folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coca Cola Ve Pepsi Harammış...!!

Coca Cola Ve Pepsi Harammış...!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abüler valla ebn artık kola türü bişey içmiyorum madensuyu veya ayran kısaca dogal şeyleden yanayın kola gercekden cok kötü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bağımsız olarak konuşuyorum hemen hedef almayın kendi fikirlerimi yansıtcam sadece...

herşeyden önce ben kola içmiyorum... cola turka coca cola farketmez içmiyorum ve hiç bir eksikliğinide hissetmiyorum. demekki colasızda yaşanıyo ama illede iççem diyosanız coca cola değilde cola turka içmenizde fayda var.çünkü coca cola tamamen yabancı sermaye ve gelirinin hatrı sayılır büyüklükteki kısmınıda israile bağışlıyor. kolaturkaya gelince bazı arkadaşların salladığı gibi yahudi filan değil. mutaassıb sayılabilecek bir kurumun yani ülkerin bir markası ülkerin sahibide yine türkiye için yararlı işlerde bulunmuş. sabri ülkerdir. ben canım herhangi bir çikolata bile istese gidip nestle almıyorum ülker alıyorum..
    kabul ediyorum nestlenin her yaptığı ürün güzel ama aldığım ve yediğim çikolatanın parasıyla filistinde müslüman din kardeşlerimin öldürüldüğünü görmeye ben dayanamam...
    daynan kalbi rahat eden yesin arkadaşlar onlarada karışamam..

ama acizane bi istektir. allah rızası için almayın da türk milleti üzerinden bu kadar pirim yaptıkları yetsin..

niyetim kimseyi kırmak değil..
    saygılar..

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    nie sallıyalım kardeşim ülkerin ortağı yahudi bilinen bişe bu.
    o zaman sende sallıosun nerden bilcem yahudi olmadığını.

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hassiktirsinler oradan...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    ülker tek başına sabri ülkerin ortaklık filan yok bi müteşebbis sadece adam.

http://www.ulker.com.tr/ulkerportal/kurumsal/tarihce/

al oku bakalım..neymiş.

ben sallamam bildiğim ve doğruluna inandığım gerçekleri yazarım.
    kimsenin de kalbini kırcak bi laf etemedim zaten...
    kızdıysan kusutra bakma..
    ama biraz daha araştırdıktan sonra yazı yaz lütfen.

saygılar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    yaw küfür yasak masak ama dayanamıycam. **kerim görüşlerini; **tlerinden günah sevap uydurmasınlar a.q. hiç bir insanın günah, sevap uydurma yetkisi yoktur. bir grup din adamı sıfatlı adam toplanıyo; kola günah, tv günah, radyo, resim günah bu ne a.q yakında yaşamak günah ta derler.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    VisualBoy kardeş

lafların kimedir tam oalrak anlayamadım ama ben günah münah demiyorum..

ama sadece filistindeki soykırıma destek veren bir markayı almamanızı temenni ediyorum. sözüm bundan ibaret baştanb itibaren yazdıklarımı okursan hiç çizmeyi aşmadığımı görürsün. ben içmiyorum. içenleride tasvip etmiyorum..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    coca cola hayatın tadıııııı (arkadakı fon müzğini unutmyalım lutfen) lan ulkesını savunmayan adama colaylamı yardım etcem bn allahım yaa :D savas bıtmıs adamlar ulkemızı savunmak için sınıra gıdıos dıo...yok yaa cıddımısın?

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    gfb_soldier:coca cola hayatın tadıııııı (arkadakı fon müzğini unutmyalım lutfen) lan ulkesını savunmayan adama colaylamı yardım etcem bn allahım yaa :D savas bıtmıs adamlar ulkemızı savunmak için sınıra gıdıos dıo...yok yaa cıddımısın?
    --------------------
    +5465468989698 kesinlikle haklısın : )

dont think twice its all right
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    abi kuranda yazıyomu pepsi 2 litrelk haram cola 1 buçuk litre haram 5 litre sevap vs vs. yazmıo.
    o zaman napıyoruz.hastir ordan el ezher üniversitesine bağlı yüksek islami işler meclisi biz seni tanımıyoruz ulan diyoruz ve ahanda böle içilir biyerlerine girsin diye ekleyerekten kolalarımızı yudumluyoruz.
    hadi kardeşlerim abanın coca colayaaaa :D

dipnot:cola turkanın sahibi yahudi

----------------------------

hacı ona bakarsan kuranda tuborg haram demiyo ama haram :)

bu arada cola turkanın yahudi olduğu doğru, beyler eet bi senedir üstünde düşündüğüm teorimi atıyom ortaya :D cola turka çıktığı zaman coca colanın satışları acayip azalmıştı, yani azaldıktan sora cola turka çıktı, sora coca colaya düşman olan ben ve benim gibi milyonlarca enayi gittik sırf coca colaya inat şişe şiişe cola turka içtik, colaturkanın yaptığı kar belki de coca colanın kaç yıllık karına eşitti, yani demek istediğim coca cola satışları azalınca, adamlar soktu turkayı devreye, götürdü malı..
Toplam Hit: 8751 Toplam Mesaj: 72