folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Clubhouse Yeni Sosyal Medya

Clubhouse Yeni Sosyal Medya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Android alternatifi yok mu hacılar bunun ?

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freeline
    freeline's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Su konuda yillardir nickine rastlamadigim muritleri gordum :) 

aklın yolu birdir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Konuşmaksa konuşma discord yıllardır orda duruyor niye bu kadar reklamı dönüyor anlamadım.

CLUBHOUSE ve ilginç(?) Özellikleri - WhatsApp'ı neden sildiniz? Hepsini inceledim! - YouTube

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2013 te zello ya takıldık gezi VS hala da takılıyoruz dünyanın her yerinden yaşayan türklerle bir araya gelip arada muhabbetler yapılıyor hoş olay zello hala çok aktif yaygın şekilde kullanılıyor clubhouse nereye evrilir zaman göstericek. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    IvC bunu yazdı

Android alternatifi yok mu hacılar bunun ?

Yok :) android marketten red yemişler ayni isimde başka bir uygulama olduğu için sorun yaşamişlar diye söylenti var bilemiyorum ne kadar gerçektir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vanleewuen
    vanleewuen's avatar
    Erkek

Davet isteyen pm atabilir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

almıştım yakın zamanda bakalım hatalı trafik çekebilecekmiyiz.

eskilerden kim kaldı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tusubasan
    tusubasan's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Merak ettiği için değilde gerçekten sesli sohbete aç, hiç kimseyle sesli bir sohbet edememiş birde burayı deneyeyim diyen, ben konuşma dinlemek istiyorum dünyadaki bütün podcastleri dinledim birde buradan birşeyler dinlemek istiyorum diyen bir insan olarak davetiye isteyen var mı? Benm gördüğüm herkes meraktan davetiye istiyor.

Tahribat olarak bir oda var mı uygulamada?

1,999...9'u bize 2 diye yutturmaya çalışan bir dünyanın çacuklarıyız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Merak ettiği için değilde gerçekten sesli sohbete aç, hiç kimseyle sesli bir sohbet edememiş birde burayı deneyeyim diyen, ben konuşma dinlemek istiyorum dünyadaki bütün podcastleri dinledim birde buradan birşeyler dinlemek istiyorum diyen bir insan olarak davetiye isteyen var mı? Benm gördüğüm herkes meraktan davetiye istiyor.

Üyelik olmadığı için bakamıyorum ama şunları merak ettim. İçinde Yazılım üzerine yapay zeka üzerine yayınlar sohbetler varmı özellikle yapay zeka + Java

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    frekaze bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Üyelik olmadığı için bakamıyorum ama şunları merak ettim. İçinde Yazılım üzerine yapay zeka üzerine yayınlar sohbetler varmı özellikle yapay zeka + Java

dün ve yapay zeka üzerine cok güzel bir oda vardi. 3 saat kadar dinledim adam facebook da calisan bir turk (adini hatırlayamadım) ardından suanda nasada calian Okan Arslan ve Ugur yilmazin odasinda mars görevleri hakkinda konusmaya katildim cidden güzel ortam oluyor. 

Davetyiye isteyen pm atabilir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 34189 Toplam Mesaj: 183
clubhosuse sosyal medya