Çin Malı N99i (PDA)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

ulan çin malı diye tutturuyorsunuz sony ps3 fabrikaları çinde tv fabrikaları çinde, geçen sennheiser kulaklık aldım fabrikası çinde nokia fabrikası çinde çin malı diye bukadar ezilmez ki bi ülke. kopyası ise almayında tutupta her malada bi boka yaramaz damgası koymayın. tezgah farkı var.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan çin malı diye tutturuyorsunuz sony ps3 fabrikaları çinde tv fabrikaları çinde, geçen sennheiser kulaklık aldım fabrikası çinde nokia fabrikası çinde çin malı diye bukadar ezilmez ki bi ülke. kopyası ise almayında tutupta her malada bi boka yaramaz damgası koymayın. tezgah farkı var.

genç arakdaş anlamış galiba. bu telefonlar nokia nın fabrikasından çıkmıyor. bu telefonu senin benim gibi adam kopyalayarak tamamen sahrte üretmiş evde üretim yani... şaşkın :D o kadarını bizde biliyoruz

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    imran268 bunu yazdı:
    genç arakdaş anlamış galiba. bu telefonlar nokia nın fabrikasından çıkmıyor. bu telefonu senin benim gibi adam kopyalayarak tamamen sahrte üretmiş evde üretim yani... şaşkın :D o kadarını bizde biliyoruz
    tamam la bende onu biliyorumda bi genelleme yapılıyo çin malını beleşe verseler kullanmam diyenler var :) benim sözüm onlara anlayacağın.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    imran268 bunu yazdı:
    tamam la bende onu biliyorumda bi genelleme yapılıyo çin malını beleşe verseler kullanmam diyenler var :) benim sözüm onlara anlayacağın.
    o genellemye bende karşıyım. şunu sorabiliriz. açı PC nizi Çin MAlı Olmayan bi parçası varmı ? :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    her hafta yüzlercesini yakalıyoruz ama yetmiyor  kilis fiatı 210 YTL  : )        camerası çok danidk alıcaksınız sadece şekil amaçlı alın elinize aldınız mı ne kadar dandik oldugunu anlayabilirsiniz  : )  tek  güzel yanı nöbette tv izleyebiliyoruz  : )

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    efsun bunu yazdı:
    her hafta yüzlercesini yakalıyoruz ama yetmiyor  kilis fiatı 210 YTL  : )        camerası çok danidk alıcaksınız sadece şekil amaçlı alın elinize aldınız mı ne kadar dandik oldugunu anlayabilirsiniz  : )  tek  güzel yanı nöbette tv izleyebiliyoruz  : )
    efsunum gelmiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    bide bunu n101i modeli var onlara denk geldim piyasa degeri 250 ytl ye telefoncular peynir ekmek gibi satıyordu.

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

yaw ne n99 undan bahsediyonuz adamlara ismini söle o şekilde telefon çıkarıolar düşünsene telefonumun ismi serkan oluyo deişik bişey yaw yani işin özü
    bunlar orospu yu boyar bakire diye satar :)) 

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

Aylık 100$'a mühendislerin çalıştığı bir ülkede siz hangi kaliteden bahsediyorsunuz?Adamlar herşeyin çakmasını yapıyorlar.İşçilik desen sıfır.

Sony vb. markaları bu şekilde değerlendiremeyiz.Bir firmanın fabrikasının çinde olması onu çin malı yapmaz.Önemli olan çalışanları ve işverenleridir.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu telefonu geçenlerde kullanma fırsatı buldum..aşırı dandik bi telefon !.. hiç Hoş değil biraz yavaş.. kullanımı aşırı zor !...

Tv özelliği için telefon almayı dusnüyorsanız NEOX öneririm ..!..

Sony vs firmaların fabrikalarının Çinde olması işgücünden kaynaklanan bi durumdur..bununla alakası yoktur !

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
Toplam Hit: 26068 Toplam Mesaj: 43