Cem Yılmazın Yeni Filmi Hakkında Düşünceleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Abi herkes hokkabaz vs. demiş. Herşey çok güzel olacak bence en iyi filmidir bu adamın, ondan sonra da Pek Yakında gelir...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

günümüzde birçok gerizekalının yapmış olduğu filmlerden kat kat iyisini yapıyor. yaptığı filmler hoşuma gidiyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

günümüzde birçok gerizekalının yapmış olduğu filmlerden kat kat iyisini yapıyor. yaptığı filmler hoşuma gidiyor

aynen bir çok kişinin yapmış olduğu filmlerden iyi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

aynen bir çok kişinin yapmış olduğu filmlerden iyi.

10 tane vine çeken adam sinema filminde başrol oynuyorsa cem yılmaz'a bok atmak tam anlamıyla kıskançlıktır..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bizim millete böyle filmler lazım

http://img.haberler.com/haber/687/recep-ivedik-in-nufus-cuzdani-ortaya-cikti-5234687_4958_o.jpg

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

bizim millete böyle filmler lazım

http://img.haberler.com/haber/687/recep-ivedik-in-nufus-cuzdani-ortaya-cikti-5234687_4958_o.jpg

:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

her cem yılmaz filmini komedi diye izlemek yanlıştır hocam pek yakında sinematografi anlamında gayet başarılı bulduğum bir filmdir özellikle iç mekan ışık kullanımı çok başarılı 
    hikayede bir okadar tatlı tatlı işleniyordu ama film sırf komedi olmadığı için bazı kişiler tarafından yerden yere vuruluyor sinema bu değildir gençler anlamadığınız işler hakkında eleştiri yapabilirsiniz ama BOK GİBİ , ÖYLE OLMAZ BÖYLE OLUR gibi cümleler kuramazsınız.böyle konuşanlar sadece cep telefonuyla bir kısa film çekmeye kalksınlar 5 dakikalik birşey için hayatlarından 5 sene nasıl gidiyor çok iyi anlayacaklar.   sinema zor bir sektördür,zorluğu teknik değil insandır. 

PsychoDawn tarafından 10/Eki/15 13:26 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Hokkabaz ve Her Şey Çok güzel Olacak  benim sevdiğim sinematik hikaye ve anlatım açısından güzel filmlerdir..

Gora ve arog da güzel filmlerdir

Kolo Turka yani Yahşi Batı ise sevmediğim bir filmdir açıkçası,  sevmememin nedeni  anlatım bütünlüğü olmayan skeçlerden oluşmuş olması..

Pek yakında'yı dinledim izlemedim, lehim falan yapıyodum.. fena değil gibi geldi..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isvicreli
    isvicreli's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı

ALİ BABA VE 7 CÜCELER
    bu adam neden böyle değişik :)

Izleyelim bakalim

imkansizi basarmak icin gercekci ol
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar