folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çok Kötü Oldum

Çok Kötü Oldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlarla sabah 6'da denize gitmeyi planlamıştık -ki gittikte.Yüzdük,eğlendik derken yanımızda bir adam çıktı denizden oracık da kalp krizi geçirdi.Ne kadar cankurtaran kululeri olsa da için de 1 tane görevli yoktu.Gelen ambulans ekibi en az 10 dakika kalp masajı + şok falan verdi ama kurtaramadılar adamı.Şimdi eve geldim gerçekten kötü oldum.Adam sabah denize gelmek için çıkıyor,evine dönmek nasip olmuyor :|

Asla Asla Deme. . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

İlk yardım bilen kimse mi yoktu yani?

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlk yardım bilen kimseyi geçtim adamın yığılıp kaldığı yerin üstünde cankurtaran kulesi var ama 1 tane cankurtaran yok.Yoldan geçen ambulansı çevirdiler de ilk yardım ekibi öyle erken gelmiş oldu olay yerine ancak yanıt vermedi.Zaten yaşlıydı biraz adam.İplere gitti geldi karaya çıktığında yığılıp kaldı.

Asla Asla Deme. . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hacilar kalp konusunda onemli bir bilgi vereyim, sakin ama sakin sabah sabah kendinizi zorlamayin. Sabah sporu falan iyi birsey degildir, butun dunya bunu kabul etti bizim millet hala sabah 5 te spor yapmaya kalkiyor. Uyandiginiz da kaslar dinlenmistir ama en tembel oldugu donemdedir, kaslari isitmadan spor yapilmaz. Simdi bacak kaslarini, kol kaslarini basitce isitirsin sporunu yaparsin ama kalbin hazir duruma gelmesi kol ve bacak kaslarinda ki gibi degildir. Ozellikle aksam 5-6 ve sonrasinda yapin sporunuzu, kalp yogun ritme tam alisir bu saatte. Kalp krizlerinin en yogun oldugu saatler sabah saatleridir ona gore. Ailenizde sabah kosu falan yapan varsa uyarin, aksam saatlerinde yapsin. Ha bize bise olmaz demeyin :D

Tahribati sev kalbini koru.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sen niye ilk yardım bilmiyorsun?

Burdaki bilmeyen herkese söylüyorum ottan boktan şeylere dolaşana kadar nette 15 dakikanızı ayırın okuyun izleyin öğrenin

bu yarın arkadaşınız babanız annenizin başına gelebilir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ardaguley
    Ardaguley's avatar
    Erkek

Yanında birinin ölmesi ve senin bişey yapamaman gerçekten çok kötü :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Burdaki bilmeyen herkese söylüyorum ottan boktan şeylere dolaşana kadar nette 15 dakikanızı ayırın okuyun izleyin öğrenin

valla liselerde sağlık bilgisi dersi olduğundan az biraz bişeyler öğrendim ben o dersten

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

baris_ekin bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

valla liselerde sağlık bilgisi dersi olduğundan az biraz bişeyler öğrendim ben o dersten

aynen...ögrenin bu cok önemli bir durum...

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EfsaneTurka
    EfsaneTurka's avatar
    Erkek

O cankurtaran kulesinde olması gereken görevliye girsin o kule.

A face that awakes when I close my eyes
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:

Aslında ilk yardım yapabılmek cok daha farklı.Ben dağcılı kkulubu nedenıyle prosfeynel kısılerden ılkyardım eğitimi aldım(kulup olarak).

Neyse daha geçenlerde bir kadın çat dustu kaldı karsımda giderken.Korkuyorsun yaklastım kadının yanına bayan iyi misiniz -bayan iyimisiniz dedım anca.YAndakıler ambulansı arayımhemen dedım.Biliyorum kadın nefes almıyor olabılır dılını kontorl edersn bu gıbı anlarda(nabız a bakılıp) .Aklınıza gelmıyor kadının dılının arkadasına kacmıs olacagı.Yandan gecen bır eleman vardı o geldı kadının agzına anahtar soktu dılını toparladı.Kurtardı kadını.

Bizde derken bende biri dusse kalsa yolda yatıyor olsa ya sarhos yada hırsızlık vb ıcın numara yapıyor dıye dusunurumBuyuk sehırde buyuyorsan.Gözünün önünde bu tarz birkere olay gerçekleşmisse bilinçaltına işliyor.

Allah rahmet eylesın dayıyada kotu olmus.Ben yanlızca paylaşmak istedım duygularımı

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:

husnuweb bunu yazdı:

Aslında ilk yardım yapabılmek cok daha farklı.Ben dağcılı kkulubu nedenıyle prosfeynel kısılerden ılkyardım eğitimi aldım(kulup olarak).

Neyse daha geçenlerde bir kadın çat dustu kaldı karsımda giderken.Korkuyorsun yaklastım kadının yanına bayan iyi misiniz -bayan iyimisiniz dedım anca.YAndakıler ambulansı arayımhemen dedım.Biliyorum kadın nefes almıyor olabılır dılını kontorl edersn bu gıbı anlarda(nabız a bakılıp) .Aklınıza gelmıyor kadının dılının arkadasına kacmıs olacagı.Yandan gecen bır eleman vardı o geldı kadının agzına anahtar soktu dılını toparladı.Kurtardı kadını.

Bizde derken bende biri dusse kalsa yolda yatıyor olsa ya sarhos yada hırsızlık vb ıcın numara yapıyor dıye dusunurumBuyuk sehırde buyuyorsan.Gözünün önünde bu tarz birkere olay gerçekleşmisse bilinçaltına işliyor.

Allah rahmet eylesın dayıyada kotu olmus.Ben yanlızca paylaşmak istedım duygularımı

------------------------------

Aynısı annemin başına geldi 2 hafta önce. ama o sağlık ocağına kardeşime rapor almak için gitmişti orda bayılmış dili de geriye kaçmış. Şanslıydı ki hemen yakınında doktorlar vardı. Sokakta bayılsaydı belki şu an yaşamıyordu :S

Toplam Hit: 4023 Toplam Mesaj: 24