folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çok Garip - Pc Devamlı Donuyor

Çok Garip - Pc Devamlı Donuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

intel chipset

asus anakartın driverları yüklerken c nin içine intelt diye bi klasör geliyo içindede intel chipset yazıyor bilgisayar normal çalışıyoken kasma söz konusu değil olmadık durumlarda donuyor

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

büyük ihtimal ram'dir. bi arkadaşın dediği gibi tek ram'la dene. işlemci ısısını kontrol et. ekran kartının ısısını kontrol et.

birde pc'yi güvenli kipte aç. orda bak bakalım yine donacak mı? yine aynısını yaparsa format atmayı dene. sonuçta format 1 saate yakın sürüyor. o arada da donarsa kesin fiziksel bi sorunun var demektir.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

formatta donma söz konusu değil çok hızlı sürüyor  sabah açtım pc yi donmas yarım saat felan geçti sorun yok ramleride çıkartmadım aynı duruyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek
    kardeş yapıcağın şeyler bence eğer yağlı ballı bi arkadaşın varsa git pc sini al tabi pc sinde sorun olmayan yağlı ballı bir arkadaş ekran kartını ramlerini tak dene eğer uyumluysa işlemcisinide sırayla dene anlarsınn format atarkende inşallah tüm disklere atıyosundur yani hardiskin tamamına format at diski farklı şekillerde parçalara böll bundan sonra donma olursa ancak sistem uyumsuzluğundan bahsedilebilir uyumsuzluk donmaya neden olmaz hiç bi şekilde açılmamasına neden olur bence sende uyumsuzluk yok herhangi bir donanımında problem var kolay gelsinnnnnn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

hocam sorun bu demekki ben bilgisayarı aldıgımda harddisk almadım

harddiskim vardı

sadece c ye attım ve kurdum

d de ise bilgilerim var

onları hiçbizaman silmiyorum

sorun bu olsa gerek ??? biraz bilgisi olan yazarmı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Sorun ne kadar Zamandır var, Tahmin yürütiyim, Kespır Antiyi yükle Muhtemelen, Solucan var sistemde.

Bu değil ise, Format çek YEniden kur Kespır yükle, Düzelmesi gerek düzelmediyse, Sorun Malesef Donanımsal olacaktır.  

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    bilgisayarı aldıgımdan beri var bu sorun başlarda donma olmuyodu sonralardan başladı ayrıca d ye hiç format atmıyorum d de bilgiler var c ye atıp kuruyodum sonra c yi 2 ye böldüm 3 sürücü oldu c de xp e de vista kurulu şu an

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

format attığın cd'yi değiştir. bide int. kablosunu çek bilgisayarından. o şekilde başka cd ile format at. kurulum bitsin. bi süre int. kablosu olmadan kullan pc'yi. yine aynı şeyleri yapacak mı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Cok garip :l

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    valla ben takmadım montajı aldıgım yer taktı okullar kapansın hepsini kökten silicem sorunumu çözenin 40 yıl kölesi olcam o durumdayım bu pc yi kullanamamk çok koyuyo

Toplam Hit: 3516 Toplam Mesaj: 25