Cep Telefonlarınızı Nasıl Yedekliyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

yedeklemiyorum 

^^D' Telefonu mu değiştiriyorsun? n'abıyon  Harici hafıza kartlarını mı arşivliyorsun? yoksa Foto,Video da mı çekmiyorsun? 

allaha emanet. silindiği zaman üzülüyorum anılar gitti diye :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

yedeklemiyorum 

^^D' Telefonu mu değiştiriyorsun? n'abıyon  Harici hafıza kartlarını mı arşivliyorsun? yoksa Foto,Video da mı çekmiyorsun? 

Allah'a  emanet. Silindiği zaman üzülüyorum anılar gitti diye :D

^^D` İyiymiş. Aynısı bana olsa üzülürüm şahsen.  Yeni bir SdKart almam lazım.  Medyaların tamamının İsim-Tarih-İnfo kısımlarını dahi şifreleyip, sıkıştırmadan Arşivlemem lazım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Yedeklemiyorum. Ne var bu kadar telefonlarda önemli olan? İki üç tane boklu fotoğraf, video vs.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Yedeklemiyorum. Ne var bu kadar telefonlarda önemli olan? İki üç tane boklu fotoğraf, video vs.

Konuyu okumadin dimi :F

DestinatioN tarafından 26/Mar/19 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sevgili adminler; telefon yedeklemeyenleri, telefonda boklu fotosunu biriktirenleri niye zorluyorsunuz mesaj atması için?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ek bilgi vereyim Vodafone YouTube pass paketi alırsanız Google Drive ve Google Fotoğraflar yüklemeleride sınırsız oluyor. Sanırım YouTube ile aynı sunucuları kullandığından Vodafone ayırt edemiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Konuyu okumadin dimi :F

Konu sahibi doğrudan cevap vermeyeydi iyiydi. Kanaatlerimi banngır bangır samimiyetle yazamayacağım şimdi :{ Konuyu okudum bu arada.

Hocam marjinallik olsun diye söylemiyorum ama bu evlat fotoğraflarını biraz abartmıyor muyuz? Bir daha asla dönemeyeceği bir hali yad etmenin manasını kavrayamıyorum. Hatta mana göremiyorum. Şahsi kanaatim tabi bu. Bir baba olarak senin görüşlerini dinlemek isterim.

literatur tarafından 26/Mar/19 21:07 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

sevgili adminler; telefon yedeklemeyenleri, telefonda boklu fotosunu biriktirenleri niye zorluyorsunuz mesaj atması için?

Foto biriktirmenin bizatihi kendisini boklu bir eylem addettiğim için telefonumda kendimin ve ailemin fotoğraflarını tutmuyorum. Burada ban çağrısı yapacak ne var? Benim dışımda da yedeklemediğini yazanlar olmuş. Onları da mı banlayalım? Bu tahammülsüzlüğü anlayamıyorum. Hayır, doğrudan alıntılayıp yazacak cesaretin dahi yok. Bir de duyar kasmışsın. Neyse, daha yazmıyorum.

literatur tarafından 26/Mar/19 21:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    literatur bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Foto biriktirmenin bizatihi kendisini boklu bir eylem addettiğim için telefonumda kendimin ve ailemin fotoğraflarını tutmuyorum. Burada ban çağrısı yapacak ne var? Benim dışımda da yedeklemediğini yazanlar olmuş. Onları da mı banlayalım? Bu tahammülsüzlüğü anlayamıyorum. Hayır, doğrudan alıntılayıp yazacak cesaretin dahi yok. Bir de duyar kasmışsın. Neyse, daha yazmıyorum.

biraz abartmışsın, esprili bi dille konuyla alakanız yoksa boş mesaj yazmak zorunda olmadığınızı belirttim. alıntılamamamın sebebi hem kişiselleştirmemek hem de birkaç kişinin aynı şeyi yapmış olması sebebiyle genele aynı anda seslenmek. ban çağrısı da yapmadım. bir iki boş beleş mesaj atmak ban sebebi olmamalı bence. ama yapılmamalı da.

özet : "yedeklemiyorum" mesajının bu konuya katkısı nedir sorgulamaya davet ediyorum.

edit : kırdığım için özür dilerim.

Prometheus tarafından 26/Mar/19 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Yok moruk abartmiyoruz :)

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 4263 Toplam Mesaj: 51
telefon telefon yedeklemek