Cep Telefonu Sinyal Yükseltici?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Bu cihaza mini AP diyebilir miyiz?

Çalıştırınca direkt herkes bağlanabiliyor mu?

yoksa ek bi ayar vs bişey yapmak lazım mı?

ilk 2 soru evetse o zaman bağlananları snifleyebilir miyiz?

YouTube'ta eski tuşlu Motorola telefon ile yapmış birisi.

https://www.youtube.com/watch?v=a4A5gHgr1BU

Birde sen o indirim muhabbetini nasıl yaptın ? Yeni üyelik açtım ona indirim verdide daha fazla indirim yapmadı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Bu cihaza mini AP diyebilir miyiz?

Çalıştırınca direkt herkes bağlanabiliyor mu?

yoksa ek bi ayar vs bişey yapmak lazım mı?

ilk 2 soru evetse o zaman bağlananları snifleyebilir miyiz?

YouTube'ta eski tuşlu Motorola telefon ile yapmış birisi.

https://www.youtube.com/watch?v=a4A5gHgr1BU

Birde sen o indirim muhabbetini nasıl yaptın ? Yeni üyelik açtım ona indirim verdide daha fazla indirim yapmadı ?

ooo baya meşakkatliymiş ya :D ben basit yapılabilir mi hinterlandı dar bi yerde diye düşündüydüm :)

http://prntscr.com/q8ikso

şurda yazıyor 11 + 6 tl. sepete ekle diyince 

mobilde böyle masaüstüne geçince 

http://prntscr.com/q8imld

TR gönderilmez diyor. ilginç

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sen Rusya'dan gönderilsin diye demişsin ondan. Türkiye'ye sadece Çin'den gönderiyor. Birde EU fiş seçmelisin yoksa Türkiye'deki prizlerde çalışmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de 900 mhz bandında 4G yayını 3 operatördede var Telekom'un daha fazla frekansı var o bantta. Sinyal yükseltici alırken bölgenizdeki baz istasyonunun kullandığı frekans ve banda bakın. Her baz istasyonun kullandığı bant ve frekans farklı. Mesala bu yükselticide 4G var sadece. Telefonunuz VoLTE desteklemiyorsa sinyal alırken birden bire 3G'ye düşeceği için aramalar başarısız olacaktır.

Hocam bölgedemizdeki baz istasyonlarının hangi operatörün olduğunu, frekansını ve bandını öğrenebiliyor muyuz? Var mı bunun bi kontrol sistemi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    venedikli bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'de 900 mhz bandında 4G yayını 3 operatördede var Telekom'un daha fazla frekansı var o bantta. Sinyal yükseltici alırken bölgenizdeki baz istasyonunun kullandığı frekans ve banda bakın. Her baz istasyonun kullandığı bant ve frekans farklı. Mesala bu yükselticide 4G var sadece. Telefonunuz VoLTE desteklemiyorsa sinyal alırken birden bire 3G'ye düşeceği için aramalar başarısız olacaktır.

Hocam bölgedemizdeki baz istasyonlarının hangi operatörün olduğunu, frekansını ve bandını öğrenebiliyor muyuz? Var mı bunun bi kontrol sistemi?

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.android.telnet

Frekans ve bandı görüp baz istasyonlarının konumunu görebilirsin. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

İşyerinde cep mep hak getire hiç biri çekmiyor , alabilirsen buraya güncelleme yazarsan sevinirim ben de sipariş edeyim.

Bir de sağlıksal bir problem yaratmaz değil mi kendim için değil de toplulukta çalıştığımdan vebal almayayım :D .

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

İşyerinde cep mep hak getire hiç biri çekmiyor , alabilirsen buraya güncelleme yazarsan sevinirim ben de sipariş edeyim.

Bir de sağlıksal bir problem yaratmaz değil mi kendim için değil de toplulukta çalıştığımdan vebal almayayım :D .

Radyasyon ölçer ile test etmeden ne söylesek yalan olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Çok lazım olacak el altında bulundurulması bişey memlekete ideal. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    venedikli bunu yazdı

Buna benzer bi anteni köydeki ev için almıştım hocam. Herhangi bi sıkıntısı yok. Zaten gidince cümbür cemaat gidiyosun. Herkesin telefonu o sayede çekiyordu. Ben sorun yaşandığını hatırlamıyorum

Hocam dediğine göre alet aktif çalışıyor . Marka model yazsana bizde alalım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

hocam cihaz köyde. şu an da ismini hatırlamıyorum

Toplam Hit: 3353 Toplam Mesaj: 27