folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

Çok Değişik Bir Algıya Sahibim, Ama Geliştiremiyorum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Hastalık bizim bi arkadaştada bidaha dokunma hastalıgı vardır, kadın biri çarşıda omuzuna dokunup geçmiş bidaha dokunacam diye kadını 3-4 km takip etmiş kadının mahalleye gelince dokunup kaçmış kaçarken bunu tutmuşlar sopayı yemiş tabi. oda kafa gidikti. gece arardı bana sabah bişey dediydin onu bidaha söyle diye tekrarlattıryor felan. değşik bi çocuktu.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Konuyu hortlatayım.

Bir aralar daha çok dikkat ederdim,sonra baya çöküşe geçti. Şimdi bu işle ciddi manada ilgilenmek istiyorum.

Mega hafıza tekniklerinden beden diline,dikkatini toplamaktan çıkarım yapmaya detaylıca bu işi okumak araştırmak istiyorum.

http://www.tahribat.com/Forum-Cikarim-Yapma-Bilimi-185701/

Böyle bir konu açtıydım ama derin konular ana sayfada çıkmıyormuş,bende tekrar açmayım dedim.

Bu işle ilgilenen müridler olduysa kaynak tavsiyesi bekliyorum. Özellikle beden dili ve temel düzeyde insan psikolojisi için.

Kadın ve erkeğin temel evrim psikolojisini falan yüzeysel olarak daha önceden farklı kaynaklardan okudum. Şuan ingilizce-türkçe her türlü bu konuda kaynağa aç durumdayım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

mega hafıza tekniklerini bir ara paylaşmışlardı ama linkler ölmüş. yenilerii lazım.

Living Death
Toplam Hit: 7923 Toplam Mesaj: 74