Çanakkale Alev Alev!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

aenm yüsümden oldu :(ben dedim ama TBT yi kapatırsanız yakarım bu gezegeni...dinlemediler...

edit.(eylemlerim dewam edecektir bi sonraki yanacak yer bizim mahallede bi çöp tenekesi..ona göre

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    ya adam gibi bi organize hareket yokki söndürmek için.orman yolu bile yok.

NEDEN? (soru olarak)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

Allah Bir Daha Yangın Göstermesin Ya İçin Yanıyo Ormanlarla Beraber bu ne ya o ormanların içinde yaşayan onca havyan börtü böcek ahh ahhhhhhhhh!! İnşallah hemen Söner ....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Geçen yılda bu tür   olaylar olmuştu.
    Sözde kürdistan şahinleri diye bir grup üstlenmişti,onlar gibime geliyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

aklıma gelir hep.. bu yanan yerlere ağaç diksen büyüyormu.. yine.. eğer büyümüyorsa bunlar komplo olarmı bilerek yakma gibi.. ünlü büyük firmalar.. buralara sonradan turzizm ayağına yer mi inşaat edecekler? bi fikri olan varmı ?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    atın mq piknikten sonra her boku ormana..Afferim.orman yangınların ın %97 si direk yada dolaylı olarak insan yüzünden çıkar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    yangın haberlerine kahrolduğum kadar başka hiçbişeye kahrolmuyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:
    -----------------------------

Şu yangın olaylarını duyunca içim cız ediyor. Egede de oldu kaç defa, küller havada savruldu gitti.. 

Kesinlikle tesadüf olduğuna inanmıyorum, birileri kasten yapıyor.

İzmir-Manisa karayolu üzerinde de 4 günde 5 yangın çıkmıştı, neresi tesadüf ???  

arazi mafyası.Eğer kanun italyadaki gibi ormanlar yandıktan 30 sene sonra halka açılıyor olsaydı  kimse yakmazdı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cankus
    Cankus's avatar
    Erkek
    yok hocam Türkmenler anız yakmışlar o rüzgarlı havada tabi sonrası malum...(çanakkaleliyim)

cmkra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    Stigma bunu yazdı:

Şu yangın olaylarını duyunca içim cız ediyor. Egede de oldu kaç defa, küller havada savruldu gitti.. 

Kesinlikle tesadüf olduğuna inanmıyorum, birileri kasten yapıyor.

İzmir-Manisa karayolu üzerinde de 4 günde 5 yangın çıkmıştı, neresi tesadüf ???  

arazi mafyası.Eğer kanun italyadaki gibi ormanlar yandıktan 30 sene sonra halka açılıyor olsaydı  kimse yakmazdı.

benim soruma cevap oldu.. keşke öyle olsaydı...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 4113 Toplam Mesaj: 33