folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çingene Dövmek : D

Çingene Dövmek : D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Vukuatlar diye yazayım dedim.

şimdi normalde bi çingene laf atsa falan bakmam bile.bela adamlar amk 200 kişi saldırıya geçiyolar : D .her neyse  gidiyorum eve iki tane çingene "ateş var mı?" diye sordu.yok dedim.neyse devam ediyorum yoluma.

"ne artistlk yapıon lan" diye bi ses geldi hemen arkasından bu ibne itti beni.iki kişiydiler biri itti diğeri izliyo.ben de girdim haliyle.ağzına felam.öbür ibnede sıkıyı görünce vazgeçti kavgaya girmekten.ibneler sktr olup gitti."yörü  be amck" diyodu yanındakine : D

şimdi merak ettiğim şeyler var.

1.si çingeneler neden böyle?yani neden devamlı kalabalık olmalarına güveniyolar

2.si bu adamlar beni en az 10 15 kişiyle bulmaya gelmediler bu normal mi?yoksa adamlar çakma çingene mi : D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

onun zevkini hiç bişiye değişmem teke dövresin :D 1 gün sonra :D 50 kişiden aynı anda taş sopa ile dayak yersin aralarında 4-5 yasında kız veletler bile olur...

soruna gelince çingeneler her zmana gaynaşarak yasadıkları için :) hepsi birbirini kardes görüo...

2. si 2 gün gelmezlerse gelmezler ama cevrende bi çingene farkedersen hemen kac....

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    abi bu çingenelerin kanında bi korkaklık var : ) .en az 5 kişi olcaklar kavga etmek için : ) bugüne kadar dayak yemedim yemeyi düşünmüorum ama kader bu belli olmaz : D .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abi çingene mingene ama bazı kızları dehset oluor amk mankenlere taş çıkartırlar :d benm bi arkadasım bohcacı cingeneye asık olmustu kızla sokakları dolasıordu mal :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkgod
    darkgod's avatar
    Erkek

o dünkü attıgım 6 kişilik sıra dayağını unutamadım ama bugün yediğim sopayı ben bile hatırlamyorum

Come gather "round Hardy men of the steppes And listen to my tale Of heroes bold and friendships fast And the Tyrant of Icewind Dale Of a band of friends By trick or by deed Bred legends for the bard The baneful pride of one poor wretch And the horror of the Crystal Shard
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Çingenelere bulaşma hoca. Tecrübe konuşuyo burda:D

Sen hiç kaval çaldın mı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

sadece kavga ve pislik boyutundan bakmayın eglenceli insanlar, arada bir onların mahallelerine gidin dügünlerini görün (benden tavsiye)

:) mutluyum, huzurluyum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Arkadaşım geldi,surat dağılmış,burun kırık,kan akıyor,ama adam sızlanmıyor,habire gülüyordu,biz panikledik,etraftan peçete bulup kanları siliyoruz,sırtüstü yatırdık kanamayı durdurduk,gülmesi geçti olayı anlattı bize;

Mekan Çanakkale Halk Bahçesi,bu arada Çanakkale'de Esmer vatandaşlarımız boldur..Yürüyormuş tek başına,karşıdan da dört esmer vatandaş geliyormuş,biri sormuş;

Esmer vatandaş:Artlim Sigara var mı?

Arkadaş:Yok abi

Esmer vatandaş:Ateşin var mı?

Arkadaş:Yok

Esmer vatandaş:Paran var mı?

Arkadaş:Yok

Esmer vatandaş:Yok demeye utanmıyon mu?

Diyip arkadaşa dört kişi dalıyolar,arkadaş bu diyaloğa gülüyomuş..Ufakkene çingenelerden bol dayak yemiş biri olarak diyebilirim ki,sizi dövmek istiyorlarsa bir sebep olması gerekmiyor,onlar ister,sen sopayı yersin

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bugun eve geliom 9:30 gibi bir isim vardi para aldim(1200ytl) ...cadde biraz issiz onden birisi geldi elisargili "abi para versene elim sarili ..." falan filan birton laf...baktim arkadada 2kisi gozetliyor bunu...uzerimded para var :) ...dedim kardes bende firinda calisiyorum 2ytl olacak vereyim...verdim 2ytl yoluma devam ettim :) ...uzerimde para olmasaydi ben o eli sargili elemani birguzel doverdim,sonrada arkadasi 2elemandan dayagimi yer para vermeden evime giderdim :) ama uzerimdeki paraya dua etsinler :D

hoca cingene,cono ...piskolojik bise,bizim Turkler korkuyorlar basima bela alirim diye bunlarin gotu kalkiyor...gotlerini indirmek tek care... 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

Diyip arkadaşa dört kişi dalıyolar,arkadaş bu diyaloğa gülüyomuş..Ufakkene çingenelerden bol dayak yemiş biri olarak diyebilirim ki,sizi dövmek istiyorlarsa bir sebep olması gerekmiyor,onlar ister,sen sopayı yersin
    -----------------------------

onlar yarramı yer. sıkıyosa TRabzonda olsun çingene. bak ne oluyo ozaman !

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    hiç unutmam çingene mahallesinde çingenelerle maç yapıoss biz yendik ama maçın sonunda 100 den fazla çingene bizi kovalamışdı bizim ordada şehir ikiye ayrılmış gibidir bi tarah çingeneler bi taraf normal şehir yolu geçince kurtulduk karşıdan hareket felan çekioz komediydi ya dayak yiyen olmuştu ama (abim mesela)

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 14968 Toplam Mesaj: 53