Çalışma Koltuğunuz Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Merhaba mürit ve mürideler,

Yazılımcıyım bir çok kişi biliyordur. Sağlam bir koltuk arıyorum rahat olan, belimi mahvetmeyecek tipte bir koltuk.

Kullandığınız koltuk modelleri nedir? Önerebileceğiniz bir koltuk var mı ? 

Bütçem 1000-3000₺

Dipnot: Çalışma masasını yaptırmayı düşünüyorum ama biraz pahalı olacak bu şekilde. İnternette de uzun geniş bir masa bulamadım. 2 monitor 1 laptop koyacağım masaya.

Dipnot2: Kimisi koltuk kimisi sandalye diyor. Bana gidip 3+1 koltuk seti atmayın lütfen :D Çalışma koltuğu/sandalyesi işte.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raji
    raji's avatar
    Erkek

Hocam xdrive markasının oyuncu koltukları çok tavsiye ediliyor ben bahçe sandalyesi kullanıyorum minderli ama bir kere arkadaşımda deneme fırsatım oldu gayet rahat ve konforlu deri olduğu için yaz aylarında sorun çıkarabilir ama onun dışında gayet iyi mal, param olsa direkt alırım, bunun dışında rampage koltuklarınada iyi diyorlar bakmakta fayda var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Yazılımcıyım bir çok kişi biliyordur. Sağlam bir koltuk arıyorum rahat olan, belimi mahvetmeyecek tipte bir koltuk.

Bütçem 1000-3000₺

Dipnot: Çalışma masasını yaptırmayı düşünüyorum ama biraz pahalı olacak bu şekilde. İnternette de uzun geniş bir masa bulamadım. 2 monitor 1 laptop koyacağım masaya.

Dipnot2: Kimisi koltuk kimisi sandalye diyor. Bana gidip 3+1 koltuk seti atmayın lütfen :D Çalışma koltuğu/sandalyesi işte.

Masa:https://www.hepsiburada.com/evdemo-buket-lux-calisma-masasi-ceviz-p-HBV00000NTQYY?magaza=savasmobilya

masa konusunda pişman olmazsın laptopun yanında 4 monitör bile sığar.

Koltuk konusunda fileli ofis koltuğu alsan yeterli olur diye düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Bütçem 1000-3000₺

Masa:https://www.hepsiburada.com/evdemo-buket-lux-calisma-masasi-ceviz-p-HBV00000NTQYY?magaza=savasmobilya

hocam bu masa bir tık alçak gibi geldi bana :/

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Bütçem 1000-3000₺

hocam bu masa bir tık alçak gibi geldi bana :/

alırken tereddüt ettim bende ama alçak değil hocam 72 cm yüksekliği

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o ne la sütyenmi maskemi 

düzgün bişey alın + kesinllikle spor yapın en kötü yarım şınav + mekik çekin

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    samaccc bunu yazdı

o ne la sütyenmi maskemi 

düzgün bişey alın + kesinllikle spor yapın en kötü yarım şınav + mekik çekin

işyerinde günde 10 palet ürün aktarınca spora gerek kalmıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

32 dansite sungerli kanepeye ve yastiga uzaniyorum laptopu laptop masasi yardimiyla tam göz hizama çekiyorum. Felçli gibi çalisiyorum yani. Ne boyun ne sirt agrisi ne de hemoroid riski sifir sikinti.

tabi lan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

o ne la sütyen_mi maske_mi 

düzgün bişey alın

+ kesinllikle spor yapın, en kötü yarım Şınav + Mekik çekin.

bu konuda  maske filan çok da bağlayıcı değil gibi aklıma @RetRet'in bir önerisi geldi. ^^D`

hastanedeki doktorlar hastalanıyor ise, maske, sadece yavaşlatıyor bence..

bağışıklık zayıf veya daha doğrusu Çeşitli besin gruplarıyla (dengeli)beslenemiyorsa insan, o zaman sıkıntı olur diye düşünüyorum,hâlen. 

nitekim, yaşlı olup da virüs'ten kurtulan insanların örnekleri, çok var gibi.

mantar tahta güzelmiş ama.

kas ağrısını nasıl gidereceğiz, doğal yollardan. her 2 omuzda,  omuzlarımın önü,arkası,yanı,çok az da üstü ağrıyor. dinmedi gitti alüminyum. uyluk kasları da, göbek de yağlanmaya başladı. sivilce çıktı. haftasonu hariç, günde 10.000 adım garanti yapıyorum.

~@~

bence de, fileli koltuklardan al(öteki türlü terden sıkıntı çekersin. fileli olduğunda minder ekleyebilirsin. bunların köşe'lerinde sabit'leyici 1cift ip oluyor.). marka model vermiyorum.

bel kısmına da, haricen, bel destek yastığı alabilirsin. 

RitmFarbRacourci tarafından 30/Oca/21 20:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5134 Toplam Mesaj: 51
çalışma koltuğu