folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çıkmazdayımm..

Çıkmazdayımm..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek
    sevgili müritler çok ilginç bi dönem geçiriyorum.şu an lise 3 e geçtim ve gelecekle ilgili herkes çoktan birşey hedeflemişken ben anca sınıfı geçmeye çalışıyorum(oda zar zor ilk dönem 7 zayıf geldi geçen sene mesela).siyaset e ilgim var birazda bilgim,bu programlama işine acayip derecede özeniyorum ama hiçbişe bilmiyorum proglamala ilgili,önceden spor akademisine gidecem derdim sigaraya başladık bıraktık futbolu..vs. napacamı bilmiyorum ya öss ye girip nere tutarsa oraya gidecez(oda tutarsa),ya çalışıp siyasal bilgiler tutturacaz yada aile parası yicem oda ev kirasına yetmez :d veya sizden gelecek güzel bi fikre yönlenecem. :S :S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    gidip ders calısarak bişilerin ucundan tutabilirsin .

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    c0ldmAniac bunu yazdı:
    -----------------------------
    vs. napacamı bilmiyorum ya öss ye girip nere tutarsa oraya gidecez(oda tutarsa),ya çalışıp siyasal bilgiler tutturacaz yada aile parası yicem oda ev kirasına yetmez :d veya sizden gelecek güzel bi fikre yönlenecem. :S :S
    vaLLa birader öle çalışkan bi tip oldğumdan felan demiyorum bunu ama öss'ye giirip nere tutarsa gircez dediğin sürece biyre tutmaz..tutsada sana yaramaz... otur düşün ne olayım diye.. bahanelerini kendinden uzak tut yeter bi nebze..ben öyle yaptım en azından belki sendede işe yarar.. ne psikoloğum ne de başka bişe ben kendimde uyguladığımı söylüyorum belki işine yarar.. otur ciddi ciddi düşün sadece yeter.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    bak üstadım aklında bulunsun düşenin dostu olmaz. burda bu şekilde çözüm arıyarak bulamazsın çözüm herşey bişeyin ucundan tutta ne olursa olsun gerisi gelir.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

ailenle konuş! aynen buradaki yazdıklarından bahset ! sana elbetteki bizden daha çok yardımcı olacaklardır!

ve öss için geç kalmışsın lise 2 veya daha öncesinden başlamalıydın,

gerçekten iyi biyer istiyorsan ki siyasal dan bahsetmişsin :) bir an önce çalışmaya başla...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

önce hedefini doğru düzgün belirle.

sonra çalışmaya başla derhal.

önündeki tüm engelleri kaldır.

"tutarsa bi yere yerleşirim" mantığı başlangıç deil bitiş olur onu söyleyim.

1 seneni çizersen sonrasında rahat edersin.

çalışan kazanıyo, çalışmayan kazanamıyo bu kadar basit. ötesi yok. 

o bi seneyi gözden çıkar en iyisi bu. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    msdead bunu yazdı:

ve öss için geç kalmışsın lise 2 veya daha öncesinden başlamalıydın,

tamamen yanlış...

boş geçen 2 seneden sonra  19.06.2006'da aralıksız çalışmaya başladım.

16.08.2007 10:00 itibariyle hacettepe tıptayım (ing)

milleti daha çok bunalıma sokmayın çalışınca oluyo a.q

benim bi arkadaş var o da bizim sınıfta gobel tam bi keşti. fırlama bişeydi. sonra l3'te mülayimleşti bişeyler oldu çalışmaya başladı. şimdi aynı okuldayız.

yani sen istedikten sonra oluyo kimseye kulak asma moralini bozma. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ahaha sende aşırı vasıfsızsın be abi :D benden beter :\

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

kardeş kafana takma sitrese girme ama sana tavsiyem derslerine çalış gerçekten bize derlerdi bunları biz iplemezdik ama hakikaten doğruymuş a.q şimdi altdan 1 tane dersim var onu vermeye çalışıyom hemde çalışıyorum

öss de bı pok yapamadık çalışmayınca hiç bişey olmuyo bunu sana söyleyeyim birazda olsa dişini sık derslerine çalış ileride rahat edersin.aklını temizle kardeş. :((

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

össye gir barajı geç.. polislik, uzman jandarma, astsubay gibi alanlara eğilimin varsa gir, (tavsiye etmem) şansını dene.. ya da hedefini seç..

unutmaki; birden çok hedefi olanlar, hiçbir hedefe ulaşamazlar..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek
    aynı yaştayız senle bende lise 3 e geçtim anadolu lisesindeyim millet iyi zannediyo amk bi poha yaramaz ama karar aldım ben bu iki sene çalışacam bu sene konuları bitirip sonraki senede test çözecem kızları mızları bırakacam ve piskoloji kazanacam.
Toplam Hit: 1519 Toplam Mesaj: 15