folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

hala açık şekilde akp önde gidiyor. sonar şirketi saklamıyor chp li olduğunu akp düşmanı olduğunu:D bu yüzden bu anket güven vermiyor. gebel itibari ile akp 29 mart seçimlerinden daha düşük oy almaz yine tek başına iktidar olur. bu kez 337 vekil çıkaramaz ama 300 vekil çıkarır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

cattivo23 bunu yazdı:
    -----------------------------

hala açık şekilde akp önde gidiyor. sonar şirketi saklamıyor chp li olduğunu akp düşmanı olduğunu:D bu yüzden bu anket güven vermiyor. gebel itibari ile akp 29 mart seçimlerinden daha düşük oy almaz yine tek başına iktidar olur. bu kez 337 vekil çıkaramaz ama 300 vekil çıkarır

mart 2009 seçimlerinde en yakın tahmini sonar yaptı yine. ayrıca akp nin tek başına iktidar olamıyacağını artık akp ye oy veren arkadaşlarım bile dile getiriyor Bülent arınç bile temkinli yaklaşıyor :) ha yine davos fatihliği yaparsa mart seçimlerinden önce yaptığı gibi veya kömür makarna yine milleti kandırırsa bi şekilde dediğin gibide olabilir.

ayrıca akp diyordu ya şehit kanı üzerinden siyaset yapmayın diye aşşağıdakini adama sormazlar mı acaba sen ne üzerinden siyaset yapıyorsun diye ?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs618.snc3/32489_399397814102_66565699102_4367547_4597375_n.jpg

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Muhtemelen İstanbul Belediye Başkanlığı seçimi gibi başa baş kıyasıya rekabet olacak. Fakat Akp %2-%3 lük farkla büyük ihtimalle yine birinci olacak. Seçim zamanı dağıtacakları kömür, pirinç, para yardımı vs.  bunun yanında seçime yaklaşırken yapılacak şovlar ve devamında seçime hile karıştırılması da sonucu etkileyecektir. Akp seçim sonuçlarının gidişatına göre hile yapacaktır. Chp'nin meclisteki koltuk sayısının yükselişiyle eskisi gibi at oynatamayacaklar. Bu düşüşün devamı gelir Chp aynı başarıyı devam ettirir ve elindeki oyları korursa bu seçim değil de diğer seçime birinci olabilir. Ama bu seçim zorlayacak fakat birinci olamayacak diye düşünüyorum.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

chp artık iktidar olacaktır Allahın izniyle

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

gelsin artık bikerede chp yi deneyelim sikti bıraktı akaape türkiyeyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

I do not believe

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

mart 2009 seçimlerinde en yakın tahmini sonar yaptı yine. ayrıca akp nin tek başına iktidar olamıyacağını artık akp ye oy veren arkadaşlarım bile dile getiriyor Bülent arınç bile temkinli yaklaşıyor :) ha yine davos fatihliği yaparsa mart seçimlerinden önce yaptığı gibi veya kömür makarna yine milleti kandırırsa bi şekilde dediğin gibide olabilir.

ayrıca akp diyordu ya şehit kanı üzerinden siyaset yapmayın diye aşşağıdakini adama sormazlar mı acaba sen ne üzerinden siyaset yapıyorsun diye ?

Sanırım Türkiye'deki iktidar durumunu arkadaşların belirliyor. Ben bu foruma gelmeden önce akparti düşmanıydım. Hem de koyu. Ama burada insanların akpartililere veya akpartiye oy verenlere aptalmışlar gibi hitap etmesi, hakaretler, işte yaptıkları tüm bu ayrımcılıklar yüzünden e bir de bazı kişilerin kendi siyasi fikrini açıkça belli edip empoze etmesinden dolayı da onlardan ve onların fikirlerinden soğudum ve akp ye bir sempatim oluştu. Davostaki çıkışın ardından gelen suskunluk olunca da bir oyun olarak düşünmüştüm bu olayı. Ama 28 şubat ile birlikte temelleri atılan bir abd projesi olan akp, artık abd nin dediklerini yapmıyor. Onun için abdnin gözünden düştü. Artık abd nin yeni adamı kılıçdaroğlu. Sanırım tayyip bundan sonra gelemeyeceğini biliyor ki giderayak abd ye zarar vermek istiyor. Son bir gayretle birşeyler yapmaya çalışıyor. İşte tüm bunları bir araya getirince kaç kişinin daha akpye oy vereceğini düşünmek de gerekli.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:

chp artık iktidar olacaktır Allahın izniyle

aksdjlaksjdlaksdjdkjddD:D:D

tayyip yüce divana giderken biz ona ell sallıyor olacagizzz allahın izniyle

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

akp 40 civarı alır. chp oylarını maximum %5 arttırır. mhp yine o civarlarda takılır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Lathedarkman bunu yazdı:

Sanırım Türkiye'deki iktidar durumunu arkadaşların belirliyor. Ben bu foruma gelmeden önce akparti düşmanıydım. Hem de koyu. Ama burada insanların akpartililere veya akpartiye oy verenlere aptalmışlar gibi hitap etmesi, hakaretler, işte yaptıkları tüm bu ayrımcılıklar yüzünden e bir de bazı kişilerin kendi siyasi fikrini açıkça belli edip empoze etmesinden dolayı da onlardan ve onların fikirlerinden soğudum ve akp ye bir sempatim oluştu. Davostaki çıkışın ardından gelen suskunluk olunca da bir oyun olarak düşünmüştüm bu olayı. Ama 28 şubat ile birlikte temelleri atılan bir abd projesi olan akp, artık abd nin dediklerini yapmıyor. Onun için abdnin gözünden düştü. Artık abd nin yeni adamı kılıçdaroğlu. Sanırım tayyip bundan sonra gelemeyeceğini biliyor ki giderayak abd ye zarar vermek istiyor. Son bir gayretle birşeyler yapmaya çalışıyor. İşte tüm bunları bir araya getirince kaç kişinin daha akpye oy vereceğini düşünmek de gerekli.

Şöyle birşey var unutmayalım. Abd'nin pasif müdahale biçimlerinden biri hükümet ve rejim değişiklikleridir. Örneğin; İran devrimi, Afganistan'da şeriatçı hükümetin getirilmesi. Bu durum o anki konjenktüre göre uygulanıyor. Daha sonra bu hükümetler bağımsız hareket etmeyi düşünüyorlar. Aslında göbek bağları yine Amerikayla. Türkiye'de de bu oldu.

Akp çoğunuzun kafasını karıştırmayı başarsa bile nihai amaçları rejimi değiştirmek, imza attığı Bop projesinde kürdistanı kurulmasını sağlamak, oradaki zenginliği yandaş taşeronlara ihale etmek.

Akp'nin yaptığı siyasi salvo. Davos da böyleydi, mavi marmara da... Siyasi partiler oyları düştüğünde bu tür şeylere başvuruyorlar.

İnsanların kızdığı şeyler bunca şeyin belgeli kanıtlı ve açık olmasına rağmen akpnin ve akplilerin pişkinliği, fütursuzluğu. Eğer Akp monarşi ve hilafet hevesi yerine, ulusalcıları, vatan severleri, işçiyi, memuru... ve tüm kesimi kucaklasaydı kallavi bir desteği de görürdü. Bunların ne oldukları, fikirleri, zikirleri kendi ağızlarıyla da beyan edildi. Buna rağmen hala akp diyebiliyorsanız, insanlar hakkınızda iyi şeyler düşünmez. Çünkü akp Türkiye'nin milli bütünlüğüne, vatandaşın güvenliğine, kamu kurumlarına... açıkça ve ciddi zararlar veriyor. Nefretimizin sebebi vatana aşkımızdır.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
Toplam Hit: 8627 Toplam Mesaj: 54