folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çok Garip Bir Psikolojik Sorun !

Çok Garip Bir Psikolojik Sorun !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    anksiyete bozukluk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Senin İçine Birşeyler Kaçmış Hacı :)) İmama Git Okusun Üflesin

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

edit:pardon modun notuymuş.. nie ki o not? ondanda bişi anlamadım :D

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

WitchKing bunu yazdı:
    -----------------------------

ya bilader şu son günlerde açtığın konuların harbi .....

neyse ya bişey demicem . 

bu tarz bir soruyu reel de her önüne gelene soramıyacagın ve müritlerden birinin konu hakkında fikir sahibi olma ümüdi ile adam soru sormuş..

soru normalin en normali bence 

ama sorunun kendisi garip ve ilk kez duydum..

allah yardımcın olsun

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

BlacKShelD bunu yazdı:

Hocalar Bir Rahatsızlıkmıdır Bilemem Bir Kaç Kişiye Bu Sorunu Sorduğumda !!Hee Bendede Oluyo '' Diyip Geçmişlerdi Birde Sizlere Soruyım.

Evine İlk Defa Gittiğin Birinin Yatak Odası ,Tuvalet Veya Mutfak Gibi Yerlere Girdiğimde Başım Dönuyor. Bir An Dejavuya Benzer Bişi Oluyor Snra Bir Baş Dönmesi.

Mesela Geçen Bir Camının Şadırvanına Gittim Sıkışmıştım. Malum İnsanlık Halı. Kabılardan Birinin Arkadasında Lavabo Görevlisi Adamın Havlusu Duruyordu Görünce Başım Yine Dönmeye Başladı. Çok Tuhaf Bir Şey Zararı Varmıdı. Psikolejik Bişimidir. Yoksa Düşünceme Göre İğrenmekmidir.

Burda Anlatmamın Sebebi Formların Çoğunda Baktım Anlatmak İstediğimi Göremedim. Birde Sizlere Sorup Bilgi Almak Ve Böle Bir Şeyi Yaşayan Varmı Diye Öğrenmek İstedim Not: Lütfen Tssk Geçmeyelim Hocalar.

mm şimdi hocam işe ilk olarak avatarını değiştirmekle başlayabilirsin.. olay cinli ama korkma cin herkeste vardır.. korkacak bi olayı yok

temizliğine çok dikkat et.azami dikkat et.her gün banyo yap.terleyince banyo yap,gece yattığın yatak nemli terli olmasın çarşafsız rastgele yere yatma

dejavu olur dediğin gibi sadece sinir yapma bazen kontrolsüz sinirlenirsin başına bela açabilirsin, bu sürekli sürmez, bi anlık sinir olur bişeyleri kırar dökersin geçer,ne yaptım lan der pişman olursun, o yüzden hayatında ilke edin hiçbişeye sinirlenme ne yap yap hayatında hoşgörüyü ilke edin..

GECE hava kararınca dışarlarda dolaşma yaşın kaç bilmiyorum küçüksen hiç çıkma biraz büyüksen askerliğini fln yaptıysan cami dışında bi yere gene gitme..

şimdi tbtnin çoğu miktir çekebilir ama hocam sen beni dinle denizede gitme..

zaman kötü kolla kendini bak

rüyada fln sıkışma gelirse iftitah tekbiri çek

şeriatın dışına çıkma, 5 vakit namazını mutlaka kıl..

Allaha ahirete inanmıyorsan onuda konuşuruz :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    ne cin i dostum, bu olay tamamiyle anksiyete bozukluğudur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı:

...

abi sen de bi karar ver editleyip editleyip duruyorsun :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:

cinler usb bellek gibidir.. insan beynine impulslar gönderirler,,

bu şekilde bilmediğin dilleri şeyleri öğrenebilir, yada yaşamadığın eski bi hayatı (reenkarnasyonu) yaşamış sanabilirsin..

ama usb senden çıkıp gidince mal gibi saf gibi kalırsın.,o asalak seni kullanırken senin aslın kendini hiç geliştirememiştir

dejavu: cininin senden bi an çıkıp astral seyahat sandığınız olayı yapıp geri gelmesidir. bu yüzden hafızanda gördüğünün bi kopyası olur ve aynı anı ikinceye yaşamış gibi olursun., bu yüksek bi duygusal halde .. korku, sinir,merak v.s. olur.. ruhta bunu yapabilir ama insanların çoğunun yaşadığı cinli olanıdır..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:

cinler usb bellek gibidir.. insan beynine impulslar gönderirler,,

bu şekilde bilmediğin dilleri şeyleri öğrenebilir, yada yaşamadığın eski bi hayatı (reenkarnasyonu) yaşamış sanabilirsin..

ama usb senden çıkıp gidince mal gibi saf gibi kalırsın.,o asalak seni kullanırken senin aslın kendini hiç geliştirememiştir

dejavu: cininin senden bi an çıkıp astral seyahat sandığınız olayı yapıp geri gelmesidir. bu yüzden hafızanda gördüğünün bi kopyası olur ve aynı anı ikinceye yaşamış gibi olursun., bu yüksek bi duygusal halde .. korku, sinir, v.s. olur.. ruhta bunu yapabilir ama insanların çoğunun yaşadığı cinli olanıdır..

arkadaşımızın yazdığı şeyler, sadece bu konu için demiyorum, daha önceliklerle beraber toparlarsak anksiyete bozukluk.Anksiyete de mekan ve zaman kavramı yok olur, etraf bi acayip gelir, sanki yokmuş gibi, kendini bu dünyadan soyutlamış gibi görür insan, yabancı bi ortama gidince içinde bir boşluk hisseder.Her varlığı farklı görür.Yani nörolojik bana göre.Çünkü ben de yaşadım aynılarını
Toplam Hit: 3802 Toplam Mesaj: 37