folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Black Ops 2 Windows Xp ?

Call Of Duty Black Ops 2 Windows Xp ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

Muhterem müridler,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere, biraz evvel black ops 2 yi aldım. Ancak black ops windows xp'yi destekliyor mu ? çalıştırabilirmi ? Bunu bilen müridler lütfen bunu paylaşabilir mi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

tamindirde böyle bi haber buldum

http://www.tamindir.com/call-of-duty-black-ops-2-windows-xpde-calismayacak_h-889/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

yani windows 7 ye geçmekten başka bi çıkar yol yok..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    BLacKLorD34 bunu yazdı

hocam ben kurdum çalışıyor  bi sorun olmadı eğer hala  bi sorun yoksa tabi müşterinin birine yükledim ama   bilmiyorum şu an ne durumda ekran kartının 1gb 128 bit olması lazım en az 2gb ram  oyunu kuararkende virüs programını tamamen kapat 

maycamp85
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

huauhahua "sendemi brütüs" :D

Bende aynı durumdan muzdaripim. :) Şimdi iso dosyası öyle boş boş duruyor pcde oynayamadım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı

hocam ben kurdum çalışıyor  bi sorun olmadı eğer hala  bi sorun yoksa tabi müşterinin birine yükledim ama   bilmiyorum şu an ne durumda ekran kartının 1gb 128 bit olması lazım en az 2gb ram  oyunu kuararkende virüs programını tamamen kapat 

bende bi deniyim bakalım denemekten zarar gelmez yinede pc min ramide 2 gb zaten kaldırır diye düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BLacKLorD34 bunu yazdı

Muhterem müridler,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere, biraz evvel black ops 2 yi aldım. Ancak black ops windows xp'yi destekliyor mu ? çalıştırabilirmi ? Bunu bilen müridler lütfen bunu paylaşabilir mi.

Kaç paraya aldın hocam ?

heryerde 149 amk..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı

Muhterem müridler,

Kaç paraya aldın hocam ?

heryerde 149 amk..

yakınımdaki oyun satan dükkandan aldım valla. tabikide orjinalini almadım :)) 4 cd + 20 TLye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    BLacKLorD34 bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı

Muhterem müridler,

Kaç paraya aldın hocam ?

heryerde 149 amk..

yakınımdaki oyun satan dükkandan aldım valla. tabikide orjinalini almadım :)) 4 cd + 20 TLye

ahhahahaha :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek
    BLacKLorD34 bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı

Muhterem müridler,

Kaç paraya aldın hocam ?

heryerde 149 amk..

4 cd 20 tl mi bide korsan hocam çok deilmi ya. Bizim burda ben hitman absolition (4 dvd) assassin's creed III (2 dvd) black ops 2 (4 dvd ) 20 tl ye aldım .

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek
    niRvana_GG bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    BLacKLorD34 bunu yazdı

Muhterem müridler,

Kaç paraya aldın hocam ?

heryerde 149 amk..

4 cd 20 tl mi bide korsan hocam çok deilmi ya. Bizim burda ben hitman absolition (4 dvd) assassin's creed III (2 dvd) black ops 2 (4 dvd ) 20 tl ye aldım .

sen yine iyi almıssın hocam bazıları 100-150 tlye orjinalini alıyor kimi ise korsan fiyatlar her yerde değişiyor. Bizim ki yine iyi 20 tl olması :D beni düşündüren xp de çalışıcak mı şimdi onu deniyecem.

Toplam Hit: 3047 Toplam Mesaj: 15