Cep Telefonu Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Lostok bunu yazdı:
    -----------------------------
    Mukan bunu yazdı:

Şunu merak ettim bunları incelerken:

Wireless  olan tellerde turkcell'e para ödemeden normal laptopta nete girer gibi nete girebiliyor muyuz?

wifi olan yerlerde evinde ttnet wifi noktalarında rapatca girersin yüksek hızla

---

5800 kmullanıyorum memnunum her nekadar sevmeyenler olabilir ama 2 tane aldım 5800 şuan için tüm isteklerimi karşılıyor

hatta ben onun isteklerini karşılayamıyorum :D öyle bir durumda var :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Nokia e63 hepsini yapar..C5 filan alma onlar dandikus.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Dört dörtlük telefon buyur üstad 7110 mükemmel her yönüyle

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Ben de N8 al derim hacı dayı. Su geçirir mi bilmem amma geçen 33 cclik bi bardak bira komple döküldü, bırak arızalanmayı cifle silinmiş gibi parladı mübarek.. Kamera 12 mp, hatırlatıcı matırlatıcı da var ama görüşme kaydeder mi bilmiyorum.

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

tek dezavantajı kapaklı,ekranı dönebilen olmasıdır.favarimdir.çoğu yabancı yapım filmlerde istihbarat birimlerinin kullandığı cihazdır n93i.ne alakaysa : p

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

Lostok bunu yazdı:
    Mukan bunu yazdı:

Şunu merak ettim bunları incelerken:

Wireless  olan tellerde turkcell'e para ödemeden normal laptopta nete girer gibi nete girebiliyor muyuz?

girebilirsin hocam Nokia 5800 var bende her türlü siteye girio dediğin tüm maddeler var özellik olarak yanlız 1 eksiği var

youtube dışında diğer sitelerden video izleyemiyorsun flash player istiyor o da yok malesef ama resimler felan gayett güzel görünüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

tek kelime ile n8 her işine yarar, istediklernden daha daha fazlası var... kavgada kullansan bile hiçbişi olmaz o kadr saglam düşün artık... yok 1000lira laf olsun die söledm diyosan 5800 yolda suya düstü üstünden araba gecti elime tel aldm canavar gibi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

bendede 5800 var gayet memnumun..Ama c7 almanı tabsiye etmem onun yerine N8 al çook daha iyi bi arkadaşımda c7 vardı çok büyük gözüktü gözüme(İnce ama geniş) =)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

n8'de karar kıldım. Son model olması ve görünümü etkili oldu. karakterli bir görünüşü var. 1100 civarı bir fiyatı varmış? Vatan'da yokmuş. Teknosa'da yokmuş. Yarın forum avmye bakacağım.

5800 de güzel ama biraz kalın ve eski bir görünümü var. Herkese teşekkürler.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

LG GM735.. Geçen sene türk telekom kampanyasından almışım 1 senede eksi yanını görmedim desem yeridir.

- Windows mobile işletim sistemi var. (istediğin çoğu programıda kurabilirsin, pda sitelerinde dolu programları var)
    - 3G, wifi vs herşey var..
    - Çift kamera arka kamerası 5mp ön kamerası 2mp - Harekete duyarlı ekran özelliği var.
    - 2-3 tane sensör var telefonu kulağına dayadığında vs ekran kapanıyo (konuşurken basma biyerlere diye), güneşe göre kendi parlaklığını ayarlıyo (istersen tabii). - 528 MHz işlemci 256 mb Ram 512 mb Rom var (kolay kolay asla kasmaz)
    - Telefonda mouseda var. İstersen 4 yönlü tuş olarak kullanabilirsin.
    - Kısacası kullanışlı bir telefon araştırmanı tavsiye ederim.
    - Telefon resimdeki gibidir ; http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.sturkmen.com/wp-content/uploads/lg_gm735.jpg&imgrefurl=http://www.sturkmen.com/inceleme/lg-gm735-kullanici-gorusleri.html&h=450&w=600&sz=230&tbnid=ZUmMsmucCAeLYM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dlg%2Bgm735%2B%25C3%25B6zellikleri&zoom=1&q=lg+gm735+%C3%B6zellikleri&hl=tr&usg=__Qgk1WdrTXcff37mts5SqUYpJOh8=&sa=X&ei=fStqTYP9Do6yhAeTgcHsDg&ved=0CEsQ9QEwCA 

Toplam Hit: 3322 Toplam Mesaj: 27