folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cidden Delirdim Sanırım

Cidden Delirdim Sanırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hatırladığım kadarıyla akıllı bi adam olarak biliyorum seni.eski konulardan öyle hatırlar gibiyim.

bu konuda da ya taşak geçiyosun.

ya da Allah olgusuna çok takılmışsın.

yazdığın her cümlede valla kelimesi var.

takıntıya dönüşmüş olabilirsin.istanbuldaysan zeytinburnunda özel balıklı rum hastanesi var oraya bi git derim.

psikiyatri doktorları çok sağlam.özeldir tek seferlik randevusu 100-150 tl arası bişey olması lazım.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam namaz niyaz yada dua ile alakalı bir durum değil.. yani sana dua ettiğin için olmuştur okuma yada çarpıldın falan gibi diyenlere inanma sakın.. bu cahilliktir

senin dedikleri gibi takıntı ve panik atağın var yazdıklarından anladığım kadarıyla.. okumaya devam etsen olmuyor mu.. yani ne bileyim sorun olarak niye bakıyorsun olaya?  hani şu kare taşlardan gitme takıntılı adamlar kare taşlardan giderler ve gitmeye devam ederler bir sorun teşkil etmez daha sonra

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

birden değişmenin izahı son zamanlarda izlediğin bi film ya da kitap falan olbilir. ya da takıldığın insanlar değişmiştir.

her neyse, asıl problem senin kendini kotu hissetmen. sanırım yaşadığın durum dinlediğimiz bir müziğin kulağımızda takılı kalıp sürekli içimizde bi kısmını tekrar etmemiz gibi.

eğer bu tekrarlanan kısım manasızlaşır ve devamını hatırlayamazsak bu bizde sıkıntı oluşturmaya başlar. sürekli tekrar ettiğin şeyin sana bi mana ifade etmemesi seni epey rahatsız eder.

şimdi sana önerim, okuduğun duaları kontrol et internetten. doğru mu okuyorsun. bu sıkıntı kaynağı olabilir. zira sozler değişince mana epey kayabiliyor. sonra dediğim gibi bu duaların manalarını öğren. boşuna içinden geçirmediğini öğren. Ve hayatında tekar aklına geldiğinde manası en yakın olanı tekrar et içinden. 

eğer bu yaşadıkların seni çok etkiliyorsa, tabi yapabilirsen bence dua ve sure ezberi yap. bunun uzerine git. boylece eski bildiğin dualar yerine yeni oğrenmeye çalıştığın duaları içinden tekar etmeye başlarsın. yenilik iyidir.

asa42 tarafından 26/Eki/13 21:37 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

nedir bu milletin okb'den çektiği, yenilen içilenden mi oluyor bu zıkım nasıl oluyor a.q.

12-16 yaş arasında bu durumlar bende de vardı, en berbat çeşidi de hijyen ile ilgili olanıdır, sürekli kirlenmişlik hissiyle beraber banyoya koşmaktır. 

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

valla hocalar kısaca şöyle anlatmak gerekirse ben öyle pek namaz niyaz kılan bi insan değilim inancım var mı var allaha şükür geçenlerde böyle cidden çok istediğim bişiler vardı hani onun için öyle bi arada bildiğim dua filan okuyordum içimden sonra her geçen gün daha da fazla okumaya başmadım içimden ha bildiğim dua toplasan 4 tane 3 gulhu bi elham yani ve bu son zamanlarda ciddi anlamda artık çekilmez bi hal aldı sanırım delirdim artık bişi istiyorum ya da istemiyorum her şeyde her an okuyasım geliyor okuyabiliyormuyum onuda bilmiyorum.  Ha şunuda söyleyim istediğim hiç bişi olmadı yani dua etsem filanda o ayrı konu. 

Sanırım vallah delirdim bi doktora neyim mi gitsem napsam bilemedim öldürem mi kendimi yada :D 
    Cidden artık çekilmez hâle geldi. Bilmiyorum bel ki size şaçma sapan gelebilir ama böyle bişi oldu son 1.5 ayda bende varmıdır bi çözümü napayım ?

Aklımda şöyle bişi var lan ben bunları okumazsam hiç bi işim doğru gitmicek gibi his var nolduk çarpıldık mı beddua mı aldık ne oldu valla anlamadım ben. Size bi yazayım dedim bel ki size yazana kadar bile içimden 10 tane okumuşumdur yani o derece. Hayır birisi bişi soruyor içimden okuduğum için ona cevap veremiyorum bittiği zaman cevap veriyorum millet dicek bu delirdi sanırım. Çok sinir bozucu bi durum. Vallah zaman ayırıp okuduğunuz içinde teşekkür ederim.

ben uzun zamadır dua etmiyorum ama bana hiç bişi olmadı hocam

Selam ver, alacaklı çık.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

edit: beygirin oturumu benim pc de açık kalmış

Nibun tarafından 27/Eki/13 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

hadi sevişelim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hocam bursadasın şuanda sanırım pm den yazdığım doktora görün mutlaka iyidir epey, ona gitmeyeceksen bile başka hastanelere falan gittiğinde sakın ola psikiyatri kliniğini arama sen polikliğine gideceksin klinikten uzak dur 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

hatırladığım kadarıyla akıllı bi adam olarak biliyorum seni.eski konulardan öyle hatırlar gibiyim.

takıntıya dönüşmüş olabilirsin.istanbuldaysan zeytinburnunda özel balıklı rum hastanesi var oraya bi git derim.

psikiyatri doktorları çok sağlam.özeldir tek seferlik randevusu 100-150 tl arası bişey olması lazım.

Hocam yok dalga konusu filan değil son 1,5 - 2 aydır durum böyle birde daha kötüsü oluyor mesela dua okudum okuyorum içimden elim yanlışlıkla şaçıma gitti ya da ne bileyim başka bi işe daldım o an içimden bir ses diyor ki bana gitti o okuduğun dua boşa gitti sil baştan okuyaaksın yoksa hayatta her şeyin ters gider düz gitmez. Bu daha da sıkıcı bi hâl alıyor. Cidden dalga geçtiğim bir olay yok yani.

Every thing"s place and her time reach
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Hocam yok dalga konusu filan değil son 1,5 - 2 aydır durum böyle birde daha kötüsü oluyor mesela dua okudum okuyorum içimden elim yanlışlıkla şaçıma gitti ya da ne bileyim başka bi işe daldım o an içimden bir ses diyor ki bana gitti o okuduğun dua boşa gitti sil baştan okuyaaksın yoksa hayatta her şeyin ters gider düz gitmez. Bu daha da sıkıcı bi hâl alıyor. Cidden dalga geçtiğim bir olay yok yani.

bildiğin okb işte git doktora ialaç versin rahatlatır

mesela sen şu durumdayken çok yoğun bir iş ortamına girsen yok olur bu olgular büyük ihtimal veya çok fazla düşünmemeni sağlıyıcak bir ortamda olsan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=xAJpytCqvKo

Bir adım attın karanlıktan dünyaya
    Düşünmeden sattın ruhunu bir yalana
    Bin çile çektin ömrünün her anında
    Uyan dostum uyan şu tatlı rüyadan

Hadi keyfine bak inan bana
    Aldanma öbür dünyaya