folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike 1.5 Online Oynama

Counter Strike 1.5 Online Oynama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Hiç direnmeyin, eski eskide kaldı. Steam'den cs go alın geçin 

Kesinlikle. Bi de hamachi ve bir sey daha vardi onlar insani kanser ediyor zaten denesen de sonunda sinir krizi gecirip KAC PARA HA KAC PARA diye steame cuzdani firlatacaksin.

Hadi ya bi de orjinal oyun almak için para mı verecem! Torrent'ten indirip botlarla oynarım daha iyi. Boşuna steam'e para kazandırmaya gerek yok.

Herhangi bir yakınında csgo varsa, aile paylaşımı ile offline botlarla para ödemeden oynayabilirsin. 
    Fakat dünyanın en yarışmacı / competitive oyunlarından biri olan csgo yu para vermemek için botlarla oynamak çok komik.

Sen en iyisi indirimleri bekle. Sürekli indirime giriyor 10 liraya alırsın. Yok ben para vermem diyosan oynama daha iyi.

manhyak tarafından 02/Kas/16 18:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı
    omery bunu yazdı

Hamachi vardı kullanırdık, onada bak istersen

Bu hamachi'nin orjinal sitesi varmı? Nereden indiriyoruz? Okuduğum kadarıyla bu hamachi denen program kendi arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin bir ortam sağlıyor. Benim arkadaşım olmadığı için sanırım işe yaramayacak. Ben tanımadığım serverlara bağlanıp oynamak istiyorum.

Ben yanlış anlamışım o zaman :) CS Go devam etmeni öneririm 12 lira bişeydi en son Steam'de :)

Wingardium Leviosa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

senoyna kapandı ne oynardım be

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Kesinlikle. Bi de hamachi ve bir sey daha vardi onlar insani kanser ediyor zaten denesen de sonunda sinir krizi gecirip KAC PARA HA KAC PARA diye steame cuzdani firlatacaksin.

Hadi ya bi de orjinal oyun almak için para mı verecem! Torrent'ten indirip botlarla oynarım daha iyi. Boşuna steam'e para kazandırmaya gerek yok.

Hocam daha önce bir Windows konusunda "emek hırsızlığı yapmayın, 3bin'e sistem alıp sahte Windows kullanmayın" diyordunuz, söylüyorsunuz da söylüyorsunuz. 

Eğer ki Windows için "orijinal alın, hakkını verin" diyebiliyorsanız aynı duyarlılığı oyunlar için de göstermenizi tavsiye ederim. Önceki mesajlarınız arasında hep tutarsızlık var. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Hocam daha önce bir Windows konusunda "emek hırsızlığı yapmayın, 3bin'e sistem alıp sahte Windows kullanmayın" diyordunuz, söylüyorsunuz da söylüyorsunuz. 

Eğer ki Windows için "orijinal alın, hakkını verin" diyebiliyorsanız aynı duyarlılığı oyunlar için de göstermenizi tavsiye ederim. Önceki mesajlarınız arasında hep tutarsızlık var. 

Evet hocam sanırım tutarsızlık oldu. Laf olsun diye konuşmuşum orada. Ortada beleş birşey varsa beleşini kullanın. Yoksa ne diye para verelim beleşi dururken öyle değil mi :]

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

ya yok bildiğin troll amk 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

steam den 1.6 alın, 5e5.org sitesinden maçlara girersiniz.

ya da public serverlarda takılabilirsiniz.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam csdurağına gir ordan indir counterı oyna online 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Garena'ya bak hocam, gerçi yabancı serverlarda ping ne kadar olur bilmiorum ama zibille oynayan bulursun illa ki...

Metallica Rules
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

15 lira bir sigara parası ver koltuk üstünde sara nöbeti geçirene kadar oyna..

yada iban no ver ben sana 15 lira havale atayım oyunu satın al...

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.