Çocukken Mahalle Maçlarında Ettiğimiz Muhabbetler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Hey gidi günler hey... Meğerse bu zaman ne çabuk geçiyormuş? Yahu resmen ömrümüz bitiyor. Bir an çocukluğum gözümün önünden geçti, ne güzel günlermiş be...

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    gol değil diyen kaleciye verilen en güzel cevap "evet gol değil boru" olur daha çok :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    bide küçükken bizim sınıfın erkekleri SİMİT diye bi oyun vardı onu oynarlardı :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    en cok bizden buyuk abilerin geldiği zman bizim oyundan cıkarıldıgımız zaman soverdım :)..adamların yeri rezerveli biz 10 saat onceden gitsek de alınmaya biliyorduk :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

fistik49 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bide küçükken bizim sınıfın erkekleri SİMİT diye bi oyun vardı onu oynarlardı :)

:D ahahah yüzmede bu kadar iyi nefes tutabilmemin nedeni simittir.Simittede poğaçaaaaaa, böreeeeeeek die bağırırdık.

Lan şimdi para verseler oynamayacağım oyunları çocuk-kene oynuyorduk. NE günlerdi bea.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    fistik49 bunu yazdı:
    ahaha valla az tekme tokat yememısımdır ibneler onumu kesiyorlardı e bizimde nefes gidiyordu sıcıyorduk meydan da :DDD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Ben maçın ilk dakikalarından son dakikalarına kadar küfür etmekten kendimden geçmiş olurdum. Maç bittiği anda normal hayata dönerdim.

BAAL'i kıskanaraktan söylüyorum;

İzmir/Gaziemir/Beyazevler Mahallesi'nde küçükken ne kadar top oynamış olan varsa alayının amk

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Bu diyaloglardan,bu zewkten,bu tattan mahrum büyüyen bir jenarasyonun atar damarlarından biri kopmuş demektir..

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Amk mahalle maclarinda hep kaleciydim ya oyuna cok az gecerdim :D Ama evimizin assasindaki sahada oynarken belese beklerdim her mac en az 10 gol atardim , cocuklar arasinda lakabim bombaci musty idi :D Sinirlenince cok hizli vururdum topa ama A blok B blok maclarinda hep bizim A blok kazanirdi . :D

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    fistik49 bunu yazdı:
    zaaa:D o simiti bilmemmi yazlari babam camiye yollardi bni mescitte oynardik:) ole vuruolardiki gavura bilem ole vurulmaz:) en son lise 1 e gittigim zmn gitmistim camiye o zmn oynuoduk yine cocugun birine bir vurdum kaleye kadar havada suzuldu velet:D ne gunlerdi hele mahalle maclari heryerde bu kurallar gecerli harbidende tipkisinin aynisi:D kaleye de hep yasi kucuk olanlari gecirirlerdi, "kalede kuccuk cocu var abanmayin olum":D

imza
Toplam Hit: 10359 Toplam Mesaj: 70