folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çok Garip - Pc Devamlı Donuyor

Çok Garip - Pc Devamlı Donuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

kardes d 'yi silmekle alakalı degil .bende format atarken hiç D yi silmem hep c yi silerim sadece.onun dısında virüs de olmadigina göre donanımlarda problem olablir.mesela bende hiç kasmazdı pc. bi ara anakarta Darbe girişimde bulunmustum .şimdi normal calısıyo ama tekliyor arasıra.takılıyo yani program.

sonuc ; büyk ihtimal donanım sorunun al parçalarini çalışan bi anakart üzerinde dene hepsini.mu çözüm mantıklı geldi banada

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek

xp cdni yenilemeni söylemiş arkadaş denedin mi acaba bazen bundan kaynaklıda olabiliyor (:
    Ayrıca altarnatif şeyler dene yani sorunun donanımsal olup olmadıgını anlamak amaclı (:
    ne bilim linux live cdlerle fln ac cd-romdan guvenlı kıpte ac dene
    bi tur trojen downloader ıhtımalıne karsı netı kopar dene
    ama d deki dosyalarını sılmedıgını soylemıstın dosyaların temiz olduğuna kesin eminmisin ?

değilsen git tanıdık bir int. cafeye 10-20-30-40 gb artık şansına adamdan ne cıakrsa 1 gcelık al hddyı olmadı 10gb-20gblık hddlerı bulabılıyorsun pc dukkanlarında (şansına ve azmine bağlı tabi :D) max. 20ytl istiyorlar (:
    tak pcye oteki hddyı takmadan kur ıcıne 1 xp (yeni xp cd ile) yine aynı problemler olursa donanımsal birşeydir buyuk ıhtımalle sanırım (ki her arkadaşta katılır bu düşünceme :P )

Kolay Gelsin Umarım Çözersin Sorunu (:

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    teşekkürler yeni cd ile kurmayı denemedim ama vistada donma sorunu yok sadece ekran kartı problemi var ekran kartının son driverini indirip yükledim çok grafik yüklendiğin mavi ekran veriyo ati felan yazıyo reset çekiyo cd dende olabilir cd eski çünkü güncellemerli yok içinde başka biyerden alıcam xp yi hocalar çok sağılun inş çözeceğiz pc yi toplarken ordaki elemanlar alelade kişiler değil herhangi bir sorun çıkıp çıkmayacağını anlarlar heralde o açıdan sorun yok sanırsam kurularıda duruyo sorun yok değiştirebilme imkanı var

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek

Dostum o zaman kesin olarak cddendir o problemin
    Zaten eski dedin çizilmiş,kirlenmiştir o (:
    Cdyi al tekrar bir formatla mutlu haberi bekliyoruz :D

Ayrıca vistada driver sorunları normal gibi (:
    internetten en son sürümlerini indir bilgidiğim kadarıyla nvidia artık sorunsuz çalışıyor vistada ama atinin sorun yaşayan kartları var ama xp kur derim o sistemi vistayla ezme :D

Kolay gelsin :)

Toplam Hit: 3514 Toplam Mesaj: 25