Cem Yılmazın Yeni Filmi Hakkında Düşünceleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Şunu ne yazık ki kabullenemiyoruz, "Cem Yılmaz komedyen değil mi güldürsün o zaman, zaten twitterda da güldüremiyor hani komikti?"

Adam zaten stand-up yapıyorum filmlerimde belli bir konu üstünde yaşanmışlık ve dram üstünde ufaktan mizah yapmak istiyorum diyor. Hokkabaz'a millet kötü diyordu neden diyordum hiç gülmedik diyorlardı. Adam her bokta güldürmeli çünkü komedyen ve dram yapamaz. Bırakın yapsın.

Ben şahsen öyle filmlerini daha çok seviyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

cem yılmaz ile şahan'ı aynı cümle içinde kullanarak hakaret etmeyin pls

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu adamın hokkabaz herşey çok güzel olucak gibi yapımlarıvar onlara tırtdeyip arog yahşi batı gibi filmlerini beğenmekte amma değişik bir zevkmiş yav :)

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cem yilmaz filmleri iyide kotude olsa izlenir mesela nuri bilge ceylanin odullu filmini hic sevmedim oyle filmler haz vermiyo bence her filmde sanat aranmamali hatta sanat yonu on planda olan filmler tirt oluyor genelde 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

Cem yilmaz filmleri iyide kotude olsa izlenir mesela nuri bilge ceylanin odullu filmini hic sevmedim oyle filmler haz vermiyo bence her filmde sanat aranmamali hatta sanat yonu on planda olan filmler tirt oluyor genelde 

Hocam o biraz nasıl baktığınla ve neyi anlayabildiğinle alakalı bir durum. Hangi gözle izlediğinle, beklentinin ne olduğuyla alakalı bir durum. Zaten her film herkese hitap etmesi maksadıyla yapılmıyor. Bu sebeple herkesin aynı tadı alması olanaklı değil. Ama anlaşılmayan şeyin de kaba saba yorumlanması örnekteki gibi olanaklı görünüyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Pek yakında'yı çok beğenen biri olarak bu film olmamış gibi geldi. Fragmandan öyle hissettim ama tamamını izleyince fikrim değişir belki.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

pablo escobara benzeten bir tek benmiyim :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

pablo escobara benzeten bir tek benmiyim :)

bende benzettim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

komik lan işte, dünyada bile jim carrey' den sonra çıkan komedi filmlerinin 99% ı tırt. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Beni twitter da engellediginden dolayi kendilerini sevmiyorum.

Laf sokulmasini kaldirmayan ve espri yaptigina inanan insan evladi.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 6522 Toplam Mesaj: 51
cem yılmaz