folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çin'den Xiaomi Telefon İsteyen? V2

Çin'den Xiaomi Telefon İsteyen? V2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Daha önceden Çin'den ürün isteyen v1 ( http://www.tahribat.com/forum/cinden-urun-isteyen-v1-224289 ) yapmıştık.

Biladerim 2 aydır şuan çin'de mayıs 22'de geri dönüş yapacak. Bu kez sadece xiaomi ürünleri getireceğiz.  Max 5 tahribat müridi yararlanabilir ve ödemesini yapan sıralamaya girer.

Xiaomi öve öve anlatmayacağım bilen biliyor zaten.

Önemli hususlar

Xiaomi telefonlar imei kayıt işlemine gerek duymaz. ( 50 - 100 TL karşılığın da imei attırabilirsiniz yada atabilirsiniz. ) ayrıca xiaomi ürünleri dual sim olduğundan dolayı 8 ay yasal olarak herhangi bir işlem yapmadan kullanabilirsiniz.
    Xiaomi telefonların içerisinden kulaklık çıkmaz.
    Xiaomi türkiyede yetkili servisi yoktur parça temini sıkıntılıdır. ( Her 1.5, 2 ayda bir çine seyahat edildiğinden dolayı bu konuda şanslısınız. ) Tr de bir çok insan bu konuda mağdur durumdadır.
    Getirdiğimiz bütün xiaomi ürünleri orjinal olup xiaomi shop dan temin edilir ve faturalıdır ( kesinlike replika vs yenilenmiş ürün değildir.)
    Xiaomi ürünleriyle ilgili olarak güncel fiyat bilgisini pm ile alınız.
    Xiaomi 6 ürünü için sadece ön sipariş yapan müşteriler temin edebilir ön sipariş için shop'da extra ücret ödenmektedir.
    Ödeme konusuna gelince isterseniz havale/eft yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz veya istanbul fatih/findikzadedeki işyerimize gelip ödemeyi teslim edebilirsiniz.

Xiaomi ürünlerinin hemen hemen tamamını kullanma firsatım oldu. Kararsız kalanlara ve ekonomik cihaz isteyenlere tavsiyem kesinlikle mi 5s'dir. ( Hızlı, stabil, uzun şarj ömrü, kaliteli kamerası ve ısınmaması ) tavsiye sebebidir.

Xiaomi mi note 2 kullanıyorum fakat büyüklüğünden dolayı önermem büyük sevenler tercih edebilir büyük olması dışında herşey kusursuz.)
    Xiaomi mi mix güzel cihaz fakat ön tarafındaki hoparlor gizlendiği için çok sık telefon görüşmesi yapıyorsanız belli bir süre sonra problem oluşturabilir ve kullanım mesafesinden masaya yada yere düşürmeniz durumun da cihazın ekranı patlıyor.
    Xiaomi 6 şuan sadece ön sipariş yapılan müşterlere teslim edecekler stok zaten saniyeler içinde bitiyor :)

son 1 hafta

son 2 kişi kaldı

sipariş veren muridler

Laq3sre

Martech tarafından 15/May/17 18:10 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

hocam mi6 mümkün mü :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Ekstra ücret ödemen durumunda mümkün evet.)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

hocam daha öncede konuşmuştuk peki 5s en son kaç olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

hocam daha öncede konuşmuştuk peki 5s en son kaç olur

Pm ile ilettim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam piyasaya ezaman sürülecek şu on sipariş olayı bi geçerse daha uygun olacak daha güzel olacak. %90 Alacağım bu telefonu. 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocam piyasaya ezaman sürülecek şu on sipariş olayı bi geçerse daha uygun olacak daha güzel olacak. %90 Alacağım bu telefonu. 

2 ay beklemeniz gerek ülkemize gelse bile yine 1850 TL den aşağı satılacağını sanmıyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

2 ay beklemeniz gerek ülkemize gelse bile yine 1850 TL den aşağı satılacağını sanmıyorum 

Yok türkiyeden almam zaten hocam. Hani ön sipariş diye pahalı olur diye şey ettim. Şuanda 1300 küsür lira idi 64GB modeli. Orneğin o telefonu sen nekadara getirirsin hocam.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

bir üst mesaj için pm gönderildi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Redmi 4 prime icin fiyat alayimmi birde bilen varsa radyo varmi xiamoi lerde radyo varmi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam Mi6 için fiyat alabilir miyim? komisyon ve ön sipariş fiyatı dahil olarak

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 5558 Toplam Mesaj: 45
xiaomi xiaomi telefon