folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ciddi Dolandırıldım.. Konuyu Bilen Arkadaslardan Yardım Taleb Ediyorum.. Biraz Aciliyeti Var

Ciddi Dolandırıldım.. Konuyu Bilen Arkadaslardan Yardım Taleb Ediyorum.. Biraz Aciliyeti Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ödemeyi nasıl yaptın ?

kartla yaptıysan: o formu imzalama. ürünü adamlara geri yolla, kargo kodunun vs fotoğrafını çek , bankana harcama itiraz formu doldur.bankadan iade alırsın zaten paranı

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

ödemeyi nasıl yaptın ?

kartla yaptıysan: o formu imzalama. ürünü adamlara geri yolla, kargo kodunun vs fotoğrafını çek , bankana harcama itiraz formu doldur.bankadan iade alırsın zaten paranı

en kısa ve sonuç alınabilecek yöntem bu. Eğer parayı nakit olarak ödemediyseniz. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Adına üzüldüm yapılabilecek birikisey var ama burası Türkiye zaman alır

1- öncelikle e devletten fatura sorgula kesilen fatura gerçekmi? Yapamazsan vergi dairesine git

2- int alış veriş sürecinde 14 gün iade süren var fatura gerçek se ürünü iade et para iadesinde bulun

3-fatura gerçek değilse savcılığa dolandırıcılık talebinde bulunmaktan başka birşey kalmıyor

4- iade ederken forum filan doldurmana gerekyok koşulsuz iade hakkın var 

5-bankani haberdar et ürünü iade ettiğine dair ürünü her ihtimale karşı video kayıt et sağlam gönderdiğin dair

Ama 1 . Madde mühim o ana göre hareket edeceksin bi tüketici haklarında arayabilirsin

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

para gtti zaten ondan eminim gelmesede olur fakat uğrasmak istiyorum canları sıkılsın. rahat edemesinler..derdim o ben olsam yapmazdım esim bi rehavete kapılmıs işte onada kızamam.. ama sorunum fatura falan teslim etmesem whatsapp konusmaları dahil elimde bi kanıtım olsun..

zaten 6 farklı telefondan farklı farklı yerlere kargo sipariş ettim. biri iiçin farklı numaradan aradılar almıcam dedim diye avukata veririz almazsaniz zarara uğrattığınz için. dedim iadem vardı cat telefon yüze kapanıyo.. 05xx li numaralarına da ulastım.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

faturanı ibraz ederek icra takibi başlatabilirsin.
    ilamsız takip olur itiraz ederlerse durur lakin etmezlerse gerisi kolay :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Şebeke bankadan paranı kurtabilirsen sevinilesi durum.ama o şebekelerin zamanı bu zaman ondan rahat koşturuyorlar.savcılığa başvur iade sürecini doğru işlet,sen sonuç alamazsan da başkalarının adına doğru olanı yapmış olursun.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

valla seni firma dolandırdı benim olay daha da felaket kargo firması dolandırdı gömlek sipariş ettim trendyoldan gömlek geldi beden uymadı iade kodu ile Sürat kargoya gittim adamlar aldı tamamdır işleminiz dedi çıktım gittim 3 gün sonra baktım hiç hareket yok gittim sürata böyle bir kargo yok diyorlar nasıl olur verdim ya bizde yok olsa sistemde olurdu belki göndermediniz dedim gönderemesek burada olurdu diyor bakın dedim burada yok diyor Trendyolu aradım sonuçta onlar beni yönlendirdi Sürat kargoya adamlar da diyor bizim yapacak bireşyımız yok e nasıl olacak sürat kargo merkezi aradım kameralar filan var inceleyin tabi efendim bilgi vereceğiz 5 gün geçti tık yok gittim bir daha sürata adama diyorum kameralara kim bakıyor bölge müdürünün yetkisi var bölge müdürü nerde? yıllık izinde haydaaa tekrar sürat merkezi aradım kayıt yok diyorlar hay sizin gibi kargonun ben neyse ne trendyol ne sürat ilgilenmiyor bildiğin Dolandırıldık öyle işte konun ile alakasız ama internetten alışveriş yapmak zorlaşıyor.

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

valla seni firma dolandırdı benim olay daha da felaket kargo firması dolandırdı gömlek sipariş ettim trendyoldan gömlek geldi beden uymadı iade kodu ile Sürat kargoya gittim adamlar aldı tamamdır işleminiz dedi çıktım gittim 3 gün sonra baktım hiç hareket yok gittim sürata böyle bir kargo yok diyorlar nasıl olur verdim ya bizde yok olsa sistemde olurdu belki göndermediniz dedim gönderemesek burada olurdu diyor bakın dedim burada yok diyor Trendyolu aradım sonuçta onlar beni yönlendirdi Sürat kargoya adamlar da diyor bizim yapacak bireşyımız yok e nasıl olacak sürat kargo merkezi aradım kameralar filan var inceleyin tabi efendim bilgi vereceğiz 5 gün geçti tık yok gittim bir daha sürata adama diyorum kameralara kim bakıyor bölge müdürünün yetkisi var bölge müdürü nerde? yıllık izinde haydaaa tekrar sürat merkezi aradım kayıt yok diyorlar hay sizin gibi kargonun ben neyse ne trendyol ne sürat ilgilenmiyor bildiğin Dolandırıldık öyle işte konun ile alakasız ama internetten alışveriş yapmak zorlaşıyor.

Kargoyu alan eleman dızlamış. Ben hep başlarında bekliyorum ki iade barkodunu çıktı alıp paketin üstüne yapıştırsın. Ardından etiketin fotoğrafını çekiyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Umarım parayı kurtarırsınız ya d abi şekilde içinizi soğutursunuz. Benim tek takıldığım konu 

https://tr34-shop.abiye.com.co/

şöyle bir web sitesine güvenip bin küsür lira nasıl yollayabiliyorsunuz? Yanlış anlamayın hırsızın hiç mi suçu yok modunda değilim. Ama site hiç mi kulağınızın kaşınmasına sebep olmadı be hocam 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Umarım parayı kurtarırsınız ya d abi şekilde içinizi soğutursunuz. Benim tek takıldığım konu 

https://tr34-shop.abiye.com.co/

şöyle bir web sitesine güvenip bin küsür lira nasıl yollayabiliyorsunuz? Yanlış anlamayın hırsızın hiç mi suçu yok modunda değilim. Ama site hiç mi kulağınızın kaşınmasına sebep olmadı be hocam 

Butun ürünlerde de 1 adet stok var...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 2678 Toplam Mesaj: 30
dolandırıldım :) acil