folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cold Steel Markalı Ürünleri Türkiyede Bulabileceğimiz Bir Mağaza Var Mı?

Cold Steel Markalı Ürünleri Türkiyede Bulabileceğimiz Bir Mağaza Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ebattan ziyade şekil ve malzemeye önem veriyorum,

bunları satan mağaza varsa ciddi alıcıyım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

hocam bunlar bildiğin satır herhalde ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

hocam bunlar bildiğin satır herhalde ?

hocam bunların metal kalitesi çok yüksek ve kullandıkça kendi kendini biliyorlar, sahtesi de çok fazla. hb ve gg den aldıklarım orjinal çıkmadı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Yine vardı tahribatta katana da yapıyor bu firma. Güzel malları var. http://www.youtube.com/watch?v=hH1qi_jWwtk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

Yine vardı tahribatta katana da yapıyor bu firma. Güzel malları var. http://www.youtube.com/watch?v=hH1qi_jWwtk

hocam bu çok büyük ve aşırı dikkat çekiyor, bende duvarda 2 tane var birisi ssei marka, diğeri bir boka yaramaz bişey. en iyi kullanılan bıçaklar 15cm gövde 10 cm sap olan bıçaklardır. mesela bu resimdeki kobun modeli 14 cm gövde 11.1 cm sap ihtiva eden güzel bir model. totalde 25.1 cm ye tekabül ediyor, 180 lik bir adam rahat saklayabilir, avcı bıçakları gereksiz bıçaklar bu tarz bıçaklar savunma maksatlı daha makbul. canın sıkılırsa model değiştirip mutfakta da kullanabilirsin :) Çakma bıçak o kadar fazla ki ele almadan gerçek olup olmadıkları anlaşılamıyor, fiziksel bir mağaza olsa gidip elle dokunup inceleme fırsatı olsa nefis olacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

çizik olsun

http://urun.gittigidiyor.com/spor/cold-steel-magnum-tanto-xii-83044254

şunu buldumda pek bir kalitesiz göründü bana

Lotus tarafından 12/May/13 02:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Bildigim kadariyla yok hocam Turkiye'de hic bir yerde.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Türkiye'de ne yazık ki orjinali yok , en azından baktığım bir çok yerde ya yoktu yada 20-50 TL arası sahteleri vardı fakat sirkeci/eminönü taraflarında gayet iyi ve orjinal ürün satan av dükkanları var Gerber de iyi bir markadır iş yapacaksan işini görür hobi amaçlı isede kaliteli ve güzel bir ürüne sahip olursun...velhasıl gerber öneririm sana. 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

döner bıça en temizi hocam o_0

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Aha yazın Amerika'da bunların satıldığı bir dükkanı gezmiştim. Yarabbi nasıl bir keskinliktir öyle yanlışlıkla eline çarpsa alıcak götürücek.

Yanlız benim gördüklerimde kobun değil direk cold steel yazıyordu. Bide bunların olduğu standa video koymuşlar adam bu bıçaklarla araba kaputunu karpuz keser gibi kesiyordu :D

edit: şimdi hatırladım üzerindeki damgalar bıçağın modeline göre değişiyordu :)

torpedo_XL tarafından 12/May/13 03:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

Türkiye'de ne yazık ki orjinali yok , en azından baktığım bir çok yerde ya yoktu yada 20-50 TL arası sahteleri vardı fakat sirkeci/eminönü taraflarında gayet iyi ve orjinal ürün satan av dükkanları var Gerber de iyi bir markadır iş yapacaksan işini görür hobi amaçlı isede kaliteli ve güzel bir ürüne sahip olursun...velhasıl gerber öneririm sana. 

yok orjinali türkiyede, çok dolandım sirkeciyi komple dolandım en sonunda mercan yokuşundan gittim evrak çantası aldım.

Toplam Hit: 6115 Toplam Mesaj: 30