folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coldhackers = Genel-Kurmay.Com

Coldhackers = Genel-Kurmay.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar hiç merak etmeyin. Darbe geliyor! Daha doğmamış, terörist zihniyetli çocuklarına kadar sikecem onların!

Mazeretim var: asabiyim ben.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    HeadQuarters Size acıyorum. Beyniniz aptal aptal düşüncelerle doldurulmuş herşeye kin besliyorsunuz. Burda kürt-Türk aynı topic altında yan yana anılamaz diye bir olay var çünkü Kürdü olsun Lazı olsun hepimiz kardeşiz ve bu ülke toprakları üzerinde yaşıyoruz. Senin kimliğinde kürtmü yazıyor bu sizin aptal düşüncenizin bir kanıtıdır. Hadi madem kendini Türk zannetmiyorsun neden gelmiş burda Türkçe konuşuyorsun madem Türk değilsin defolup gitsene Türk topraklarından Neyin savaşını veriyorsun sen. Tutturmuşsunuz başkan apo diye götünü silemeyen adama başkan diyorsunuz bide. Bir çok kürt tanıyorum hepimiz kardeşiz diyen sen niye pkk diyorsunda kürtlerin adını binlerce kez lekeliyorsun. Sonrada neden Türk Vatandaşları Kürtlere laf ediyorlar diyorsunuz senin yüzünden binlerce kürde laf ediliyor. Bak biz insafımızı kullanıp seni banlamıyoruz burda senle konuşmaya çalışıyoruz.

gaipten görüntüler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HeadQuarters bunu yazdı:

okuze bin yil anlat anlamaz EVET BEN PKK LIYIM SAPINA KADAR BASKAN APOYA BAGLIYIM; satilik olan senin genel kurmay piçleridir ve senin fasist devletindir, amerikaya kopeklik yapiyorsunuz bunu herkes biliyor, sen Kurd degilsin belki bu forumdakiler inanir ama ben senin yazmadan uslubundan anlarim sen ancak kancik kopegi olursun dedim turk bile degilsin, ve su gercegi herkes kabul etsin turkler ve kurdler hiç bir zaman kardes olmadi ve senin gibi okuzler oldukça boyle birseyde olamaz hep savas olur

HQ bu kadar ezik sin lamer sin hatta newbie sin. sen hiç bi şeysin.ben seninle konunşurken PKK ile hiç bi alakamız olmadığını kesinlikle faşistlere karşı olduğumuzu sölemiştin burdan çıkan şey ise yalancının önde gidenisin bu da demektir ki şerefssizsin benim kürtlere bi garezim yoktu ama harbi şerefsizmişiniz be

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek

ayriyeten sen kürtlerle türkleri birbirine düşürmeye çalışan bir adam degilsen adam degilim. üslubumu anlamak mı istiyon. al o zaman. ben siye kürt oldugumu ispatlamaya mecbur degilim. benim anam da babam da kürtdür. ben de kürdüm. itirazı olan da çıkar gardaş der sen kürt degilsin. ben de derim gel o zaman yanıma. gelir görüşürük dünya gaç bucak görür.

Bilmiyorsan öğren hıyar oğlu hıyar: Kürtler artık sen kabul etsen de etmesen de Türklerden etkilendiler. Ve kürtçe bile unutuluyor artık. Eskisi gibi değil. Ben doğru düzgün kürtçe bilmem bile. Ama nenemgil bilir. Aksanımız bile yavaş yavaş değişiyor. Ayrıca konuştuğun gibi yazmaya kalkarsan, kürtçe olan hiçbir şeyi doğru düzgün yazamazsın. Yavşama bi daha da. Adrese de beklerim. Eğer adam gibi gelirsen misafirim olursun. Yok düşmanım olarak gelirsen o zaman da göreceğin şeyi olursun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek

Bak yine kürt türk ayrımı yapıyorsunuz forumda yasak lan ! bu bir ..

Konu buralara saparsa kilitlenmek zorunda kalır !

HeadQuarters Bak koçum biz kürt olmana bişey demiyorum saygı duyuyorum ne var ki ha kürt ha türk .. Ama PKK demicektin .. PKK terör ya azımı bozdurma da şimdi aponun adamıymış ben ............ Sorurununuz varsa özelde halledin yada küfürsüz yazın .. Sinirlendirdiniz beni göt herif pkk nın aponun adamıymış .. dangalak ibne ..

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    jezreel ve nickimyok gardaş o adam provokatör değilse ben de adam degilim. bir kürt durduk yere bölücülük yapmaz. ben de kürdüm ben niye yapmıyorum? işte böyle adamlar yüzüne zaten kürtlere laf gidiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    ben bu HQ nun saldırı takımının lideriydim bana verilen listede aklımda kalanlar
    ciwanen.org
    nasname.de
    ths
    felan daha bi tomar kürt sitesi vardı türk siteleride vardı lan it kürt sün arkasında dur neden bana saldırı için buraları gösterdim bi mühlet sora ne mal olduğunuz ayrılmakla ii ettim ben ayrılmasam hepiniz gibi bende atılıcaktım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    benim eski çalıştığım yerin sahibi kürt tü ve şeker gibi adamdı ben böle bi adam a rastlamadım .. yani kürtlerden nefret ediorum ama ii olanlarıda çook 
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Gardaş ben nasıl kürdüm? Esas kürt bu mu yoksa ben miyim? Allahına içinden geldiğini söyle.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Erkek
    ne bilim m.q kürtlerin arasında büyümedim ben.
Toplam Hit: 18182 Toplam Mesaj: 32