folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coldhackers = Genel-Kurmay.Com

Coldhackers = Genel-Kurmay.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek
    işte kürtluk demek düşmanlık demek değil .. ama terörizm demek düşmanlık demek ..

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alternatif
    alternatif's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şimdi her kürdüm diyen kürt olamaz her babam annem kürttür diyen kürt değildir örnek ecevit örnek özal vs.....önemli olan özünü yaşatmaktır.Bu arada Savaş sırasında güçlü olan güçsüzü ezer bunda hiç bir yanlış ya da mantıksızlık görmüyorum.Mesela benimde köyümü yaktılar tüm 600 haneyi köyün dışına çıkardılar ama türkiye cumhuriyetine hiç bir garezim yok.Olaylar geçici devlet baki kalmalıdır.Evet bunlar yaşandı ama bundan sonrada yaşanacağı anlamına gelmez.Türk arkadaşlardanda aslında fazla anlamalarını beklemiyorum çünkü ancak içinde yaşarsanız anlarsınız.Urfalı arkadaşımızda anlamaz çünkü o da aslını kaybetmiş ve  kimliği ve yaşayış şekli bakımından hiç bir baskıyla karşılaşmamış veya karşılaşmış ama kendi üstüne alınmamış.Bunları bırakalım önemli olan birlikte yaşamak özgür olabilmek kendi özünü kaybetmemektir.(unutmamk gerkir ki bu gün kürt ken türk olan yarın türk ken ingiliz olabilir.rüzgara göre kendi hayatına kültürüne yaşayış biçimine yön vermek yanlıştır.)

Gündüz Gezen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Eyvallah. Agzına saglık. Ben konuyu kapattım, bir daha yazmam bu konuya artık. Böyle adamlar yüzünden türklerle birbirimize düşeceğiz. Ama HQ seninle hesabım bitmedi, bekliyorum. Gel Ankara'ya. Kapım açık. İster gardaş, ister düşman. Seçim senin...

Mazeretim var: asabiyim ben.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisikolojikmanyak
    pisikolojikmanyak's avatar
    Erkek

4 sayfa msj var ve bunun 3 sayfasi küfür.Klavye erkekligi bu olsa gerek. Herneyse konuyu gireyim.

Politik tarismalara her zaman uyuz olmusumdur. Görütüsü var getirisi yok! Yani burda ve diger forumlarda tarisma yapmaya calisan geri zekalilarin yüzde 90 bi boktan cakmiyor. Yani kendi tarihlarini bilmyiorlar. Burda o kadar milliyetci var. Peki "Ne Mutlu Türküm diyene" lafi niye cikmistir? Türkler anadolu ya ne zaman gelmislerdir? Mezopotamya topraklarinda Kürtler ne zaman yasiyorlardi?

Bu sorulari kendinize sorun.

Ben Kürdüm hemde Milliyetci, ama PKKli degilim. Bir cogunuza bu garip gelecektir. Bana ve benim haklarima saygi duyanlara bende saygi duyarim. Simdi bir cogunuza sorsam Kürtler ve Türkler esittirler mi? Evet dersiniz. Peki bu esitlik nasil oluyor? O kadar cogunuz Kürt ulusunu, Kürdistani inkar ediyorlar. sanki hic var olmamis gibi. Kürdistan, Kürt halki, Kürt bayragi ve herseyimiz var. Ama inkar ediliyor. Peki bu inkarcilik bize ne kazandirdi? Sizin verdikleriniz sehid oluyor, bizimkiler ise "terörist". Her Kürdüm diyen terörist oluyor. Zaten anne ve baban aktarilan tek sey "Nefret duygulari"

Yani yazmadin önce hepiniz düsünün. Kürtler Kürt halki hep vardilar ve var olacaklar.

Delikanlica msj yazan yazsin, digerleri kaltaklar gibi küfür edeceklerine, hic bir sey yazmasinlar!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

pisikolojikmanyak, kürtler türklerin bir boyudur. Türklerin dolu boyu vardır. Osmanlı yı parçalamak için etnik özelliklerden yararlanan dış guçler gunumuzdede bundan yararlanıyorlar. Ataturk asla etnik ayrılık dememiştir. Kan bağın ne olursa olsun ben Türk'üm diyen türk'tür. Kürtlerin dili ,bayrağı vb.. ise Dış güçlerin yaptıklarıdır. Türkiyeye kukla diyenler gerçekleri görmuyorlar. Kendileri Türkiyeyi bölmek için kullanılan piyonlardan ibaretler. Diyelim ki özgür oldular, devlet kurdular; tamamen dış güçlerin kontrolunde olacaktır.

Atatürk'ün dediği gibi: Ne mutlu Türküm diyene!

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

genel-kurmay.com puhauhauah

biz size mil.tr verelim he :D karalamak için kullanırsınız

bide utanmadan gelip yazıonuz olm siz maLmısınız yoksa maL oğLu malmısınız :D

Türkiyede Genel Kurmayı Karalıyacaklar Siz Kimsiniz Lan Lavuklar :D

kaç gramlık adamlarsınız siz ciğerinizi satsak 5 para etmezsiniz lan

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hekirismail
    hekirismail's avatar
    Erkek

ülen ateş olsanız cürümünüz kadar yer yakarsınız...

Siz ki gelip Kürt-Türk sorunu diye sorun çıkartan salakların köpeğisiniz. Dedelerimizle ne zaman konuşsak sorsak yoktu böyle şey diyolar neymiş bunlar akıllı demokratik..... hassi....ir oradan...

Genel-kurmay.com zuhahaha ülen hiç güleceğim yoktu vah vah terörist bi piç ülkesine karşı silah doğrulttu diye öldürmüşüz, ne yapacaktık başımıza taç yapıp dönüp bir de verecektik herhalde ...hassi....ir oradan...

Ülen Dehap'ın bile ne hale düştüğünü gördük, Türkiye'de %kaçlık oy aldığı ortada ki Türkiyenin neredeyse Yüzde ellisini Kürdistan yapacaklarmış, ülen doğuda bir kaç ile gidip askerler güven verdikten sonra sizin kalemiz dediğiniz illerden herkes kalkıpta KAHROLSUN PKK demedi mi, ülkenin yarısını saçma sapan bi ülke yapacaklarmış.. hassi..ir oradan...

Siz ki kendi kardeşine bile Türkiye de ses duyurmak için silah sıkan adamlarsınız, siz ki Coni'nin Marlboro paketlerini taşıyıp dağda marlboro içerken, Doğuda açılk aldı başını gidiyo diyen adamlarsınız, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Küçük mayınları yola döşeyerek araba patlatan ses getirmeye çalışan adamlarsınız, ama bakıyoruzda yusuf yusuf tan başka ses gelmiyor, ses getireceklermiş hassi...ir oradan..

Basit açıklarla 3-5 site hacklediniz noldu adam mı oldunuz, bizim arkadaşlara teşekkürler(!)ki önüne gelen yerde yazdılar, sizin reklamınızı iyi yaptılar sitelerimizde, ama olsun geçen gün dinledik İstiklal Marşını...Arkadaşlar sağolsun...

Filistinden yardım aldınız Lübnanda yetiştirdiniz, yunanistanda yetiştirdiniz, yavaş yavaş ellerini çekiyor herkes ne olacak göreceğiz o zaman... Ülen Salak PKK kalmıyo kendine bi ip bul geçir kafana, bu akdar mı mankafasın, DEHAP diyor, Aydınlar(!) diyor, ülen kendi içinizdekiler diyor, SİLAH BIRAK diye sen bırakma da Askerimiz seninde icabına baksın...

Bekleyin bende geliyorum askere ananıza bacınıza ebenize sövmeyeceğim böyle bişiy bekleme ama

senin ve senin gibilerin ta gö(t)ünü sikeceğim buna emin ol!!!

Al işte başınızdaki piç bu şekilde toparlandı dışardan :D senin gibiler ne hale gelir aklından çıkarma, ve unutma şuan kürdistan(nereyse artık) toprağında değilsin Türkiye Topraklarındasın, kafana herhangi bi yerden bi taş gelirse kanatmaz öldürür aklında bulunsun...

apı piçi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hocam cvbın süper eyvallah..

ulan denyo sizin postalanmıs lideriniz deilmi yakalandıgında götü 3,5  atan benim anamda türktü türkler benim kardesim diyen? serbestken ana avrat sövdüğü türklere mahkeme önünde ben türkleri hep sevdim diyen? hani lan kürdistan?lan nüfus cüzdanına bi bak hangi bayrak var orda?t.c vatandası yazmıyomu orda?lan atlası acıyom hani senin ülken?hani senin bayragın? hani lan nerde? götünüzden uydurduunuz ülkenin pesindemisiniz hala?yasadıgım kentin sokaklarına bak hangi bayrak dalgalanıyo orda?lan cia kçpekleri amerikan yardımıylamı cıkıyonuz karsımıza?lan diplomasi olmasa abd olmasa bizim ordumuz basınızdan girip götünüzden cıkmazmıydı senin?bi avuc adamla neye direniyon lan?asırlarca bagımsız yasamız dünyanın en sanlı tarihine en güçlü ordusunamı kafa tutcan? arkadasında dediği gibi hasssiktir ordan...

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    pisikolojikmanyak bunu yazdı:

4 sayfa msj var ve bunun 3 sayfasi küfür.Klavye erkekligi bu olsa gerek. Herneyse konuyu gireyim.

Politik tarismalara her zaman uyuz olmusumdur. Görütüsü var getirisi yok! Yani burda ve diger forumlarda tarisma yapmaya calisan geri zekalilarin yüzde 90 bi boktan cakmiyor. Yani kendi tarihlarini bilmyiorlar. Burda o kadar milliyetci var. Peki "Ne Mutlu Türküm diyene" lafi niye cikmistir? Türkler anadolu ya ne zaman gelmislerdir? Mezopotamya topraklarinda Kürtler ne zaman yasiyorlardi?

Bu sorulari kendinize sorun.

Ben Kürdüm hemde Milliyetci, ama PKKli degilim. Bir cogunuza bu garip gelecektir. Bana ve benim haklarima saygi duyanlara bende saygi duyarim. Simdi bir cogunuza sorsam Kürtler ve Türkler esittirler mi? Evet dersiniz. Peki bu esitlik nasil oluyor? O kadar cogunuz Kürt ulusunu, Kürdistani inkar ediyorlar. sanki hic var olmamis gibi. Kürdistan, Kürt halki, Kürt bayragi ve herseyimiz var. Ama inkar ediliyor. Peki bu inkarcilik bize ne kazandirdi? Sizin verdikleriniz sehid oluyor, bizimkiler ise "terörist". Her Kürdüm diyen terörist oluyor. Zaten anne ve baban aktarilan tek sey "Nefret duygulari"

Yani yazmadin önce hepiniz düsünün. Kürtler Kürt halki hep vardilar ve var olacaklar.

Delikanlica msj yazan yazsin, digerleri kaltaklar gibi küfür edeceklerine, hic bir sey yazmasinlar!

Arkadasim sen yazmissin ama senin o bi boktan cakmiyor diye hitab ettklerinden farkin ne ?Sen daha buyk bir boksun.Nedenine gelince .Vatan ugrunda olen elbette sehittir. Aksini inkar edenin a.q. Sen rengini zaten belli etmisin. Devlete kursun sıkan cocuklari olduren tabiki teroristtir. Vatan kahramni onlasini bekleyemezsin.Demissinki bayragmiz devletetimiz herseyimiz var. Eger var oldugunu iddia ediyorsaniz bunu ispat etmek zorundasiniz.HAni nerede? İrak topragi ne zamandan beri kurt topragi oldu?Diyelimli var ,ozan sitirin gidin.Unutmadan ana yasa derki (TÜRK ANAYASASI) TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olan herkez TÜRKTÜR...

ilke®™
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkerTM
    ilkerTM's avatar
    Erkek
    HeadQuarters bunu yazdı:

anan guzelmi bari? ben gelemeyecem ama arkadaslarim ugrar siker benim yerime eger adres dogruysa, yarin aksamda yayinlarim fotolari burada, siz klavye erkegisiniz yiyorsa gelin kandile, mardine geldinizmi donunuza ediyorsunuz! binlerce kisiden olusan ordunuz bir bok yiyemiyor 30 yildir, bir bok yiyemezde!!! Kimse yalnis anlamasin, ben hayatimda kufuru turklerle tanidim ama iyi insanlarda var herkesi karalamiyorum, ama en oruspu çocuklari turkiyeden çikiyor

???? ordunuz  diyorsun sizin ordunuz deyilmi.Senin bayragın degilmi.Siz bu kafayla 3000 yil da gecse bi boka sahip olamazsiniz.AYrimcilik yapan sizsiniz.En ufak şeyde bak ben kurdum diyen sizsiniz.Kaldi kurd olsaniz ne yazarsiniz.Zaten tarihe bakarsaniz anlarsiniz.Biraz olsun Atillayi, Melikşahi tanimaya çalışın ve ibret alin...

ilke®™
Toplam Hit: 18184 Toplam Mesaj: 32