Cay Marka Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kahretsin esnaflığı bende ne anladım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Demleme çok önemli , çay hepsi aynı , fırınlama zamanı farklı oluyor , kalitede küçük büyük vs hepsine göre değişiyor tabiki de ,

Doğuş filiz , yüksek kireçli suyun ve aritilmisi ile çok güzel oluyor ,İzmir Bornova yöresi suyu,

Buca'da içtigim hiç bir çaydan tat alamadim ,

Rize Çaykur turistik sarı,ve alayını dene damak tadına göre bulabilirsin.

Ben aliminyum çaydanlıktaki tadı almıyorum hiç bir yerde .

Soğuk su ile de demleyebilirsin , aynı çayı hersey aynı şekilde yapıp tat farkı demleme yöntemi ,sıcaklık ve süresine bağlı olarak değişiyor. Bir dem miktarı mühim , on kasik atıp tek demlikte icmektense 2kasik atıp 5 defa demle.

Bilindik markalarda dene hocam , bergamutlu zik zok şeyler sevenler çok ,bir de çay şekerli icelir ,şekersiz içen çay sevmez .

Çay sekerli kahve şekersiz icilir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

Doğuş Gurme.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kahretsin esnaflığı bende ne anladım

ben de başlıktan ilk onu anladım :)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

ben de Liptonun eski tarçın karanfil limon serisini arıyorum ama bulamıyorum

https://images.app.goo.gl/GjL7KMosbzovX4F27

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

çayı zevk ine içiyorsan ÇAYKUR ÇAY ÇİÇEĞİ alıcaksın demleme şeklini anlatmış arkadaş yukarda ama tek farkla porselen takım değil mutlaka ALİMİNYUM çaydanlıkta yapacaksın

çaykur çay çiçeğini her markette bulmak zor mlsf . 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Çaykur nadidem içiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Alüminyum 'un gıda ürünlerinde kullanılması pek sağlıklı degil hocalar. Ağır metal biriktiriyorsunuz vucudunuzda. boksit zehirlenmesi riski var. Bi araştırın derim.

Ben dürümü alüminyum folyoya basıp ısıtan çoğu  işletmeyi de şikayet etmiştim zamanında. Artık denk gelmiyorum hicbiyerde.

Çayı da ingiltereden getirtirim oranın en kötü çayı bizimkilere 10 basar. Sadece kahvaltıda bir kupa bardak içerim gün içinde bidaha da içmem.

Dağ çayı , ıhlamur, maden suyu limon filan çokça şifa kaynağı var yani gunde 10-20 bardak çay içmek biraz sakat gibi geliyo bana.

İlaveten karadeniz halkının diger bölgelere göre cok daha fazla kanser olmasının bir sebebi olmalı.

Ya sürekli çay içmekten ya da sürekli balık yemekten filan ne bilim bir sebebi olmalı yani.

Deniz ürünlerinin de ağır metal taşıdığı artık bilinen bir gerçek , belki bu yuzden belki de balığı kızartarak yemekten.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Şölen Çay iç anlarsın. Yerel firmalar ulusal firmalara göre daha iyi yapıyor bu işi. Çok nadir görülen bir doğa olayı ama gerçek :)

İç, sonra zaten teşekkür mesajı atarsın :)

Not: Memlekette biz çayı buraya verip buradan alıyoruz.

https://solencay.com/

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Alüminyum 'un gıda ürünlerinde kullanılması pek sağlıklı degil hocalar. Ağır metal biriktiriyorsunuz vucudunuzda. boksit zehirlenmesi riski var. Bi araştırın derim.

Ben dürümü alüminyum folyoya basıp ısıtan çoğu  işletmeyi de şikayet etmiştim zamanında. Artık denk gelmiyorum hicbiyerde.

Çayı da ingiltereden getirtirim oranın en kötü çayı bizimkilere 10 basar. Sadece kahvaltıda bir kupa bardak içerim gün içinde bidaha da içmem.

Dağ çayı , ıhlamur, maden suyu limon filan çokça şifa kaynağı var yani gunde 10-20 bardak çay içmek biraz sakat gibi geliyo bana.

İlaveten karadeniz halkının diger bölgelere göre cok daha fazla kanser olmasının bir sebebi olmalı.

Ya sürekli çay içmekten ya da sürekli balık yemekten filan ne bilim bir sebebi olmalı yani.

Deniz ürünlerinin de ağır metal taşıdığı artık bilinen bir gerçek , belki bu yuzden belki de balığı kızartarak yemekten.

et yemiyorlar et giren yere dert girmez

Toplam Hit: 3289 Toplam Mesaj: 69
çay markası