folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çocukluk Korkularımız

Çocukluk Korkularımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

varmıydı öyle yalnız tuvalete filan gidemeyenler 

ben en çok kardeşimi korkuturdum duvarda uyduruktan şekiller sallardım oda josef josef hoşuma gidiyodu. ruh gibimiyim neyim lan ben karanlıktan bile korkmuyodum küçükken böcük möcük oyuncağımdı zaten geçen gün kavede arkadaşlar batak atıyolar bende masanın yanında  çay filan konan çıkıntının üstüne abanmış seyrediyorum la bi gıdıklanma oldu bileğimde elimi kaldırdım baş parmağım büyüklüğünde bi hamam böcüğü bizim gökhan namı değer mit masaları depe depe kaçtı masadan benden başka kimse kalmadı halbusemki zararsız bi hayvanat yani dimi. harbiden garipmiyim ben yav.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hispanic
    Hispanic's avatar
    Erkek
    gece uyuyamıcam korkudan :D

İrtivat/İletişim/Hakkımda Sorularınız/Chemical Ne Demek Demeniz/Kişi Listesi Kasmak : chemical@cold-m4.com Sünger pop avatarı istiyorum!! Sitedeki bazı pkklıların siktirip gitmesini istiyorum!! Fener avrupa şampiyonu olsun istiyorum!! MESAJ KAYGISINA SON!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Hispanic bunu yazdı:
    -----------------------------
    gece uyuyamıcam korkudan :D
    -----------------------------
    şaşırmam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    ilKi çok güzel. Bende ufakken ne zaman yatsam yatağın altında öcü olduğunu sanırdım :P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ben gece elektrik gittiği zaman zifiri karanlık olduğu zaman uyurken bile aniden uyanıp sonra uyanamadığımı sanıp bağırırdım. herzaman.

ama şimdi korkmuyom :D

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek
    http://www.vidivodo.com/12881/dandik-turk-exorcist-seytan-bolum-2  hacı bundan çok tırsardım  teyzemle izliyorduk ben o zamanlar 5-6 yaşında falandım korkudan yatağın altına kaçıyodum :D

TURKCELL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    hacı bendede kucukken bu tip seyler vardı . mesela benım  odam ayrıydı ve tek uyurdum . yattıgımda odadakı bazı esyaları acayip yaratıklara benzetirdim hep .. sakın denemeyin korkunc bıseee... =))

Hayat Bizi 61 kenara...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben hiç birinden korkmam :| ama gece tuvalete giderken kara böcek ezicem diye çok korkuyorum :|

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    benim yoktu yaa yaa o zman lar çocuklar ib boktan çakmıoki o yaşta çok korkutu bişey bile olsa onlar ona zarar werip wermeyeceini anlamadıkları için o kadar da tırsmıyorlar.

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    gece yattıktan sonra cama bakınca sanki birşeyler beni izler gbi gelirdi ya da bişeyler geçerdi?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek
    benim kardeşim sabah ezanı okunurken kaçıcak delik arardı.  şeytanmıdır nedir anlamadım ama sabah ezanlarından çok korkar ve sabah ezanı okunmaya başladığında kapı pencere sesleri yükselirdi bizim evden.. :) (kaçış anları çok güzel oluyoo :))

..
Toplam Hit: 5925 Toplam Mesaj: 27