folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Adamın yurtdı$ına çıktıgına dair hiçbir $ey yokmu$, 7 aydır burdaymı$ yani :|

Vay be emniyet müdürlüğünün istihbaratı çok saglammış :F:F

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Garipoğlunun yerini emniyet yaklaşık 1 aydır biliyordu. Yalnız biz teslim edene kadar almayın diye emniyet ile aralarında yapılan anlaşmadan dolayı alınmadı.

O yüzden emniyet müdürü az kaldı yakalanacak yada teslim olacak bilgisi vermişdi.

Bunu bilen münevverin babası isyanlardaydı...

-----------------------------

evet cemin yeri çok önceden biliniyordu belki ama kesin olan birşey var oda kızın babasının isyanının başka sebepleride vardı:s 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Süreyya Karabulut ta ilk acıklamasını yapmış arkadaşlar,==>     "Şimdi ne yapacaksınız?" şeklindeki soruya, "Şu anda ne yapacağımı bilemiyorum ama çok heyecanlıyım.Bahçelievler'de yakalanmış olması çok daha garip. Ben de burada oturuyorum. Benim kınalı kuzum gitti. Bu kadar zamandır mücadele ediyorum. Belki Türk halkı sitem etti ama söylediklerimin arkasındayım. Ben ne söylediysem çıktı." cevapladı. 

Karabulut, "Türk halkı bunu bekliyordu. Önemli olan arkasındaki isimlerin ortaya çıkmasıdır. Bu zamana kadar feryat ettik. Basınan Allah razı olsun. Benim evladım gitti. Doğru yazan oldu, iftira atan oldu, zor zamanlardan geçtim Allah'a çok şükür..." dedi.

Adamında Allah yardımcısı olsun sonunda kafayıda sıyırdı yaptığı hareketler acıklamaları cart curt hepsi bunun kanıtı adama Allah yardım etsin...

Ben bu insanları anlamıyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Yakalanması zaten kesindi,en sonunda mutlaka yakalanacaktı da önemli olan garipoğlu ailesi ile polis arasında geçen diyalog.Bundan sonraki süreçte belli olacak hepsi.Medya bu işin üstüne gittiği sürece Üzmez olayındaki gibi bedavadan yırtamaz..Sağlam bir ceza alır,ailesi muhtemelen alacağı cezada pazarlık yaptı.Hepsi belli olacak yakında,izleyip göreceğiz parası olana hukukun işleyişini..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    İbreti alem , halktaki öfkeyi bastırmak için idam etseler :>

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

yakalandı demek yanlış olur..teslim oldu.

bu çip kimin evinde saklandı ?  milletvekili evindemi   emniyet mensubu evindemi?

adam e 5 te avukatıyla buluşuyor avukat izlenmiyormu dinlenmiyormu?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Amaan sıçıyım garip oğluna bea. Herkes bi teori ortaya sürüyor. Milletin götlüğü yüzünden biz paranoyak oluyoruz. Adalet neyse yerini her şekilde bulur.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Cem Garipoglu Season 1 Episode 7 Sezon Finali :)

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

Hocalar Rock Star firmasının, "GTA 4 - Cem Garipoğlu Special Edition" ürününü denediniz mi? :D

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek
    baymıştı artık k.dumu oğlu :Z

Altan naptın oğlum :|
Toplam Hit: 11148 Toplam Mesaj: 89