folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cimer Başvurularında En Fazla Kaç Adet Dosya Gönderebiliyoruz? Dosya Büyüklüğü Sınırı Ne? Bilgisi Olan?

Cimer Başvurularında En Fazla Kaç Adet Dosya Gönderebiliyoruz? Dosya Büyüklüğü Sınırı Ne? Bilgisi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

Cimere bir şikayet başvurusu yapacağım. Bu başvuru esnasında ek olarak göndermem gereken 50 adet imaj var. 10 adet imajı bir pdf dosyasının içine atıp 5 adet pdf dosyası göndererek olayı halletmeyi düşünüyorum. ama bu seferde pdf dosyalarının boyutları 30 mb gibi boyutlara ulaşıyor(imajın boyutlarını düşürmek itemiyorum çünkü imaj üzerindeki küçük yazılar kayboluyor bu sefer). Eğer her dosya için belirli bir megabayt sınırı varsa bu pdf dosyalarını hazırlamak içinboşuna uğraşmak ta istemiyorum (İmajlara krokiler falanda çizmem lazım gerekiyor.) Belki gönderebileceğimiz dosya sayısı da sınırlıdır.

Cimere bir başvuruda ek olarak kaç adet dosya gönderebiliyoruz? Ayrıca dosya büyüklükleri ile ilgili sınır ne(kaç mb)?

Bu hususlarda bilgi sahibi bir arkadaş var mı?

driveshaft tarafından 06/Şub/19 18:13 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

Hocam illaki bir telefon numarası vardır arayıp sorsan da kesin sonuç alsan daha iyi olmaz mı burada bu şekilde kesin bilgisi olan birisinin çıkması zor. Neyse kolay gelsin inşallah cozersin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    mYMusti bunu yazdı

Hocam illaki bir telefon numarası vardır arayıp sorsan da kesin sonuç alsan daha iyi olmaz mı burada bu şekilde kesin bilgisi olan birisinin çıkması zor. Neyse kolay gelsin inşallah cozersin.

cimere sorsam en erken 10 günde cevap verirler. internette araştırdım birşey bulamadım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Cimer''e PDF de yüklenmiyor ki. Dosya ve yazı kısıtı yuzunden o iş epey eziyetli. Ben bazı dosyaları jpg dönüştürüp gondermistim mecburen.

Ama şöyle de bir durum var, ilgili kurum olayı anlayamaz cozemezse sana telefon ile geri donuyorlar.

En son çare dosyaları zip yap şifre koy ve kendi google drive nden link ver. Şifreyi de oradan yaz, devlet dairesinden Google drive açabiliyorsa illa denerler.

Şansını dene

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Neden ".tiff" formatında yapmıyorsun hocam, şirket içinde çoklu döküman tarama işleminde tif kullanıyoruz aşağıdaki örnekte 26 sayfa var ( tek bir görsel gibi görünüyor açtığında içerisinde 26 sayfa) ve sadece 2.5 mb.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

tüm dosyaları onedrive klasöre yükle klasöre şifre koyup paylaşım linkini ve şifresini gönderirken yaz 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Cimer''e PDF de yüklenmiyor ki. Dosya ve yazı kısıtı yuzunden o iş epey eziyetli. Ben bazı dosyaları jpg dönüştürüp gondermistim mecburen.

Ama şöyle de bir durum var, ilgili kurum olayı anlayamaz cozemezse sana telefon ile geri donuyorlar.

En son çare dosyaları zip yap şifre koy ve kendi google drive nden link ver. Şifreyi de oradan yaz, devlet dairesinden Google drive açabiliyorsa illa denerler.

Şansını dene

hocam pdf gönderilmediğine eminsen pdf ile hiç uğraşmayayım. Eskiden bimer vardı onu kaldırdılar yazı kısıtlaması pek yoktu. Şimdi sadece bimer var 1500 karakter kısıtlaması koymuşlar oradan bile birşey anlatamıyorsun. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Neden ".tiff" formatında yapmıyorsun hocam, şirket içinde çoklu döküman tarama işleminde tif kullanıyoruz aşağıdaki örnekte 26 sayfa var ( tek bir görsel gibi görünüyor açtığında içerisinde 26 sayfa) ve sadece 2.5 mb.

tif olayı mantıklı geldi. ama bizim devlet memurları tif adlı dosyadan haberdarmıdırlar ki. ya da ekranlarında bunu açabilecek bir imaj görüntüleyici varmıdır bilemedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

tif olayı mantıklı geldi. ama bizim devlet memurları tif adlı dosyadan haberdarmıdırlar ki. ya da ekranlarında bunu açabilecek bir imaj görüntüleyici varmıdır bilemedim.

en son a not eklersin : Not: ekteki dosya tiff formatında olup içerik olarak X adet görüntü barındırmaktadır vs. buradaki ekran görüntüsündeki 1/26 yı da yuvarlak içine alırsın ayıkırlar heralde :D 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

Tif'i fotoğraftan da görebileceğin üzere Windows Fotoğraf Görüntüleyici açabiliyor hocam. PDF'i açabileceğini düşündüğün insanlar .tif'i daha kolay açarlar.

Olayın trajikomikliğine bakar mısınız? Devletin en üst makamındaki personellerin .tif açıp açamayacağından şüpheliyiz. Vay memleketim vay.

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

aklımda bir web sayfası açmak geldi ücretsiz sitelerden. Tüm yazıları imajları sırasıyla atayım içine. sonrada web sayfasının linkini cimere vermek

Toplam Hit: 1977 Toplam Mesaj: 15
cimer