folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Sonunda.

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    görün bakın af çıkacak yakında genelinden genelinden :)

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamiyumu
    yamiyumu's avatar
    Erkek

Cem garipoğlu saklambaç oynamaktan sıkıldığını  "ulan bahçelievlerde 7ay tur attım imana geldim tövbe ettim mübarek ramazanda" deyip yakalayamadığınızı  artık kendisinin ebe olucağını söyleyerek bundan sonra basının benden kaçmasını medyaya muzur bir gülüş atarak duyurmuştur.

Medya'ya yakın kaynaklara göre kulislerde : "OH BE" nidaları duyulmuştur.

Bu Gece cezaevi koğuşlarındaki bileme seslerinin nereden geldiği bilinemeyerek "Kedidir kedi" diyerek es geçilmiştir.

Kaynak:Asparagas.

"Önemli olan, Tanrı"nın bir enstrüman yaratmış olmasıdır. İnsan denen bir enstrüman. Ancak yarattığı müzik enstrümanını çalamayan bir usta gibi, Tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır. Bu yüzden, Tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir." *** Sahip olduğun her bilgi, içinde çürüdüğün bir hücredir. ***
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek
    ii olmus yakalanması.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLaNGuVa
    aLaNGuVa's avatar
    Dişi
    trt de haberlerde geçtiğine göre kesin yakalandı şükür

Mutlu olmak için büyük nedenlere gerek yok. Cebimde 75 kuruşum var, havada bahar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Sonunda Yakalanabildi

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Garipoğlunun yerini emniyet yaklaşık 1 aydır biliyordu. Yalnız biz teslim edene kadar almayın diye emniyet ile aralarında yapılan anlaşmadan dolayı alınmadı.

O yüzden emniyet müdürü az kaldı yakalanacak yada teslim olacak bilgisi vermişdi.

Bunu bilen münevverin babası isyanlardaydı...

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ve oyun biter...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gorseltemas
    gorseltemas's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Garipoğlunun yerini emniyet yaklaşık 1 aydır biliyordu. Yalnız biz teslim edene kadar almayın diye emniyet ile aralarında yapılan anlaşmadan dolayı alınmadı.

O yüzden emniyet müdürü az kaldı yakalanacak yada teslim olacak bilgisi vermişdi.

Bunu bilen münevverin babası isyanlardaydı...

-----------------------------

emirreis e katılıyorum bu zanlının yerini biliyorlardı nedense bunu söylemiyorlardı bence bu işin içinde birilerinin büyük bir menfaat olayı vardır diye düşünüyorum.... 

DUR!! neyse yürü git....
Toplam Hit: 11175 Toplam Mesaj: 89