komik Hikaye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=vnqoljthnS0

bu adam yalan konusmaz 

itsin oglum sen adam degilsin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

La büyü sihir gerçektir diyen adamlara neyi anlatıyorsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Herkes desen evrenin sırrını bulmuş anaasını satiyim. kendinden emin konuşmalar, karşı tarafları aşağılamalar falan....

herhangi birşeye inanan, "tamam kesinkes ben doğruyum" diyor. kesin kanıtlarınız varsa gösterin de bizde yararlanak mk

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

Benim anlamadigim bu ataistler neden hep islama saldırıyor 

Türkiye de budizme mi saldıraydık ?

peki neden saldırma gereği duyuyorsun ? geri kafalı diye aşağıladığın müslümanlardan altta kalır yanın yok. bu laflarla karikateistte falan prim yaparsın belki burda miğde bulandırıyorsun. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

Ben müslümanım elhamdülillah. inançsız biri olsaydım 'sana laf anlatmak için kuracağım cümlelere bile yazık' derdim. demiyorum çünkü islam dini bunu emretmiyor. kibir islam dininde hakka razı olmamak insanları küçük görmektir. bu yüzden inanmayanlara veya farklı inanca sahip kişilere karşı kibirlenecek değilim. tartışma ortamı yaratmak istediğim falan yok amacım laf atmakta değil. belki bir çok müslüman inançları ile ilgili soracağınız sorulara yanıt veremeyebilir bu islamın hakk olmadığını, haklı olduğunuzu göstermez. islam dini soracağınız bütün sorulara cevap verecektir yargılamadan saldırmadan önce biraz araştırın lütfen. 

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ya bali ya tiner. Başka bir maddeye ihtimal veremiyorum.

Sevgili kardeşim, madem bu boku yiyorsun. Uçucu ve çözelticilerle kendini harap etmeyip acilen Kokaine başlamanı tavsiye ediyorum.

Selam ve dua ile, iyi forumlar.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Laq3sre bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

Ben müslümanım elhamdülillah. inançsız biri olsaydım 'sana laf anlatmak için kuracağım cümlelere bile yazık' derdim. demiyorum çünkü islam dini bunu emretmiyor. kibir islam dininde hakka razı olmamak insanları küçük görmektir. bu yüzden inanmayanlara veya farklı inanca sahip kişilere karşı kibirlenecek değilim. tartışma ortamı yaratmak istediğim falan yok amacım laf atmakta değil. belki bir çok müslüman inançları ile ilgili soracağınız sorulara yanıt veremeyebilir bu islamın hakk olmadığını, haklı olduğunuzu göstermez. islam dini soracağınız bütün sorulara cevap verecektir yargılamadan saldırmadan önce biraz araştırın lütfen. 

@Headhunterz bu ülkede din özgürlüğü var diyip diğerlerini aşağılayan, dışlayanlardan olduğunuz için olabilir mi ?

Mesela ben neden sabahın köründe bütün hoparlörlerden gelen arapça sözlerle rahatsız ediliyorum ? 

Dışarda kimliğimi söyleyince, insanlar tarafından neden ucube olarak görülüyorum ?

Siz insana insan gibi bakamayıp bir de vay efendim neden saldırıyorsun mu diyorsun ?

Kaldı ki, herhangi birşey yazmadım da. Bakın yine ateş kusuyorsunuz. 

Ben kimseye gerikafalı falan demedim ama sizin bakış açınız bu ne yazık ki. 

İslamı sorgulayacak falan da değilim, beni ilgilendirmiyor ne müslümanlık ne de geriye kalan 4999 tane din. 

Sorgulamaya başlarsak 5000 dini, ömrüm yetmez.

Müslümanlık ülkesinde, bastıra bastıra müslümanlığı kabul ettirmeye çalışan bir devlette gidip budizm e saldıracak değilim. 

Bunu belirttim sadece.

Ayrıca Allah, Tanrı, Zeus, Periler, Cinler, Hayaletler bunların benim olmadığını kanıtlama gibi bi derdim yok. Çünkü var diyen adam kanıtlar (hipotezin varsa kanıtlarsın), ihtiyaç duymuyorsan da susarsın, olur biter.

Ne zamanki ben bu ülkede rahatça hareket ederim, ne zaman Tanrılar kurban istiyor diyip insanların canı alınmaz, o zaman ben de susarım.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    Laq3sre bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

@Headhunterz bu ülkede din özgürlüğü var diyip diğerlerini aşağılayan, dışlayanlardan olduğunuz için olabilir mi ?

Mesela ben neden sabahın köründe bütün hoparlörlerden gelen arapça sözlerle rahatsız ediliyorum ? 

Dışarda kimliğimi söyleyince, insanlar tarafından neden ucube olarak görülüyorum ?

Siz insana insan gibi bakamayıp bir de vay efendim neden saldırıyorsun mu diyorsun ?

Ben kimseye gerikafalı falan demedim ama sizin bakış açınız bu ne yazık ki. 

İslamı sorgulayacak falan da değilim, beni ilgilendirmiyor ne müslümanlık ne de geriye kalan 4999 tane din. 

Sorgulamaya başlarsak 5000 dini, ömrüm yetmez.

Müslümanlık ülkesinde, bastıra bastıra müslümanlığı kabul ettirmeye çalışan bir devlette gidip budizm e saldıracak değilim. 

Bunu belirttim sadece.

Ayrıca Allah, Tanrı, Zeus, Periler, Cinler, Hayaletler bunların benim olmadığını kanıtlama gibi bi derdim yok. Çünkü var diyen adam kanıtlar (hipotezin varsa kanıtlarsın), ihtiyaç duymuyorsan da susarsın, olur biter.

Ne zamanki ben bu ülkede rahatça hareket ederim, ne zaman Tanrılar kurban istiyor diyip insanların canı alınmaz, o zaman ben de susarım.

dostum amacım zaten tartışmak veya şov yapmak değil. Sadece ilk mesajını gördüğümde hala 21. y.y da inanan kaldı mı tarzı cümlen veya müridin sade bir mesajına saldırışın benim bu mesajı yazmamda etkili olan. Benim tanımadığım birisine saldırmam için troll olmam lazım inan değilim. Dediklerine gelirsem,

sanırım çomarların bol olduğu bir kentte yaşıyorsun ki ate yim diyince sana ucube gibi bakıyorlar ki sana bu gözle bakanlar esas ucubedir,

insana insan gibi bakamamaktan bahsediyorsun, günümüzde olan rte ve yaverleri ya da işıd gibi vahşileri baz alarak ötekileştiriliyoruz ya da katlediliyoruz kafasındasın ama şunu unutma islam hoşgörü dinidir. gerçek islam bu değil falan demicem kesinlikle her koyun kendi bacağından asılır islamla zaten bu adamları bağdaştırıyorsan yazık,

inan kimse sana islamiyeti kabul ettirmek falan istemiyordur, sadece islamiyetin en rezil yüzünü gördüğün şu dönemlerde sen böyle bir algıya kapılmışsın. ülke de yaşadığın yeri bilmiyorum ancak yolun izmire düşerse buyur gel  misafirim ol, bizim ortamımızda lgbtde var sufi de var kimse kimsenin inancına, içtiğine, kimi götürdüğüne bakmıyor. 

insanları ötekileştirenlerdensin, yapma.

Headhunterz tarafından 15/May/16 23:02 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laq3sre
    Laq3sre's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    Laq3sre bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

Mesela ben neden sabahın köründe bütün hoparlörlerden gelen arapça sözlerle rahatsız ediliyorum ?  Müslüman bir ülkede yaşıyorsun ezan okunması da doğal.

Dışarda kimliğimi söyleyince, insanlar tarafından neden ucube olarak görülüyorum ? Bir müslüman olarak böyle hakaretlere bende karşıyım inançsız olmakta özgürsün. İslamda zorlama yok seni ucube olarak gören islam değil zaten insanlar sorun onlarda.

Siz insana insan gibi bakamayıp bir de vay efendim neden saldırıyorsun mu diyorsun ? nerden biliyorsun siz diye kastettiğin kişilerin insana değer vermediklerini?

Ben kimseye gerikafalı falan demedim ama sizin bakış açınız bu ne yazık ki. Sorun yine islamda değil insanda. 

İslamı sorgulayacak falan da değilim, beni ilgilendirmiyor ne müslümanlık ne de geriye kalan 4999 tane din. Sorgulamamakta da özgürsün. Benim inancıma laf atma yeter.

Sorgulamaya başlarsak 5000 dini, ömrüm yetmez.  Düşünürsen eğer bir gün islamdan başla vaktini boşa harcamamış olursun.

Müslümanlık ülkesinde, bastıra bastıra müslümanlığı kabul ettirmeye çalışan bir devlette gidip budizm e saldıracak değilim. Ben zorbalık görmedim varsa da benim körlüğümdendir anlat bende bileyim. hiç zorla namaz kıldıran, zorla kurban kestiren, zorla zekat verdiren vs görmedim.

Bunu belirttim sadece.

Ne zamanki ben bu ülkede rahatça hareket ederim, ne zaman Tanrılar kurban istiyor diyip insanların canı alınmaz, o zaman ben de susarım. Tarih inanmayanlara gösterilen mucizelerle dolu benim bir hipotez sunmama gerek mi var? aç oku. onlarda uydurma gerçekliğine nasıl inanıcam da dersin sen eminim. SADECE adına matematik denilen bilim dalı henüz yokken indirilen Kuran-ı Kerim kitabındaki matematiksel sırları araştırsan, uydurma olmadığını anlarsın zaten ama sen araştırma sen inançsız olmaya devam et. sözlerimle sana hakaret etmeye çalışmıyorum varsa da mazur gör amacım o değil sana birşey ispatlamaya da çalışmıyorum. şunu söylemeden de geçemicem tanrılar kurban istiyor diyip insanları katledenler bizden değil tamamen karalama. 

''Demir tava gelir, Kömür biter... Akıl başa gelir, Ömür biter..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ateistler inanmama özgürlüklerine saygı beklerken , inananlara kıyasıya saldırırlar. Çünkü gerizekalıdırlar. 

Toplam Hit: 12304 Toplam Mesaj: 85
büyücü hacı