folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cold Steel Markalı Ürünleri Türkiyede Bulabileceğimiz Bir Mağaza Var Mı?

Cold Steel Markalı Ürünleri Türkiyede Bulabileceğimiz Bir Mağaza Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

Türkiye'de ne yazık ki orjinali yok , en azından baktığım bir çok yerde ya yoktu yada 20-50 TL arası sahteleri vardı fakat sirkeci/eminönü taraflarında gayet iyi ve orjinal ürün satan av dükkanları var Gerber de iyi bir markadır iş yapacaksan işini görür hobi amaçlı isede kaliteli ve güzel bir ürüne sahip olursun...velhasıl gerber öneririm sana. 

yok orjinali türkiyede, çok dolandım sirkeciyi komple dolandım en sonunda mercan yokuşundan gittim evrak çantası aldım.

hocam o zaman getirtelim, benim aldığım fiyatlar her zaman 400 usd üstü oldu, hb ve gg ye bakıyorum 90 100 liraya cold steel diye bıçak satıyorlar, işkenceyle sıkıştırıp saptan sağa doğru yüklenince kırılan bıçak cold steel değildir. kullandıkça bilenmeyen bıçak da aynı şekilde cold steel değil. kemil kestiğim bir bıçak var 2 senedir kullanıyorum ağzı ilk günkü gibi keskin. kobun model ve boyut olarak çok kullanışlı bir bıçak gümrüğe takılmayacağına emin olsam doğrudan alımını yaparım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

nasıl yok hacı

adamlar türkiye distribütörü

http://www.meydankamp.com/CategoryInfo.aspx?CATEGORYID=Eqx%2bcZcsh74%3d&CATEGORYSUBATTRIBUTEVALUEID=kIBvHXv5l6A%3d

h
    epsiburada da bile var çoğu sitede var zaten

ama dünyada sog gibi fln daha iyi bıçak üreten firmalar var cold steel bi cacık değil anlıcağın...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

nasıl yok hacı

http://www.meydankamp.com/CategoryInfo.aspx?CATEGORYID=Eqx%2bcZcsh74%3d&CATEGORYSUBATTRIBUTEVALUEID=kIBvHXv5l6A%3d

h

ama dünyada sog gibi fln daha iyi bıçak üreten firmalar var cold steel bi cacık değil anlıcağın...

arkadaşım bunlar kırılıyor, gel orjinal bir tane göstereyim aradaki farkı gör. yada kendin al bir bıçak işkenceye al bütün gücünle bastır bir yöne... resimle anlaşılmıyor bıçağın kalitesi. eğer tr de satılanlar da gerçekten cold steel ise aralarında metal kalitesi farkı var demektir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

nasıl yok hacı

h

arkadaşım bunlar kırılıyor, gel orjinal bir tane göstereyim aradaki farkı gör. yada kendin al bir bıçak işkenceye al bütün gücünle bastır bir yöne... resimle anlaşılmıyor bıçağın kalitesi. eğer tr de satılanlar da gerçekten cold steel ise aralarında metal kalitesi farkı var demektir.

hacı adamlar zaten üretimi japonya tayvan çinde yapıolarmış amerikada bi seri üretimleri yokki neyin orjinalinden bahsedion?

belki çok özel bi seriyi amerikada üretmişlerdir...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

marka modeli yaaz. 1 ay sonra geliyorum. Getireyim.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

eğer buralarda satılsaydı 1 tane katana 1 tane de gurka kukri almak isterdim.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

nasıl yok hacı

h

hacı adamlar zaten üretimi japonya tayvan çinde yapıolarmış amerikada bi seri üretimleri yokki neyin orjinalinden bahsedion?

belki çok özel bi seriyi amerikada üretmişlerdir...

hocam samsung un bile çinde fabrikası var çin malı s3 (orjina) kore malı s3 (buda orjinal) karşılaştırma konusu açmıştım ekrandan tut malzeme kalitesi tasarıma kadar değişiklik var. Tut birde bu bir bıçak adam amerikadan almış buradakiler dandik diyor , farkı anlıyor dememkki.

Ayrıca bir çok firma avrupa , amerika , asya , ortadoğu pazarlarına farklı kalitede mal üretiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

o zaman ya birisi gelirken valizinde getircek sorun olmaz o zaman

veya distribütörü olan firmaya sölicen onlar getirtirse gümrükte sorun olmaz

kendin sipariş verirsen bu kadar büyük bıçak gümrükten geçmez zaten istanbula gelirse hiç geçmez amk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

:/ Bıçaklar on numarada bunlarla insan kesmeyince bir zevki kalmaz :/ Süs eşyasınada bu kadar para verilmez.

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

:/ Bıçaklar on numarada bunlarla insan kesmeyince bir zevki kalmaz :/ Süs eşyasınada bu kadar para verilmez.

ne alaka la adam belki ağaç kesecek oyacak...

Toplam Hit: 6110 Toplam Mesaj: 30