Cep Telefonu Tavsiye Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

iphone dan one plus 7t Pro Mclaren Edition a geçiş yaptım.

18 saat tir kullanıyorum sıkıntı yok.

Kamera konusunda baya ilerlemişler. 

Tek yaşadığım sorun, ios dan android e wp konuşmalarını yedek atarken, dr.fone adlı uygulamanın kurduğu whatsapp ı güncelleyemiyorum ve google drive yedek atamıyorum.

özellik ve dış görünüş açısından benim de favorilerim arasında fakat çok pahalı bu da 

senden ricam kamerasını merak ediyorum hocam bi kaç foto ve tecrübelerini aktarırsan süper olur

bir de türkiye satışı yok diye biliyorum nasıl aldın ? teşekkürler şimdiden

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

2 sene sonra ilk foruma girişim bunun serefine bir soru sormak istiyorum.

Huewai mate30 lite 2500 tl ye fiyatina gore iyimidir? Orta kullanici icin 2 dene gotururmu acaba?

O kadar yükseleceksen LG V30+ öneririm. Huawei Lite cihaza o kadar para verilmez.

@mkyb hocam bunun yerine xiaomi pocophone f1 daha iyi değil mi bilemedim 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Eski telefonumun üstüne para ekleyip xiaomi Redmi note 8 pro aldım. Tavsiye ederim (mi 5s im Evo ithalatçısı altında olunca para iadesi aldım.)

Çok seri ve yeterli bi telefon

Gcam le kamera süper diyorlar ama henüz kurmadım.

Pili çok iyiekranı çok büyük çentik kötü ama

kamerası bence çok iyi

Telefon ağır

oyunlarda kasmıyor ısınmıyor

128 / 6 2200 e trendyoldan KVK garantili aldım.

Peki hocam bu ana ekranda çıkan reklamları nasıl yapıyorsunuz nasıl kapatıyorsunuz ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

2 sene sonra ilk foruma girişim bunun serefine bir soru sormak istiyorum.

Huewai mate30 lite 2500 tl ye fiyatina gore iyimidir? Orta kullanici icin 2 dene gotururmu acaba?

O kadar yükseleceksen LG V30+ öneririm. Huawei Lite cihaza o kadar para verilmez.

@mkyb hocam bunun yerine xiaomi pocophone f1 daha iyi değil mi bilemedim 

Xiaomi'nin ucuz telefon serim olacak diye çıkardığı ancak ilgi görmeyince ortada bıraktığı bir model. Redmi oldu ucuz telefon serisi. Kasası plastik. Ekranı LCD.

Pocofone yine 2.000 küsur liralardan çıkmış biraz ilgi görünce 3.500 liralara fırlamıştı bizim çakal satıcılar yüzünden. Sonra kaçak telefon furyası patladı Pocofone'lar ellerinde kaldı. Mecbur fiyatı kırmak zorunda kaldılar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Eski telefonumun üstüne para ekleyip xiaomi Redmi note 8 pro aldım. Tavsiye ederim (mi 5s im Evo ithalatçısı altında olunca para iadesi aldım.)

Çok seri ve yeterli bi telefon

Gcam le kamera süper diyorlar ama henüz kurmadım.

Pili çok iyiekranı çok büyük çentik kötü ama

kamerası bence çok iyi

Telefon ağır

oyunlarda kasmıyor ısınmıyor

128 / 6 2200 e trendyoldan KVK garantili aldım.

Peki hocam bu ana ekranda çıkan reklamları nasıl yapıyorsunuz nasıl kapatıyorsunuz ?

Bende reklam felan yok. Reklam gösteren uygulamaların ayarlarında tavsiyeleri kapat özelliği açarsan reklam göstermiyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ucuza telefon arayanlara : https://urun.n11.com/cep-telefonu/alcatel-1s-32-gb-3-gb-ram-dual-sim-alcatel-tr-garantili-P385810135?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_term=21

Garanti harici olurda ekranı falan kırarsanız hiç uğraşmayın telefonu direk çöpe atın. Telefon donanım olarak iyi ama yedek parçası bulunmuyor. Kendi servisinden orjinal taktırayım deseniz yarı fiyatından fazlasını istiyorlar.

Ama ben temiz kullanırım alo desin, Whatsapp'a girsin kafasındaysanız işinizi çok rahat görür.

https://www.youtube.com/watch?v=ksqM9BUheiU

mkyb tarafından 14/Oca/20 17:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

iPhone 8 almayı düşünüyorum, iOS kullanıyordum fakat tuvalete düştü ve gitti telefon :) 8 serisi cok pahali acikcasi, tasarim bakimindan obsesif bir insanim. IT sektoründe calistigim icin performansta onemli. iPhone 8 alacagim paraya daha iyi ürünler var fakat hangisini tercihen önerirsin hocam? @mkyb

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

iPhone 8 almayı düşünüyorum, iOS kullanıyordum fakat tuvalete düştü ve gitti telefon :) 8 serisi cok pahali acikcasi, tasarim bakimindan obsesif bir insanim. IT sektoründe calistigim icin performansta onemli. iPhone 8 alacagim paraya daha iyi ürünler var fakat hangisini tercihen önerirsin hocam? @mkyb

iPhone 8 4-4.5 liralık telefon hocam. O rakama alamayacağın Android telefon yok zaten.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

Ben satıyorum hocam iphone 8 rose gold 256gb modelini aklında bulunsun 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

@mkyb, hocam xiaomi 8 note pro vs 9t yapsak arada 500 lira oynuyor. Hangisi alınır ?

Toplam Hit: 38347 Toplam Mesaj: 122
ayın cihazı