Çalışma Koltuğunuz Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Uzun süre oturacaksanız kesinlikle deri almayın. Ne gerçek ne de suni deri almayın. Mümkünse sırtı fileli olsun. Kendim 1 yıldır ikea jarvfjallet kullanıyorum, gayet memnunum.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Legion_ bunu yazdı

Hocam 2 tane 70x120 masa aldım metal ayaklı ve L şeklinde koydum

Üstünde laptop allinone ve 3d yazıcı bir Tarafta diğer tarafta elektronik malzemeler rahat rahat yetiyor..

1 senedir kullanıyorum gayette kullanışlı.. 

https://www.hepsiburada.com/bitirdin-120-cm-bilgisayar-masasi-calisma-laptop-ofis-masasi-p-HBV00000TWKPT?magaza=B%c4%b0T%c4%b0RD%c4%b0N

Musait olunca bi foto atar misin hocam nasil duruyor ? Bende masaustu icin L masa dusunuyorum kac zamandir ama kafelerden kalma aliskanlik klavye surgulu yerde mouse yukarida olmayinca kullanamiuorum elim ayagim dolaniyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

L masada tam birleştikleri yere yakın oturmayı seviyorsan iki masayı birleştirmek sinri bozucu olabilir, benim eskiden öyleydi kırasım geliyordu tam köşedeki ayakları.

6 sene önce felan "Adore Newyok L Ofis Masası" aldım, hala var Adore'nin sitesinde ama benimkio değil. Aynı tasarımın boyutlarını ufalttılar öyle satıyorlar birkaç senedir. Onu da bir arkadaşa ve babama aldık memnunlar ikisi de ama bulabilirsen fabrikada vs bendeki eski versiyonunu al kesinlikle. Direk 2x1 metre masa, l kısmı için biraz içeri tarafta tek bir ayak var, çok rahatsız etmiyor en dışta olmadığı için. 
    Tıkış pıkış masada durmıyorum, darlanıyorum. Böyle hem geniş oluyor hem de dağınıklık çok belli olmuyor hemen :) Dah amonitörün arkasında da 30-40cm alan var.

edüt : yüksekliği 74cm, 2.5 da üst kalınlığı var 76.5ta duruyor klavye vs.

MaviGozluDev tarafından 31/Oca/21 01:48 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    sezeruludag bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

duvardaki panodaki resimdeki walter bishop mu

evet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

masa 400 liraya almistim, gecen agustos, ankarada spotculardan baya iyi. bu sekilde ucuza cozebilirsin spotculara gidip bakarsan.  sandalye de seduna thunder pro. mekanizmasi bozuldu 2 kere nerdeyse 1 sene dolmadan ama yazinca yenisini gonderdiler fena degil rahat.

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    nurulmac11 bunu yazdı

masa 400 liraya almistim, gecen agustos, ankarada spotculardan baya iyi. bu sekilde ucuza cozebilirsin spotculara gidip bakarsan.  sandalye de seduna thunder pro. mekanizmasi bozuldu 2 kere nerdeyse 1 sene dolmadan ama yazinca yenisini gonderdiler fena degil rahat.

sağ monitördeki tarayıcı teması güzelmiş

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

eyw hocam, aslinda tam tema degil eklenti fvd speed dial diye bisi. backgroundu kendim ayarladim o da bu:

https://hizliresim.com/JZYMSQ

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    nurulmac11 bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

eyw hocam, aslinda tam tema degil eklenti fvd speed dial diye bisi. backgroundu kendim ayarladim o da bu:

https://hizliresim.com/JZYMSQ

kurdum bende eklentiyi teşekkürler

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Hani sen fakirdin amk

Fakiriz diye çalışma masamızda mı olmayacak 

zengin evi olm burası , bak benim eve

geğirme sesi buraya kadar geldi hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

valla bende aynı dertten müzdariptim. ofiste 10 saat eve gel 3-4 saat kendi projelerinle uğraş. sırt ağrısından ölüyordum.

baya bir baktım nette yok şu iyi yok bu iyi, yok şu kötü v.s bir sürü yorum vardı. gittim xdrive sancak aldım 3-4 gün önce. memnunum şimdilik hocam. 

bu hafta home office olduğum için daha net anlarım :)

https://hizliresim.com/HjdMnk

“Fortes Fortuna Adiuvat”
Toplam Hit: 5165 Toplam Mesaj: 51
çalışma koltuğu