folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coca Cola Ve Pepsi Harammış...!!

Coca Cola Ve Pepsi Harammış...!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kolanın içinde alkolde war domuz yağıda war etide war oh oh başka uyuşturucuda war aman aman başka ne war lan? günah olan siz içmeyin ben içerim aman aman din elden gidiyor yetişin!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    biz cebittn sonra bıde cola yarısması yapak nasıl fıkır ama sponsorluu coca colaya werek:D dierleri imamın abdest suyu gbi:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hackermemo demişki

colaturkanın yaptığı kar belki de coca colanın kaç yıllık karına eşitti
    ---------------
    cola turka nın kuruldugundan beri toplam karı coca cola nın aylık karı kadar olsun ben sana cola fabrikası kurucam =) ne sacmalıosun aga mantıklı ol biraz =) bide bi arkadasım demis coca cola hatrı sayılır karını israile veriyo falan diye sacmalamıs coca %1 karını bile hibe etse herhangibi yere uretimi azalır %1 bile cola uretimini kısıtlarken bole yobazların sallamasyonlarına nasıl inanıyosunuz anlamıyorum insan biraz aklını kullanır dusunur...neyin haram olup olmadıgına ne zamandan beri insanlar karar veriyo? madem oyle snde karar ver senden ne fazlaları var? kuranda yazdıgı gibi ''ne kadar az dusunuyorsunuz''...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    dkn_jan hemen cos amk yasdıkların 3 paragraftan assaa olmucak :D lan cebıte gel sn cebıte cola yarısı ypcaz :D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek
    bn ztn hiç bi coca-cola comapny oln ürün almm bu sebepten deil ama yerli si varken yabancıya neden kar yaptıryım die.. cola turka çıkalı hiç bir coca-cola ürünü almadım almıycam ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

antikky :D 

bassinyourface
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Ya arkadaşlar bilmeden konuşmayalım, bi kere coca kolanın gelirleri hiç bi şekilde israil ordusuna gitmiyor ayrıca cola'da alkol değil kafein var, tersten okunuşu da arapça mekke yoktur muhammed yoktur manasına geliyosa ben kutu kolayı burnumla içerim :).
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaSaLoM
    RaSaLoM's avatar
    Erkek
    a.q israile noluyo sa bizede o olcak yarı tammmı gerizaklı yüzünden bi kac kişi konuşmicaksın bilmiyorsan tammı abi suscasın konutu desinler diye konuşmayın bi bok biliyomussunuz gibi yorum yapıyorlar ister i ister içme len müslümanalr için iyo zaten burası her kesimden insana hitap ediyo aramızda dinsiz lerinde olması normal yani
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    Ben olaya iki yönden bakıyorum
    1-Paranızı kazandınız gittiniz coca cola aldınız ve paranız israil ordusuna gitti oda gitti bebekleri öldürdü peki yarın mahşer meydanında Allah(c.c.) size sorunca paranı nereye harcadın neden harcadın ne diyeceğiz?Bu yüzden günahtır bence
    2-Coca Cola ve Pepsinin içinde bulundurduğu katkı maddeleri deyin veya zehirli şeler deyin insan vücuduna zarar veriyor En basiti mideyi eritio ya bnm arkimin kola içmekten mdesi eridi
    Yarın yine Allah(c.c.) size sorunca bnm sana emanet verdiğim bedene sen nası zarar verirsin diye ne diyeceğiz?Bu yüzden günahtır benim düşüncelerim bunlar karalama kampanyası olduğuna inanmıyorum güzel bi hususa değinmişler
    Saygılar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek
    burada atılan iftiralar hakkında ayrıntılı bilgi var

http://www.yalanmakinasi.com/2/board.php?boardid=49&sid=bdc61e7500973dc8b94e1ddeab268fcc
Toplam Hit: 8753 Toplam Mesaj: 72