folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çok Garip Bir Psikolojik Sorun !

Çok Garip Bir Psikolojik Sorun !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    Bende de oluyor bazen dedigin ilk defa yaptigim birsey de oluyor sanki .......... Yapar gibi zevkin dorugunda olmus gibi Anladiniz yada sanki cin giriyor seytan durtuyor gibi

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

tecavüz kacınılmazsa zevkini cıkar, hacı koy gitsin :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:
    -----------------------------
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:
    ne cin i dostum, bu olay tamamiyle anksiyete bozukluğudur

cinler usb bellek gibidir.. insan beynine impulslar gönderirler,,

bu şekilde bilmediğin dilleri şeyleri öğrenebilir, yada yaşamadığın eski bi hayatı (reenkarnasyonu) yaşamış sanabilirsin..

ama usb senden çıkıp gidince mal gibi saf gibi kalırsın.,o asalak seni kullanırken senin aslın kendini hiç geliştirememiştir

dejavu: cininin senden bi an çıkıp astral seyahat sandığınız olayı yapıp geri gelmesidir. bu yüzden hafızanda gördüğünün bi kopyası olur ve aynı anı ikinceye yaşamış gibi olursun., bu yüksek bi duygusal halde .. korku, sinir, v.s. olur.. ruhta bunu yapabilir ama insanların çoğunun yaşadığı cinli olanıdır..

arkadaşımızın yazdığı şeyler, sadece bu konu için demiyorum, daha önceliklerle beraber toparlarsak anksiyete bozukluk.Anksiyete de mekan ve zaman kavramı yok olur, etraf bi acayip gelir, sanki yokmuş gibi, kendini bu dünyadan soyutlamış gibi görür insan, yabancı bi ortama gidince içinde bir boşluk hisseder.Her varlığı farklı görür.Yani nörolojik bana göre.Çünkü ben de yaşadım aynılarını

senin yaşadığın ve anksiyetiye bozukluğuna ruhun çekilmesi diyorum ben, delilerin çoğunun ruhu gidiktir,ve hayvanların ztn yoktur.nefs(bağırsak beyin) vücuda egemendir asıl beyin yerine.arkadaşta da nefs değil cin egemen olmaya çalışıyor..

(gerçi nefs ztn kısmen egemendir ruh gidince ona kalır ortalık)

ruh dediğim insan beyinin nöronlarının ürettiği bi dalga beden diyebilirim

nefste insanın sindirim sistemindeki nöronların(kundalinisinin) ürettiği

cin ise bunlardan farklı topraktan(bildiğin bilmem kaç elementten değil) bi bedenden üretilen değil ateşten(radyasyondan) üreyen bi dalga beden sahibidir.

ruhun çekilmesinin nedenleri var onlara girmicem,o kısmını çok düşünmeyin..

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:
    ne cin i dostum, bu olay tamamiyle anksiyete bozukluğudur

cinler usb bellek gibidir.. insan beynine impulslar gönderirler,,

bu şekilde bilmediğin dilleri şeyleri öğrenebilir, yada yaşamadığın eski bi hayatı (reenkarnasyonu) yaşamış sanabilirsin..

ama usb senden çıkıp gidince mal gibi saf gibi kalırsın.,o asalak seni kullanırken senin aslın kendini hiç geliştirememiştir

dejavu: cininin senden bi an çıkıp astral seyahat sandığınız olayı yapıp geri gelmesidir. bu yüzden hafızanda gördüğünün bi kopyası olur ve aynı anı ikinceye yaşamış gibi olursun., bu yüksek bi duygusal halde .. korku, sinir, v.s. olur.. ruhta bunu yapabilir ama insanların çoğunun yaşadığı cinli olanıdır..

arkadaşımızın yazdığı şeyler, sadece bu konu için demiyorum, daha önceliklerle beraber toparlarsak anksiyete bozukluk.Anksiyete de mekan ve zaman kavramı yok olur, etraf bi acayip gelir, sanki yokmuş gibi, kendini bu dünyadan soyutlamış gibi görür insan, yabancı bi ortama gidince içinde bir boşluk hisseder.Her varlığı farklı görür.Yani nörolojik bana göre.Çünkü ben de yaşadım aynılarını

senin yaşadığın ve anksiyetiye bozukluğuna ruhun çekilmesi diyorum ben, delilerin çoğunun ruhu gidiktir,ve hayvanların ztn yoktur.nefs(bağırsak beyin) vücuda egemendir asıl beyin yerine.arkadaşta da nefs değil cin egemen olmaya çalışıyor..

(gerçi nefs ztn kısmen egemendir ruh gidince ona kalır ortalık)

ruh dediğim insan beyinin nöronlarının ürettiği bi dalga beden diyebilirim

nefste insanın sindirim sistemindeki nöronların(kundalinisinin) ürettiği

cin ise bunlardan farklı topraktan(bildiğin bilmem kaç elementten değil) bi bedenden üretilen değil ateşten(radyasyondan) üreyen bi dalga beden sahibidir.

ruhun çekilmesinin nedenleri var onlara girmicem,o kısmını çok düşünmeyin..

ruhun çekilmesi ? doktor bana üzüntüden olmuş demişti ne alaka ? ilacı koyunca kendime geliyordum ne cin i hocam :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:

ruhun çekilmesi ? doktor bana üzüntüden olmuş demişti ne alaka ? ilacı koyunca kendime geliyordum ne cin i hocam :)

evet yukarda çok gereksiz konuşmusum sana cin demek istemedim orda ii bakarsan anksiyetiye bozukluğuyla(yani senin durumunla) arkadaşı ayırmaya çalıştım

anksiyetiye durmaz devam ederse ruh çekilmesi die adlandırdıım şey olur yani ya kendini öldürürsün ya deli kalırsın.. (bknz:intihar eden balinalar, hepsi böyle bu durumdan kendilerini karaya atarlar) hissedersin ztn aklının gittiğini ne oluyoz lan dersin garip bi şekilde içine kendini öldürmenin bi çıkış olacağı gelir.. bu durum uzun süre nöbet tutan askerlerde de olur,her orduda çok kişi kafasına sıkıyo ama gaztelerde çıkmıyo tabi malum,

seninki yalnızlıktan olmuştur, kendi evinde,ailenle vakit geçir, en çok

yani güvenebildiğin kişilerle,güvenebildiğin yerlerde yaşa

yoksa kafa disiplinsiz çalışır, impulslar gideceği nöronları tutturamaz.(bknz.sara hastalığı)

-anne dediğinde., anne nöronuna gidecek impuls anne nöronunu bulamıyorsa (annenden uzaksan mesela uzun süredir görmediysen daralma yapar o dediğin bozukluktan yapar işte.,)

oğlu askerde olan annelerde çok görülür bu, oğlum der ama oğlu uzakta onu kolu saramaz,birbirlerine yardım etmek isteseler edemezler sadece tansiyon oynar, kalp sıkışır.

illa insanların uzakta olmasıda gerekmez yakın ama uzak ve yalnız çok insan var bu dünyada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jon6
    jon6's avatar
    Erkek
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:

yalnızlıktan olmuştur, kendi evinde,ailenle vakit geçir, en çok

yani güvenebildiğin kişilerle,güvenebildiğin yerlerde yaşa

yoksa kafa disiplinsiz çalışır, impulslar gideceği nöronları tutturamaz.(bknz.sara hastalığı)

-anne dediğinde., anne nöronuna gidecek impuls anne nöronunu bulamıyorsa (annenden uzaksan mesela uzun süredir görmediysen daralma yapar o dediğin bozukluktan yapar işte.,)

oğlu askerde olan annelerde çok görülür bu, oğlum der ama oğlu uzakta onu kolu saramaz,birbirlerine yardım etmek isteseler edemezler sadece tansiyon oynar, kalp sıkışır.

illa insanların uzakta olmasıda gerekmez yakın ama uzak ve yalnız çok insan var bu dünyada

ben ailemi sevmem dostum, o iş yaş, böyle geçecekse geçmesin daha iyi.Neyseki tıp var, ilacı koyuyosun anında görüntü geliyo :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

pirax bunu yazdı:
    DiKeyEy bunu yazdı:

pirax bunu yazdı:

ben ailemi sevmem dostum, o iş yaş, böyle geçecekse geçmesin daha iyi.Neyseki tıp var, ilacı koyuyosun anında görüntü geliyo :D

sevme , ortaklık kur, hayat müşterek, yada evlen, zor durumda sırtını dayayabileceğin biri olsun yani..

sonuçta ne kadar sevişmesenizde insanın ailesine genlerden gelen tabii bi güveni vardır.bunu kullan derim. hep alıcı olma sevgi  bekleme küçükken onlar seni büyüttü, artık büyüdün sende ne kadar büyüdüysen onları senin boyuna doğru büyütmeye bak.dünyaya sen ver artık,sen dünyaya verirsen dünyada sana verir avcunu yumruk yapma aç, elin açık olursa, senin elinede bişeyler koyan olur,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Açtığın konulara bakarsak;

Şeytana Ruhunu Satmak
     İnsan Sinirden Kafasındakı Saçları Yakarmı ?

Şehir bilgisinde TBT Psikopatı yazıyor.

Ban Yeme sebebine bakarsak;

Ban Sebepleri
    Bu Kullanıcı, Tahribat.Com'dan 1 kere uzaklaştırılmıştır!!!
     Ban Sebebi : durup dururken müride küfür etmiş.çok salakça ve cahilce postları var 
    Konu Id: 143503 
    Taptığı Yorum: "Ya Adam Düpedüz Bizi S*kmeye Çalışıyo Olum Sen Git İnci Cw Yi S*k Adamın Bi Konusu Var Daha 13 Kere Logın Olmuş Tanıyan Yok Bide Bizim Dİlimizi Kavramya Çalışmış Bizim Azımızdan Yazmış Kimi Keklıyon Güya Tahribattan Face Alıcan He ‘‘ Bİ Koyarım Alnını Alırım Arkadaş Senın‘‘ İlla Karınımı S*km Senın Herkez Bı Bokluk Olduğunu Anladı Şimdi Git Diyer Sitlere Ne bok Yediğini anlat Sonunada Deki ‘‘ YEMEDİLER‘‘ ‘‘ BANA YEDİRTTİLER ‘‘ Hadi Bakım Cnm Hadi. 

Gözükme Buralarda Bidaha , Takıldığın Yerlerde Dikkat Et Biriside Şu İte Banlasa Çok Güzel Olur. ( Admınler Yanlış Anlamasın Benı) 

Hadi Allahın Bir Beyin Veripte %0.1‘ini Kullanan Liseslisi Bir Arkadaşı Zoruyla Yapmıl Her Arkadaşın Senı Zorluyarak Bişiler Yaptıyorsa Vay Halıne"
    Banın Suresi Gecti
     Banlanma Tarihi : 8/9/2011 6:39:29 PM
     Ban Süresi : 72 Saat

Bence sen bir tane psikoloğa gözük.

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Sanırım tıpta buna vertigo deniliyordu bi araştır hocam

Si vis pacem para bellum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

Açtığın konulara bakarsak;

Şeytana Ruhunu Satmak
     İnsan Sinirden Kafasındakı Saçları Yakarmı ?

Şehir bilgisinde TBT Psikopatı yazıyor.

Ban Yeme sebebine bakarsak;

Ban Sebepleri
    Bu Kullanıcı, Tahribat.Com'dan 1 kere uzaklaştırılmıştır!!!
     Ban Sebebi : durup dururken müride küfür etmiş.çok salakça ve cahilce postları var 
    Konu Id: 143503 
    Taptığı Yorum: "Ya Adam Düpedüz Bizi S*kmeye Çalışıyo Olum Sen Git İnci Cw Yi S*k Adamın Bi Konusu Var Daha 13 Kere Logın Olmuş Tanıyan Yok Bide Bizim Dİlimizi Kavramya Çalışmış Bizim Azımızdan Yazmış Kimi Keklıyon Güya Tahribattan Face Alıcan He ‘‘ Bİ Koyarım Alnını Alırım Arkadaş Senın‘‘ İlla Karınımı S*km Senın Herkez Bı Bokluk Olduğunu Anladı Şimdi Git Diyer Sitlere Ne bok Yediğini anlat Sonunada Deki ‘‘ YEMEDİLER‘‘ ‘‘ BANA YEDİRTTİLER ‘‘ Hadi Bakım Cnm Hadi. 

Gözükme Buralarda Bidaha , Takıldığın Yerlerde Dikkat Et Biriside Şu İte Banlasa Çok Güzel Olur. ( Admınler Yanlış Anlamasın Benı) 

Hadi Allahın Bir Beyin Veripte %0.1‘ini Kullanan Liseslisi Bir Arkadaşı Zoruyla Yapmıl Her Arkadaşın Senı Zorluyarak Bişiler Yaptıyorsa Vay Halıne"
    Banın Suresi Gecti
     Banlanma Tarihi : 8/9/2011 6:39:29 PM
     Ban Süresi : 72 Saat

Bence sen bir tane psikoloğa gözük.

Hoca Allah İyiliğini Versin Yaw . Şaka Deil Ama Harbıden Zman GEçtikçe Kendımı Dahada İyi Tanıyorum Önceden Yapamadığım Şeyleri Şimdi Rahatlıkla Yapıyorum. Bunu Fark Ederkende Arada Pskopatlıkta Kaydı Bi Çıkmazın İçinde Buldum Kendımı

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 3780 Toplam Mesaj: 37