folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Corona Hangi Gün Kaç Kişiye Bulaşacak

Corona Hangi Gün Kaç Kişiye Bulaşacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam hesaplarına göre 26.  günde trde herkese bulaşmış oluyor. Gerçi nüfus fazlası bir sürü suriyeli var ama 267 m kişi yoktur herhalde

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Hocam hesaplarına göre 26.  günde trde herkese bulaşmış oluyor. Gerçi nüfus fazlası bir sürü suriyeli var ama 267 m kişi yoktur herhalde

Bu verilere göre 4 nisan 2020 ve sonrasında tamamen yaprağı yemiş oluyoruz.

LhaNeT tarafından 27/Mar/20 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

günlük test sayısı 15 bin olacak en fazla yani en fazla vaka 15 bin yazabilecekler suanda belki rakamlar bu seviyelerde dolaşıyordur.

evet , ama günlük vaka değil total vaka hesabı bu. 

total vakayi bu sekilde bulamaz belirli bir oran var zaten kac kisiye bulasabilecegi konusunda ise zaten hesap yapilmis hergun 2.5 ile carparak gider. Top noktasindan sonra cindeki gibi sayi dusmeye baslar boyle bir dusus gormedim hesaplamada.

Bknz:

https://i.insider.com/5e6bf30e84159f119873e202?width=1200&format=jpeg

Fakat gozden kacirilan durum su ulkedeki insanlarin aldigi onlemler bu oranlari surekli degistirebilmektedir.

ArduouS tarafından 27/Mar/20 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Yapılan test sayısı da değişiyor, o da dahil mi hesaplamalara?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

17. gündeyiz 5697 ölüm? Nerede peki? Tr? Global? Her ikisi de uzaktan yakından alakası yok...

29. gün 267m ölüm ? yoh artık .

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

kral direk death yazıp öldürmüş bizi amk :D

neyse fixed benden :P

Hocam seni burda görmek şaşırtıcı ben senin forumu bıraktığını sanıyordum zamanında senin programlarını az kullanmadık :) sevdiğim müridlerdensin :)

proje adı özellikle dikkatimden kaçmadı değil :)

Benim de dikkatimi çekti nicki görünce. Tam 1 yıl ara vermiş foruma attığı mesajlara bakınca gördüm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

şeyh bu kadar ara sonra gelip bunu yazdıysa harbiden yaprağı yedik galiba:...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

kral direk death yazıp öldürmüş bizi amk :D

neyse fixed benden :P

Hocam seni burda görmek şaşırtıcı ben senin forumu bıraktığını sanıyordum zamanında senin programlarını az kullanmadık :) sevdiğim müridlerdensin :)

proje adı özellikle dikkatimden kaçmadı değil :)

Benim de dikkatimi çekti nicki görünce. Tam 1 yıl ara vermiş foruma attığı mesajlara bakınca gördüm.

abiler selamlar , valla bende öyle sanıyordum :D yine arkadaşlarla görüşüyoruz konusuyoruz ama foruma çok girmiyordum. işin aslı şifreyi bile unutmustum , ( sıfırlama çalışmıyor :D )

unbalanced'ın gitmesiyle küstürülmesiyle filan bende kopmuştum ( olayı doğru hatırlıyorum sanırım)

valla son mesajı ne zaman attım onuda bilmiyorum.  arada girer çıkarız yine işte :) iyi sizler filan duruyorsunuz hala

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Şeyh senin programa göre dünyada 2 ay sonra insan bakımından borçlu çıkıyoruz koronaya

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Şeyh senin programa göre dünyada 2 ay sonra insan bakımından borçlu çıkıyoruz koronaya

Dur hele bi yarın olsun da bakak programdaki gibi 8895 death olacak mı ? :D

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 16548 Toplam Mesaj: 99
corona coronavirus