Coldhackers Denen İbneler Kimdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PheniX
    PheniX's avatar
    Erkek
    Arkadaş bu insanlar hackledikleri siteye apo şerefsizinin resmini felan koyuyolar bunlar kimdir nedir ne diildirler.Bunları a.q lazım.Bunlara en büyük zararı nasıl yapabiliriz.Nere kökenlidirler
    bilgisi olan varsa paylaşır mı?

Ne Hasta Bekler Sabahı, <br> Ne taze ölüyü mezar, <br> Ne de Şeytan bir günahı, <br> Seni Beklediğim Kadar.... <br> <br>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByOzaN
    ByOzaN's avatar
    Erkek
    Bunlar Yemek yediği tabağa işeyen o.ç lerdir

T.C nin verdiği int hizmetiyle akılları sıra bi bok yapmaya çalışır ezik devlet sitelerine saldıran götverenlerdir . Bunların babaları belli olmamkla beraber anneleride karışmış olabiler

Yok imzam falan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Sadece it ooglu olduklarini biliyorum (: bide şerefsiz bide üstteki yazilanlar .

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    malesef senin gibi insanlar. beni en cok utandıran bu adamların çoğunun cebinde TC kimliği mevcut. ekmeğini suyunu içtiği toprağa ihanet eden bi alay o.ç

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    aslinda bu ibneler hakkinda bir konu'ya yazarak liste'de tutmak istemiyorum ama iste...

bu kerizlerin birkaci avrupa'da yasiyor (fransa vs...) genellikle güncellenmemis php siteleriyle ugrasirlar. ayni isko pezo'su gibi deface edebildikleri heryeri deface ederler sonra'da nokta atisi yapiyoruz die hava atarlar. bu pkk'li piclerin 90%'ni bilgisayarini pkk marsi dinlemek ve kendi kurduklari portallari birbirleriyle yarisircasina devrimcilik taslamak icin kullandiklarindan coldlamzor'larini bibok zanneder ve "sanaldaki apocu sahinler" die sloganlar atarlar(MUHAHAH!!!).tabi bu maymundan gelme klavye ustalari kendilerini dev aynasinda gördükleri icin basimiza hacker kesilir. rojtv'de bunlar hakkinda bir/iki haber'de cikmisti. artik coldhackers adi altinda yayin yapmiyorlar. bos zamanlari cok oldugun'dan baska bir isim'le devam ediyorlar (adini yazmiyorum) sitelerinde apoculuk taslayan bu mal herifler birde millet'ten para dileniyor(donate isleri höhöhö...) heryerde 'bize para verin biz sizin icin site/server bakimi yapariz' hesabi yazilar bulabilirsiniz. bir kac dilenci o.c. iste =)

real'e sorun onlari benden daha iyi bilir ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    malesef senin gibi insanlar. beni en cok utandıran bu adamların çoğunun cebinde TC kimliği mevcut. ekmeğini suyunu içtiği toprağa ihanet eden bi alay o.ç

--------------------------------------------------------------------------------
    3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..

BU MEMLEKETİN EKMEĞİNİ YİYİP NU MEMLEKETE İHANET EDENLER GÜN GELİR EKMEĞİ YEDİĞİ YERDEN KURŞUNUDA YERLER ...

BUNLARIN ALAYININ A.Q BEN

X
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReD__DRaGoN
    ReD__DRaGoN's avatar
    Erkek
    ahiret hayatını vge cehennem atesini düsünmeyen kendini bi b*k sana dağ eşkiyaları.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

teomanyak :)

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    bunların bi elemanıyla karantinada (cezaevinde koğuşa geçmeden önce 1 hafta kaldığın yer) tanıştım, herif a.k 35-40 yaşlarında kel denyonun biriydi bilgisayarla uzaktan yakından alakası yok :) sadece tanıdığı gençler sayesinde internetde coldhackersı öğrenmiş bizim nicksizide tanıdığı için kendisiyle bayağı bir muhabbet ettik...

adam diyoki tahribatın arka planında jandarma var :) la dedim ne jandarması a.k arkaplanında biz varız öyle birşey olsa biliriz alla alla diyor sahibini tanıyonmu he diyorum yönetimdeki herkesi tanıyorum kimdir ne değildir hepsini biliyorum bilmesem zaten o kadar bağlı olmam o gruba. Valla ben jandarma olduğunu duydum diyor, dayı dedim onlar kulaktan dolma bilgiler inanma onlara. sonra haklısın diyor zaten nicksizle aramız iyi tahribatla bir sorunumuz yok diyordu...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    sizin şu anda tartışarak reklamını yaptıınız grup
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    hepsinin a.q ama koyamıyorum gün gelecek ve koyacam
Toplam Hit: 14639 Toplam Mesaj: 45