folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Colin Mcrae Dirt

Colin Mcrae Dirt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ARkadaşlar dün gece bu oyunu aldım ralli hastasıyım normalde gittim adam colin mcrae yok dedi dirt var dedi baktım colin mcrae dirt :D neyse aldım 12 gibi gelip yükledim 4.30 a kadar oynadım.

Nasıl peki oyun ? Zor.Cidden zor çünkü gerçekçi.İlk yola çıktım ben eski oyunlar gibi sanıyorum bastım pat ağaca tosladım.ARabalar hızlı, gerçekçi bu yüzden zor.Hızlı araba kontrol edilemez.Zaten ilk 2-3 saat alışmaya çalıştım.Bol bol pratik yaptım.Restart, restart... Sürekli restart.Fakat zor olmasının nedeni gerçekçi.Ben çok sevdim ciddn oynadığım en iyi ralli oyunu diyebilirim.

Oynamak isteyenlere biraz ip ucu vereyim;

Öncelikle bu oyunda öyle full gaz arada çek dön yok.Gerçek gibi olduğundan mecburi frene basacaksınız.Fakat çok değil dokunun.Çoğu yerde gazı bırakmanız yetiyor.Virajları dönerken drift gibi arkayı savurtursanız ve kesik kesik basarsanız çok rahat bir şekilde dönüyorsunuz.FAkat keskin dönüşlerde yapın.U dönüşlerinde kesinlikle yavaşlamanız lazım 5-6. vites ile girilmiyor.Elfreni fln fayda etmez.

Öte yandan biraz ısındımı basın.Yolda ufak virajlarda içerdn alın.Üstteki haritayı kontrol edin bazen yolu görmüyorsunuz tahmini basıyorsunuz.ARaba içinden oynayın.Bir direksiyon üstünden birde şöför gözünden var.Şöför gözünden izlediğinizde yolu çok daha rahat göreiblirsiniz.Yine sizin seçiminiz.

--

Evet bence çok güzel bir oyun.Kariyer yapmaya çalışıyorum şimdi..1 yarışı 5-6 kez oynadım.Ya çarptım ya yenildim.Sürekli restart :D ..Fakat süper oyun..Ralli sever olarak tavsiyemdir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    O oyunu ekran kartımı ilk aldığımda hediye vermişlerdi. eskiden rally i severdim ama oyun bna çok itici geldi menusü felan Çok karmaşık bende oynamadım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    baba :S karışık değil carrier diyorsun ordan 1-2-3 e girersen para fln kazanıyorsun puan daha üst seviyede yarışıyorsun.Sonra şampiyonaya fln katılırsın istediğin arabayı alırsın :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    içten görüntü varmı la ? direksiyon kamerası .

(:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    Oyunu her bölüm geçmede en zor seviyeden devam ettiriyorum takıntı oldu o yüzden %67 demi ne kalmıştım devam etmedim ara vermek adına

çok virajlı bölümlerde şanzıman ayarlarından anlıosan eğer bi ayar çek 1.2.3. viteslerin oranlarını düşür ona oranla 4 ve 5ide ayarlarsın bölüme göre daha iyi olur...

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    İndiriyim ben de bi ara, 2005 oynuyodum şimdi :D

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oo dostum o oyunu bitireli sene oldu nerdeyse butun cm serisi bitti

simdi git NFS UNDERCOVER AL adamlar Bugatti veryon bile atmıslar 7 vites araba :D makas yapiosun otobanda

Angaralıyız Laa....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

kerim bunu yazdı:
    -----------------------------
    içten görüntü varmı la ? direksiyon kamerası .

olmamı :D

& alper ;

ben yen i keşfettim :D:D

Yok cadde yarışları birazcık kalsın.Ralli ralli ralli.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakferli825
    burakferli825's avatar
    Erkek
    Güzel oyun. Ben genelde pro zorluğunda oynuyorum. Çoğu zaman ucu ucuna yetişiyorsunuz finishe. Yalnız bazı yarışlarda ko pilot var bazı yarışlarda yok. Acaba benim oyunda mı bi sorun var, yoksa rally lerde öyle bi kural mı var anlamadım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

burakferli825 bunu yazdı:
    Güzel oyun. Ben genelde pro zorluğunda oynuyorum. Çoğu zaman ucu ucuna yetişiyorsunuz finishe. Yalnız bazı yarışlarda ko pilot var bazı yarışlarda yok. Acaba benim oyunda mı bi sorun var, yoksa rally lerde öyle bi kural mı var anlamadım.

yaw çok hızlı parkurlarda geliyor söylüyor o.Dikkat ettim öyle..Bende anlayamadım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

olmamı :D

& alper ;

ben yen i keşfettim :D:D

Yok cadde yarışları birazcık kalsın.Ralli ralli ralli.. 

Alper'in avatarı ile özdeşleştiğini bir kez daha görüyoruz. :)

Not :  Alper sandığımız mürid "umutcan" nickli abi.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
Toplam Hit: 2699 Toplam Mesaj: 29