folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çok Övdüğünüz Ordu Nerde?

Çok Övdüğünüz Ordu Nerde?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Seni tüm dünyaya rezil eden bir milletin ordu mensubunu davet et bişey yokmuş gibi üstüne madalya ver oh ne ala memleket

Varsa yalanım konuşun yoksa kapayın çenenizi !!!

11 askerin kafasına çuval geçirilmesi yalanmı
    Buna karşı hiçbirşey yapmayan rezil olmamız yanımıza kalması yalanmı
    Üstüne hiçbirşey olamamış gibi elin gevurunu el üstünde tutulması yalanmı

Hala o at gözlüklerinizle bakmaya devam edin

Ordu ordu diye götünüzdeki donu alınca siz hala şeriat muhabbeti yapmaya devam ederisiniz

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    bu olayı fazla deşmemenizi öneririm tamam ben de bu madalya olayına karşıyım ama devlet politikası denen bişey vardır,bazen daha büyük avantajlar için küçük şeyler gözardı edilebilir.örneğini vereyim yanlış hatırlamıyorsam 1.dünya savaşı sıralarında ingiliz şerefsizleri topraklarımıza saldırdılar ve yunana da destek verdiler ama yunanın bi bok kazanacağı yoktu ki bu sıradada biz rusya ile savaşıyorduk ve ingilizler yunana desteği kesip osmanlıya destek vermiştir neden osmanlıya destek verdi dersiniz bizi sevdiği,sonradan acıdığı için mi ?hayır tamamen devlet politikası.önce yunana destek verdi ki zayıf olan yunan bizim topraklarımızı alacak bu arada biraz daha zayıflayacak ve sonrada yunanın elinden ingilizler alacaktı bu toprakları ama yunan bu işi başaramadı.daha sonra kuzeydeki tehlike olan rusya hortladı ki onlarla başetmekte oldukça zordu bunun için rusyaya karşı bizi desteklediler ve bize silah ve teknoloji yardımında bulundular,dolayısıyla bizde rusları geri püskürttük.ama bu yardımı bizi sevdiklerinden değil,rus tehlikesini atlatmak için yaptılar.şu anda da Türkiye osmanlının son dönemlerindeki gibi denge politikası uyguluyor,bunun için bazı durumlar anlaşılamıyor.bu da bir devlet politikasıdır.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Bir Türk insan1 olarak conilere madalya vermek benimde çok zoruma gidiyor. ama bu isi bu kadar uzatman1nda bir anlam1 yok bence

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    Biz burdayız sen neredesin? Hepimiz orduyuz anlatabiliyor muyum. Sen kabul etmesen de sende bir parçasısın anlatabiliyor muyum.İkincisi neden sen ve senin gibiler orduyla uğraşıyor? Hala islam devrimi için mi engel ordu? Allahaşkına çok imrendiğin islam ülkelerine bak petrol olmasaydı ve koskoca Osmanlı olmasaydı ne olurdu halleri? Ve şöyle düşün bir peygamber senin topraklarından çıkıyor ve sen gelen kuvvetlere o kutsal emanetleri teslim ediyorsun.Ve İstanbula taşınıyor. Dİyeceksin ki halifelik bize geçtiği için onlar bizde. Gerçek bu mu sence. Oruya olan kızgınlığını Türklük gururuna yakıştıramıyorsan buna bir şey demem. Ama gelip de birilerinin ekmeğine yağ sürercesine heyoo bak nooldu he hee:)) gibi bir ifadeyse yaptığın gerçekten üzülürüm bu vatandan çıkmış bir insanın ümmetçi de olsa orduya olan kinine. Bİz burada ümmetçide olsak, lazda olsak, kürt de olsak şunu bilmeliyiz ki başka ülkemiz başka ordumuz yok. HA sempati duyuorsak bir ülkeye ya da o inanca oraya gitme özgürlüpümüz var. Kİmse senin yaşantını yaşamak zorunda diil. BAk TAyyibin çocuklarına harran üniv. yerine amerikadalar. Fetullah Gülen de orada? Zamanında Zülfü Lİvaneli içinde demiştim. Kendi yılllarca solcu edebiyatı yaptı kızını ingilterede okuttu ve dünya görüşü 180 derece farklı. Herşe boş dostlar. Ülkemiz dilimiz tek. Ordumuz da. Birlik olalım gerisini birlikte kendi içimizde çözelim.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    sizin ordunuz dediğin ordu şu anda senin üstüne bastığın topraklarda özgürce dolaşmanı sağlıyor terbiyeni takın.biz Türk evlatları bu vatan için ve ordumuz için canımızı malımızı feda ederiz.laf ağzından çıkmadan önce dört kere düşün diye bir söz vardır.sende bunu yapsan iyi olur.o çok övdüğün adamlarında önce geçmişini öğren sonra konuş.

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    unutmadan eğer sen bu ordunun sahip çıktığı topraklarda yaşamaktan memnun değilsen inan bizde senin gibilerden memnun değiliz.buyur yol orda yap bir iltica başvurusu şıp bakmışsın özendiğin o ülkelerden birindesin.hem sen rahatla hem biz.

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    beyler fazla uzatmanin anlami yok , ordu bizim ordu ama bi konuya aciklik getirmemiz lazim . Ordu bizim icin mi var yoksa biz ordu icin mi variz? Ordu mu bizim yoksa biz mi ordunuyuz?
    Ordu vatandaslar arasinda ayrim yaparsa , demokrasiyi . halkin dusuncelerini , inancini kaale almazsa ve zorla sosyak muhendislige kalkisirsa sizin ordu bizim ordu diye ayrim cikmasi normaldir.
    Acik soyluyorum vatani sevmek le orduyu sevmek ayni sey degildir . Askere gidenler bilir .Askere gidenlerin en az % 90 ni komutanlara soverler.Istisnasiz askerlik yapanlarin hepsi bulunduklari yerde ya bascavuslarin ya da diger rutbelilerin ceplerini doldurduklarini , rutbelilerin sahsi islerini askerlere yaptirdiklarini ( evdeki camasirini yikatmaya kadar ) gorurler , bilirler.Malesef askeriye bildiginiz kadar masum degil, hatta askerleri yargilamak kolay olmadigi icin onlar daha rahat suc isleyebiliyorlar.
    Burda ben vatanimi sevmiyorum diyen cikmaz .Herkes vatanini seviyor.Ama herkes ulkenin kurumlari icin ayni seyleri dusunmuyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ibosoft şimdi iyi dinle eğer oo rdu olmasaydı o pkklılar ananı bacaını keselerdi senin.
    bugün burada rahatça yaşıosan bunu orduya borçlusun.
    kabul etmek ayrı şeydir.ama sen bu generale tören yapılmadığını bilio musun acaba =)
    buraya sırf ne kadar mal bir insan oldugunu gostermek için yazıyorum.
    konuşmaya değecek adam değilsin.
    ben forumda ordunun yanlışlarını da yazdım bakarsan.
    çok övdüğümüz ordu burada sen neredsin.
    o ordı burada olmasa her türlü dış unsur anana önünde tecavüz eder bişey diyemezsin.
    bu hepimiz için geçerli.
    ha sen şerefsizsin o ayrı mesel...
    orduya dinsiz diyebilecek kadar şerefsiz bir insansın...
    bilmediğin şeyler hakkında çok kunsan bir insansın.
    bak kimse seni sklemio.

tama dediklerinnin hepsinde haklısn diyelim o zaman tayyipte suçlu olmuor mu :)
    mal herif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ibosofot dedi ki
    Seni tüm dünyaya rezil eden bir milletin ordu mensubunu davet et bişey yokmuş gibi üstüne madalya ver oh ne ala memleket

Varsa yalanım konuşun yoksa kapayın çenenizi !!!

11 askerin kafasına çuval geçirilmesi yalanmı
    Buna karşı hiçbirşey yapmayan rezil olmamız yanımıza kalması yalanmı
    Üstüne hiçbirşey olamamış gibi elin gevurunu el üstünde tutulması yalanmı

Hala o at gözlüklerinizle bakmaya devam edin

Ordu ordu diye götünüzdeki donu alınca siz hala şeriat muhabbeti yapmaya devam ederisiniz
    ------------------------------------------
    lan yarrak kafalı tayyip ne tepki koydu onu söle bir bakıyım sen bana ben sana cevabını verecem.
    o kadar seviyorsan vatanını Ne mutlu Türküm diyene diyemeyen bir adamı ne savunuon.
    evet şeriat kötü neden sizin gibi dallamlar bvir yerlere gelecekte ondan..
    neden kotu söliyim mi.
    milliyet bilincini ortadfn kaldırır da ondan.
    ne b.k oldugunu sanıosun onu da annamadım...
    dağlarda çarpıştın mı.
    lan tayyip değil miydi se ne mutlu Türküm diyene dersen o da ne mutlu kürdüm diyene diyecek.
    o değil miydi papanın heykeli altında imza atan kaldı ki o papa tüm türkler yer yüzünden silinmeli diyen biri.
    o tayyip değil mi ki leyla zana yla gorusen.
    tayyipiçin ne söylesek az.
    bak bakalım terör ne zaman tırmandı.
    sokak elemlei ne zaman arttı..
    hıyar ağası.
    sktir git adamı snir etme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tayyip en azından elin haçlısına özürü için madalya vermedi seni çok bilmiş antioksidan siz onların kıçını yalayın sonra gidip hala tayyipe bok atın

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
Toplam Hit: 7101 Toplam Mesaj: 40