Cep Telefonu Tavsiye Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

xiaomi redmi note 8 aldım memnunum isteyen proda alabilir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

xiaomi facebook gruplarında son modellerle ilgili nedense çok şikayet var. bu, üyelerin şımarıklığı da olabilir. ben yine de oneplus'a yönelmeyi tavsiye ediyorum veya mi8se gibi kendini ispatlaış ve fiyatı, performansa göre çok ucuz kalan modelleri tavsiye ediyorum. illa son çıkan diye tutturmanın anlamı yok. tabi mi8se orta seviye bi cihaz yine de 3-4 yıl götürür gibi. onun dışında yenilerde mi9t pro iyi gibi. meizu'lar içinse çok sayıda yazılım probleminden bahsediliyor. rom atılıyor mu bilmiyorum. fakat meizu'nun yazılıma önem vereceğini hissediyorum yakın zamanda.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

S9 Plus kullanıyorum bunu pedere vereceğim. Ios ne alınır sizce?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Alıştım iPhone kullanmaya. Şimdi telefon eskidi değiştiremiyorum pahalılıktan. Huawei P2019 Smart var ama Android'e alışamadım.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel olarak yazacağım. 

@venedikli

Attığın cihazlar Türkiye'de satışı olmayan cihazlar. O yüzden ne desem yalan olur.

@ComputerWolf

En az 3 GB ramli bir şey al. İleride sıkıntı yaşarsın.

@Prometheus

Xiaomi'nin Facebook grupları garip bir tarikat. Adamlar 1.000 liraya aldığı telefonu 5.000 liralık amiral gemileriyle kıyaslıyor. Sonrasında beğenmiyor vs. Çoluk çocuk görüyorum hepsini.

@e2

Şuan iPhone 7 Plus tam alınacak cihaz iOS'ta. iPhone 8 4.000 liraya düşse şahane olacakta 4.500'e demir attı kaldı orada.

@break

iPhone'dan ucuz bir Android'e geçmişsin. Memnun olmaman normal.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

1000-1250 geçmeyecek şekilde peder beye lazım yaş 55, uzun vadeli oluşu donma kasma çok yapmayacak bir şeyler var mı aklında hocam ?

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

1000-1250 geçmeyecek şekilde peder beye lazım yaş 55, uzun vadeli oluşu donma kasma çok yapmayacak bir şeyler var mı aklında hocam ?

Xiaomi Mi 8 SE veya Mi 8 Lite alabilirsin Facebook gruplarından. Tabi kaçak olarak. O rakamlara garantili olupta donma, kasma yapmayacak cihaz bulmak zor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-8-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000OH02N?magaza=Hepsiburada

Tam anne-babaya almalık telefon. Fiyatı bedava resmen. Düşüp kırılrısa vs üzmez.

https://www.youtube.com/watch?v=pBdpmL8U254

mkyb tarafından 19/Ara/19 22:22 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Mustafa neden mediatek işlemci tavsiye etmiyorsun. Bu aralar redmi note 8 pro ya takıldım. Aldım alacam nerdeyse. Standart bir kullanıcıyı 3-5 sene götürmezmi? 

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Mustafa neden mediatek işlemci tavsiye etmiyorsun. Bu aralar redmi note 8 pro ya takıldım. Aldım alacam nerdeyse. Standart bir kullanıcıyı 3-5 sene götürmezmi? 

Firma işlemcinin kaynak kodlarını vermiyor. Bu yüzden güncelleme veremiyor üretici firma. Verse bile uzun kullanımda sorun çıkarabiliyor. Telefon boştayken bile şarj yiyor. Akşamdan %100 şarj ile bırakıyorsun sabaha kadar %8-9 şarj yemiş oluyor. PUBG gibi yüksek grafikli oyunlarda ısınıyor. Custom rom yükleyeyim desen onlarda kodlar olmadığı için sıkıntılı.

Daha sayayım mı ? 

Toplam Hit: 38292 Toplam Mesaj: 122
ayın cihazı