folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cansu Bayram'ın Amerika'da Kalan Cenazesini Ülkeye Döndürmek İçin Yardım Toplanıyor

Cansu Bayram'ın Amerika'da Kalan Cenazesini Ülkeye Döndürmek İçin Yardım Toplanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlkay zaman paylaşmış burda paylaşayım dedim belki bi faydası olur. 

Konuyla ilgili link: https://www.youcaring.com/cansubayram-701309

Nvidia tarafından 29/Kas/16 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bu kim? amerikada ne yapıyordu?

yanlış anlaşılmasın.  amerikaya giden kişi zengindir de o yüzden . biraz şaşırdım  ne kadara geliyor bu cenaze getirme hizmeti..

Güzel kızmış Allah rahmet eylesin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

elçilik konsolosluk ne işe yarıyor bu konularla ilgilenmiyorsa ?

edit: facebook profili buysa https://www.facebook.com/cansu.bayram.353

hareket yok gibi. 

acikistihbarat tarafından 29/Kas/16 23:40 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu konularla bildiğim elçilik ilgilenir. Masrafları devletin karşılaması gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Elçilik yol yordam göstermiyor mudur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Yarın bende bir kızın fotoğrafın resmini koyup acılı bir yazı ile "gurbet elde işçi iken kalp krizinden ölen fakir ama gururlu gencin cenazesini kaldırmak için bana para yollayın amk safları" diye bir mesaj atayım bende yolumu bulayım.

O kızın öldüğünün ne kanıtı var ne kızın isiminin cansu olduğunun vs?

Kafamda deli sorular... Ulan serdar ortaç.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Yarın bende bir kızın fotoğrafın resmini koyup acılı bir yazı ile "gurbet elde işçi iken kalp krizinden ölen fakir ama gururlu gencin cenazesini kaldırmak için bana para yollayın amk safları" diye bir mesaj atayım bende yolumu bulayım.

kazada öldüğü doğru olabilir ama cenazeyi getirmek için bağış toplanmasına ihtiyaç duyulması saçma. dolandırıcılık olabilir. TR elçiliği konuyla ilgilenmiyorsa ya TR vatandaşı değildir ya da başka bi durum var.

http://www.koat.com/article/28-year-old-driver-killed-in-single-vehicle-crash/8366343

http://nycturk.com/abdde-bir-turk-trafik-kazasinda-hayatini-kaybetti/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

kazada öldüğü doğru olabilir ama cenazeyi getirmek için bağış toplanmasına ihtiyaç duyulması saçma. dolandırıcılık olabilir. TR elçiliği konuyla ilgilenmiyorsa ya TR vatandaşı değildir ya da başka bi durum var.

http://www.koat.com/article/28-year-old-driver-killed-in-single-vehicle-crash/8366343

http://nycturk.com/abdde-bir-turk-trafik-kazasinda-hayatini-kaybetti/

denilenler doğru bile olsa. Yani doğru bir kişi, doğru bir haber üzerinden ilkay zaman veya sahte profilli her kimsenin çıkar amaçlı bu yardımı toplamadığını nereden bilelim? Ki bu kızın fakir olduğu nereden mağlum değil mi?

DrKill tarafından 29/Kas/16 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

yarına ekonomik uçak bileti bin dolar, business 5 bin dolar. 10 bin dolar ne mk ? bence de bir iş var

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

yarına ekonomik uçak bileti bin dolar, business 5 bin dolar. 10 bin dolar ne mk ? bence de bir iş var

Tabut gidecek hocam normal insan değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

Tabut gidecek hocam normal insan değil.

Tam fiyat hatırlamıyorum ancak cenaze getirmek yolcu taşımaktan çok çok daha masraflı. Çoğu kişi bu yüzden getirilemiyor. Bazen devlet adamları falam araya giriyor. Öyle bi kargo bölümüne at yolla olmuyor. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 4439 Toplam Mesaj: 30
cansu bayram