folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cimer Başvurularında En Fazla Kaç Adet Dosya Gönderebiliyoruz? Dosya Büyüklüğü Sınırı Ne? Bilgisi Olan?

Cimer Başvurularında En Fazla Kaç Adet Dosya Gönderebiliyoruz? Dosya Büyüklüğü Sınırı Ne? Bilgisi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

Th3Ultra tiff i windows fotoğraf görüntüleyiciden açarlar da bunu tek bir imaj dosyası sanmaları da mümkün :)

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

aklımda bir web sayfası açmak geldi ücretsiz sitelerden. Tüm yazıları imajları sırasıyla atayım içine. sonrada web sayfasının linkini cimere vermek

Çok mantıklı hocam. Ücretsiz bir Wordpress blog açıp, o bloga şifre koyabilirsin. Ama sanmıyorum ben sistem üzerinden gelen linklere basılacağını falan. En boktan kurumun müşteri temsilcileri bile yazılı iletişimle gelen bağlantılara tıklamıyorlar.

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Bugünkü başvurumda hangi dosya tiplierinin desteklendiğini de öğrenmiş bulundum. yalnız dosya boyutuna bakmayı unuttum

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

Cimere bir şikayet başvurusu yapacağım. Bu başvuru esnasında ek olarak göndermem gereken 50 adet imaj var. 10 adet imajı bir pdf dosyasının içine atıp 5 adet pdf dosyası göndererek olayı halletmeyi düşünüyorum. ama bu seferde pdf dosyalarının boyutları 30 mb gibi boyutlara ulaşıyor(imajın boyutlarını düşürmek itemiyorum çünkü imaj üzerindeki küçük yazılar kayboluyor bu sefer). Eğer her dosya için belirli bir megabayt sınırı varsa bu pdf dosyalarını hazırlamak içinboşuna uğraşmak ta istemiyorum (İmajlara krokiler falanda çizmem lazım gerekiyor.) Belki gönderebileceğimiz dosya sayısı da sınırlıdır.

Cimere bir başvuruda ek olarak kaç adet dosya gönderebiliyoruz? Ayrıca dosya büyüklükleri ile ilgili sınır ne(kaç mb)?

Bu hususlarda bilgi sahibi bir arkadaş var mı?

Aman boşver kim kime şikayet ediyon ki.

Toplam Hit: 2004 Toplam Mesaj: 15
cimer