folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Clubhouse Yeni Sosyal Medya

Clubhouse Yeni Sosyal Medya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Kayıtlar tutulmuyorsa (daha doğrusu tutulmadığı söyleniyorsa) üçüncü şahıslar tarafından alınan ses kayıtlarının hukuki geçerliliği yok. Bu açıdan güzel. İletişim kurmak için diğerlerine nazaran daha güvenli bir platform olarak kullanılabilir. Operatör üzerinden yapılan konuşmaların dinlenme olasılığı var.

ona bakarsak paketler dinleniyor, sen ben bile paket dinlemesi yapabiliyoruz ülkede; güvenli kelimesinin özellikle bu ülkede kullanılması ya saflık ya yalan :D

Fişlenme konusu ayrı. Hukuki olarak geçerliliği olmaması önemli.

şimdi bir şey diyeceğim retret'in yanına gideceğiz :D

spoof bile işe yaramıyor artık çünkü paketi asıl çıkaran da loglanıyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    FireX bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Kayıtlar tutulmuyorsa (daha doğrusu tutulmadığı söyleniyorsa) üçüncü şahıslar tarafından alınan ses kayıtlarının hukuki geçerliliği yok. Bu açıdan güzel. İletişim kurmak için diğerlerine nazaran daha güvenli bir platform olarak kullanılabilir. Operatör üzerinden yapılan konuşmaların dinlenme olasılığı var.

ona bakarsak paketler dinleniyor, sen ben bile paket dinlemesi yapabiliyoruz ülkede; güvenli kelimesinin özellikle bu ülkede kullanılması ya saflık ya yalan :D

Tey ula Tey hey gidi retret tahribat ın girişine heykelin dikilmeli😃

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    FireX bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Herkese bunu yapıp loglayabileceklerini sanmıyorum. Monitör altına alınan kişiler üzerinde daha detaylı takip yöntemleri ve loglama faaliyetleri gerçekleştirilebilir.

anonim6918524 tarafından 02/Şub/21 01:53 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Millet sadece davetiye ile üye olunuyor diye bir şey sanıyor ama maksimum 3 ay ömür veriyorum. Yaza kalmaz unutulur.

Daha geçen ay Whatsapp gizlilik koşullarına söven bu yüzden Whatsapp'ı silen millet bugün kişisel verilerini satıcılar ve hizmet sağlayıcılarla paylaşma hakkına sahip olan, platforma girmek için davetiye dileniyor.

Bu arada isim aşırı derece kötü. Hiç jenerik değil. Clubhouse ne amk Ankara'da pavyon ismi gibi. 

mkyb tarafından 02/Şub/21 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

cidden çok elitist bir uygulama ayrıca sikseler gülse birseli bartu bilmem kimi oturup dinlemem amk. android için de yok zaten. adamlar androide gelmesin, sadece zengin tanıdıklarınıza daviyetiye verin falan yazıyormuş aşdfkjaşsdjfkas. howkinsin dediği gibimileride parayı veren düdüğü çalacak mevzu ufaktan giriyor hayatımıza

fuck the system!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

adı üstünde clubhouse... steve jobs orospu evladının çok sevdiği mevzular. Zenginler takılsın zenginler şöyle yapsın böyle yapsın. Anasını sikeyim ben öyle zenginin. Siktiğim düzeni adamı devrimci yapıyor bilginiz olsun. Birkaç seneye sağı solu molotoflamaya başlarız gibi geliyor. 

Benim gibi militarist devletçi adam bunları söylüyor ha , yazın kenara tarihe not düşün. Alın teriyle değil orospu çocukluğuyla zengin olmuşları clubhouselarına gömücez. (gecesini gündüzüne katıp , haramsız sermaye kastıran arkadaşlarımızı görüyor onları hariç tutuyoruz)
    Saygılar.

italyan tarafından 02/Şub/21 06:49 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Zello vardı bir dönem. Gezi parkı eylemlerinde millet telsiz niyetine kullanmıştı. Taksicilerin eski Nokia telefonlarla kullandığı bas konuş sisteminin akıllı telefon versiyonu. 

su anda clubhouse uygulamasi bogazici uni eylemlerinde aktif kullaniliyor. Uygulama yayincilari ayni kisiler mi acaba

zamanlama manidar geldi bana

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iKlotho
    iKlotho's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zello vardı bir dönem. Gezi parkı eylemlerinde millet telsiz niyetine kullanmıştı. Taksicilerin eski Nokia telefonlarla kullandığı bas konuş sisteminin akıllı telefon versiyonu. 

su anda clubhouse uygulamasi bogazici uni eylemlerinde aktif kullaniliyor. Uygulama yayincilari ayni kisiler mi acaba

zamanlama manidar geldi bana

Standford'da tanıdıkları varmış hocaların rica etmişler erken yayınlatmışlar diyolar.

https://www.linkedin.com/in/davison/

Too weird to live, too rare to die.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İşin içinde gösteriş olmayınca tutma olasılığı çok görünmüyor. Bir süre kullanılıp kenara atılacak bir şey gibi geliyor bana da. Podcast konularında zaten buraya ihtiyaç yok. Spotify da aynı işi yapıyor. Orada yayıncı üzerine para da kazanıyor.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ortam güzel bi odaya girip sadece sesli sohbet yapıyorsunuz

organize edelim bizim de bi odamız olsun

Toplam Hit: 34194 Toplam Mesaj: 183
clubhosuse sosyal medya