folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Canlı Yayında İsyan Etti.(M.Ali Erbil)

Canlı Yayında İsyan Etti.(M.Ali Erbil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Mehmet Ali Erbil'in karakterine hic deginmeyecegim, vatansever oldugunu da hic zannetmiyorum. Bunlar verse verse zarar verirler memlekete. Medya'nin saklabani; maymunu iste.

Soylediklerinde hakli'mi? Bu konuda siyaset yapmacagim. Arkadaslar soylenilenleri soylemisler. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    ahlaki yapısı vesaire beni alakadar etmez bahsettiği eylemler doğru mudur ? doğruysa neden böyle bi tavır benimsenmiştir ? bence düşünülmesi bunlar ve bunlara benzer düşüncelerdir doğrular söyleyenin doğruluğuna göre değil gerçekliğe uygun düşüp düşmeme durumlarına göre değer alırlar bu adamın karakaterini düşünüp tartışmak yerine yapılan faaliyete odaklansanız somut bişeyler ortaya çıkabilir adam puşt olsa sana mı dert bana mı dert birader kumanda var irade var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    bu m.ali bey neden duyarlı vatandaş ayaklarında şindi onu anlamadım :/

all this pain is an illusion...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    seçimlere az kaldi normaldir böyle söylemler.. Seçimden sonra yalakalik yaparsa şaşmamak lazım

In every job there is a no
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

mockingboy bunu yazdı:
    -----------------------------

Cupofcoffee bunu yazdı:

M.Ali puştun önde gidenidir ,  bu millete çok az kişi bu adam kadar zarar vermiştir...

Allah'tan korkan bu adamı Allah'a havale ediyorum...

O değilde tayyeap baba (!) fox tv yi biraz zor kapatır.  Babalara gelme ihtimalni göz ardı etmez bence;)

fox u neden kapasın 24 saat bez bebek varr :D :D :D

haftada 17 kez oynatılıyormuş.

Merhabaaaaa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

daha düne kadar bir şey yoktuda şimdi niye birdenbire böyle bi cıkış yapma ihtiyacı duydu acaba erbil acısı var herhalde.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    tepende iktidar.. bekledigi secim arabasi nie mhp degilde chp degilde akp acaba? gelde bu duruma sinir olma? koskoca idoda bi tek o kanal mi var arkadas.... insanlari zoraki o kanal izletiliyor.. siz olsaydiniz rahatsiz olmazdiniz yani öle mi? zenginde olsan.. ünlüde olsan.. fakirde olsan.. eger ki insan isen.. orada dogal olarak o rahatsizligi hissedersiniz.. aaa benim partimin arabasini bekliolar varsin ya ne olcak canim kurban mi diyeceksiniz?? orada bi lafi var erbil in. bunlar is kendilerine gelince yontuyorlar demis.. kapak gibi laf olmus.. kendileri belediye otobüsünü secim araci kullaninca yasak uygulayan yok. ama baska bi parti kullandiginda yasak var.. yemisim ben ben bunlarin demokrasi ayaklarini yemisim... şu soktumun dünyasinda biri konusurda herkes hastir lan diosa bilinki o adam dogru konusuyordur zaten... ne dedigini bilmeyen bir baskabakan ve ne idügü belirsiz bi yönetim sekli.. a.q iyi bi iktidar oldular ortalik peskes cekilmekten gecilmez oldu...  ahanda bugün adamin biri koskoca kalabaligin ortasinda hemde devlet dairesinde önünde nüfus müdürlügünde o kalabalikta öyle bi bagirdi ki " Allah bin belani versin akp" diye.. bi tane delikanli cikipta bisiy diyemedi... bi tane belediye calisanida salya sümük aglamakli kahvede dert yanio bizim orayi mhp alacak galiba aga.. issiz kalacaz diye kara kara düsünüo.. düsün a.q düsün..dötünü karalar baglayacak daha senin dur....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Ak Parti Seçim Otobüsü olduğunu iddia ettiği otobüs;

İlkin 24 televizyonu yazılı bir açıklama yaparak yolcu terminalleri, havaalanları, metro istasyonları gibi halka açık alanlarda yapılan yayınların açık duyuruya bağlı ticari anlaşmalara dayandığını bildirdi. 24 açıklmasında ayrıca "İDO seferleri ve terminallerinde geçtiğimiz dört yıl süreyle başka bir haber kanalın yayınlarının yapıldığını hatırlatırız" denildi.

Son olarak da, bir medya sitesi olan medyatava Erbil'in AK Parti seçim otobüsü dediği otobüsün fotoğraflarını yayınladı. Fotoğraflarda söz konusu otobüsün partinin seçim otobüsü olmadığı, tersine Başbakalığa ait resmi bir otobüs olduğu açıkça görülüyor. Erbil'in sözü ettiği gecikmenin ise, herhangi bir geç kalma durumundan değil, otobüsün kaza eseri feribotun girişinde sıkışıp kalmasından kaynajklandığı ortaya çıktı. Otobüs, sıkıştığı yerden kurtarıldıktan sonra feribot yoluna devam etti..

Aslı olmayan bir olay sebebiyle,tartışılıldı.. 

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    ben şahidim pendik-yalova arası gidip geliyom. paso kanal 24 izliyom nadiren ntv

All is well
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    askerde biz bi kral tv izlerdik :D bide eğitim filmi :))

Ayrıca çok şekersin :)
Toplam Hit: 5446 Toplam Mesaj: 31