folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:
    -----------------------------

Mukan bunu yazdı:

hayır akparti sona geldi. kendileri de biliyor. haberleri takip ediyorsan bugün kaç vatan sever serbest bırakıldı görürsün. şimdi uzlaşma yoluna gitmeye çalışacaklar ama nafile. Çok büyük bir değişim olmazsa büyük oranda chp-mhp iktidarı olacak. Köy görünüyor kılavuza gerek yok. Benim temennim hepar'ın da son anda bu gruba dahil olması. En azından Pamukoğlu'na bir bakanlık verilmesi. Eğer PROFİLİMDEN ÖNCEKİ MESAJLARIMA BAKARSANIZ AYLAR ÖNCE DURUMUN BÖYLE OLACAĞINI SÖYLEMİŞ OLDUĞUMU GÖRÜRSÜNÜZ. Chp ve Mhp hükümetinin şu halimizden çok daha iyi sonuçlara gebe olduğunu görürsünüz. TÜRKİYE'DE BU BİR SİYASİ DÖNGÜDÜR. SAĞ BİR PARTİ TEK BAŞINA GELİR. TÜM YERLİ ÜRETİMİ MAHFEDER, KADROLAŞIR, DEĞERLERİ YOZLAŞTIRIR. SONRA SOL BİR PARTİ GELİR BUNLARI DÜZELTMEYE ÇALIŞIR. GEÇMİŞE BAKMAK BEDAVA.

Sonuna kadar haklısın bu bir siyasi kısır döngü.

Kötünün iyisine katlamak zorundayız yani de , al birini vur ötekine bunlar gelince bunlar kadrolaşmayacak sanki dediğin gibi olsaydı yani CHP sol olabilseydi gerçekten belki herşey eşitlikçi olurdu da bunlar büyük tröstler çıkar grupları. Yani boşverin bence ümitlenmeyin aynı tas aynı hamam....

evet kapitalizm içinde çözmeye çalışmak durumunda kalıyoruz. Sen Şırnaklı mıydın babayiğit?

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Neden babayiğitler sadece oradanmı çıkıyor????

Bu arada bunun sistemle alakası yok ne istediğimizle daha çok var. Birde herne kadar şu an orada yaşamıyor olsamda ben İstanbul 'luyum.İstanbulda da babayiğit ya da sana neyi anımsattıysam ondan var yani

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Şırnak'ta "Zeyrek"ler var o yüzden sordum babayiğit.

Sistem deyip tröste bağladığında ben de kapitalizm derim. Alakası orada.

Tröst, bir sanayi dalının, bir ortaklar grubunun eline geçmesiyle gerçekleşen tekelciliğin gelişmiş bir biçimi. Serbest rekabete dayanan anamalcılık bu rekabetin sonucunda tekelciliğe dönüşmüştür. Tekeller de birbirleriyle rekabet etmek yüzünden kardan zarar eden dev işletmeler birleşerek fiyatları diledikleri çizgide tutmak ve daha çok kar etmek yolunu seçmişlerdir.

Tröst tekelciliğin en gelişmiş biçimlerinden biridir. Tröstün daha etkili ve güçlü biçimi konsorsiyumdur.

Mahir Çayan okuyup Das Capital okumazsan boynu bükük kalır aklında filizlenen sosyalizm. Babayiğit.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

destanition bunu yazdı:

hiç zannetmiyorum halk biliyor chp zihniyetinin ne olduğunu zaten bu yüzden şimdiye kadar iktidara getirmedi ak parti yine tek başına iktidar ve 1. parti konumundadır. bu internette gezen anketler ise yönlendirme anketleridir..

akparti bitti be kardeşim.

yawaş

We can be more, we can be much more.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

en kaba tabirle anket skyzzz

parayla yapılan ve halkı yönlendirme cabalarından başka bir sey degil

ak partiyi kılım kadar sevmem ama halk chp yide biliyor

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Zeyrek aynı zamanda İstanbul un en eski semtlerinden biridir.

Haklısındır belki onları okuyalı uzun zaman oldu bir kısmını unuttum yerlerine başka pekçok bilgi geldi. Hatırlattığın için sağol..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

akp devri kapandı bitti artık uyanın!! hala aynı kabus'u sayıklayanlar var aramızda bukadar yetmedimi ??

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Akparti'nin %35 kemik oyu var. Ne propaganda yaparsa %35'in üstüne eklenir bundan aşağı düşmez. Chp, Mhp bölgesel parti gibi belli yerlerden oy alıyor. Akparti ise Türkiye'nin her kesiminden oy alabiliyor.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrRankeR
    MrRankeR's avatar
    Erkek

yıllardır aynı terane ama bi kere bile görmedim chpyi lider...

siyasetçilikmi oynuyolar, birilerine şirinmi görünmeye çalışıyolar anlamıyorum ki...

Hayat; nefes aldıgımız anların toplamı degil nefesimizi kesen anların toplamıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

cCc kılıçdaroğlu cCc

le le le sakine
Toplam Hit: 8614 Toplam Mesaj: 54